Спречимо прилазак Србије к змији отровници

Данас су Борис Тадић и Мирко Цветковић још један пут починили тешку воздају своје отаџбине...
Тзв. кандидатура за улазак у Еуропску Унију ће бити поднета, након чега ће сербски народ почети да одбројава дане до нестанка своје отаџбине и до собственог нестанка, након чега задатак који нам је Господ поверио нећемо успети да испунимо и Човечанство ће прићи нечастивом! Ово мора спречено бити!
"Ој Еуропска унијо, змијо отровнице,
Сви су тужни, снег пада, Шешељ је далеко,
О како је јадно бити Србин!"
С вером у Србље и Бога!


Ako si ti srpski junak, koji to želi da potvrdi, onda bolje se mi sami samoubijemo, no da čekamo tvoju potvrdu juunašva.
Neje ti lako druže, znam da te muči EU, treba se uzdržati od pljuvanja po sred ulice i brisanja slina o rukave dzempera i jakni.
 
Treba nešto znati.
EU daleko najviše koristi velikim i bogatim zemljama EU a posredno malo koristi i ovima manjima i siromašnima.
Bogati će seliti proizvodnju tamo đe je jeftinija radna snaga i tako doći do veće dobiti a siromašni će takođe biti zadovoljni, jer će moći u svojoj zemlji naći posao, ali ta će biti vrlo slabo plaćen.
Ali opet je to bolje nego ići raditi po tuđini.

Inače ima i drugih prednosti, jer je tržište otvoreno i onaj ko je sposoban imaće više mogućnosti da trguje i prodava svoje viškove proizvoda.

Tako je bolje i za jedne i za druge, mada ovi prvi brže gomilaju i ostvaruju bogatstvo.
To bi bilo nekako najednostavnije razlaganje dali ići u EU.
Dakle, odgovor je DA i to je bolje nego ostati izvan njenih granica.

Što se tiče suvereniteta, on se uglavnom ne gubi. Moraš prihvatiti pravila i zakone koji vladaju u EU i stvar funkcioniše, inače si u okviru tih zakona na svojoj teritoriju suveren.

Što se tiče NATO-a, tu sam apsolutno protiv.
Oni su na vješt način našli sebe tržište za prodaju oružja a za to što ti tada nude bezbjednost, je samo farsa.
Srbiji danas uopšte ne prijeti nikakva opasnost izvani niodkoga.
Najveća opasnost za Srbiju, kao i za ostale balkanske zemlje je siromaštvo.
 
Poslednja izmena:
Ni jedna ni druga opcija nisu dobre, ali ako bih morao da biram između EU i NATO-a, nema tu puno dileme. NATO je napravljen tako da brani svoje članice, EU je napravljena da proždire svoje članice. Između dva zla, svakako je manje loše, manje zlo.
Svi mi imamo svoja viđenja stvari i svoje želje kad je u pitanju ulazak u EU. Svako misli da je u pravu, ali samo jedno može biti legalno, a to je referendum i odluka većine.
 
Ni jedna ni druga opcija nisu dobre, ali ako bih morao da biram između EU i NATO-a, nema tu puno dileme. NATO je napravljen tako da brani svoje članice, EU je napravljena da proždire svoje članice. Između dva zla, svakako je manje loše, manje zlo.
Svi mi imamo svoja viđenja stvari i svoje želje kad je u pitanju ulazak u EU. Svako misli da je u pravu, ali samo jedno može biti legalno, a to je referendum i odluka većine.
Да вазал Северноатлантског савеза будем, нећу... А ни отровници прићи нећу...
 
Данас су Борис Тадић и Мирко Цветковић још један пут починили тешку воздају своје отаџбине...
Тзв. кандидатура за улазак у Еуропску Унију ће бити поднета, након чега ће сербски народ почети да одбројава дане до нестанка своје отаџбине и до собственог нестанка, након чега задатак који нам је Господ поверио нећемо успети да испунимо и Човечанство ће прићи нечастивом! Ово мора спречено бити!
"Ој Еуропска унијо, змијо отровнице,
Сви су тужни, снег пада, Шешељ је далеко,
О како је јадно бити Србин!"
С вером у Србље и Бога!



opet ovaj dosadni sa guslama....


( ... i još ga nije mrzelo da otvori novi profil ! )

.
 
Ni jedna ni druga opcija nisu dobre, ali ako bih morao da biram između EU i NATO-a, nema tu puno dileme. NATO je napravljen tako da brani svoje članice, EU je napravljena da proždire svoje članice. Između dva zla, svakako je manje loše, manje zlo.
Svi mi imamo svoja viđenja stvari i svoje želje kad je u pitanju ulazak u EU. Svako misli da je u pravu, ali samo jedno može biti legalno, a to je referendum i odluka većine.

nema tu manje lose, nego odabrati dobro, dosta nam je zla vise, NATO je pokazao sta nam misli, EU je ucestvovala u tome, ekonomska blokada 10 godina itd, ne treba biti pametan pa zakljuciti sta nam misle
 
Данас су Борис Тадић и Мирко Цветковић још један пут починили тешку воздају своје отаџбине...
Тзв. кандидатура за улазак у Еуропску Унију ће бити поднета, након чега ће сербски народ почети да одбројава дане до нестанка своје отаџбине и до собственог нестанка, након чега задатак који нам је Господ поверио нећемо успети да испунимо и Човечанство ће прићи нечастивом! Ово мора спречено бити!
"Ој Еуропска унијо, змијо отровнице,
Сви су тужни, снег пада, Шешељ је далеко,
О како је јадно бити Србин!"
С вером у Србље и Бога!

A ja milsim da si ti ludji od Krstana....z:poz:
 
За земље чланице ЕУ, велики дан је био када су ушле у ЕУ, једино је за Србију велики и историјски дан, дан када је поднела кандидатуру ?! :hahaha1::rotf:
Благо нама са оваквим председником и премијером и њиховим начином размишљања. :zimag:
Кандидатуру је лако поднети, но кандидатура ама баш ништа не значи, све док не буде прихваћена.

Bota ce ovo sigurno da proslavi uz sampanjac, samo mora da pazi da ne bude u blizini stadiona. z:mrgreen:
 
ima jos nade, rusija je sve jaca, mislim da smo mi nas zadatak ispunili, svet je otvorio oci pred eu i sad kolonijalizmom

Aha... 'Nas i Rusa 200 miliona' jel?

A na osnovu cega kritikujes bilo koga ko kaze 'Nas i Amera 300 miliona' ?

z:hm:

p.s. hajde, jel se moze cuti neki prosrpski argument, ne samo proruski, proevropski ili proamericki? z:hm:
 
Данас су Борис Тадић и Мирко Цветковић још један пут починили тешку воздају своје отаџбине...
Тзв. кандидатура за улазак у Еуропску Унију ће бити поднета, након чега ће сербски народ почети да одбројава дане до нестанка своје отаџбине и до собственог нестанка, након чега задатак који нам је Господ поверио нећемо успети да испунимо и Човечанство ће прићи нечастивом! Ово мора спречено бити!
"Ој Еуропска унијо, змијо отровнице,
Сви су тужни, снег пада, Шешељ је далеко,
О како је јадно бити Србин!"
С вером у Србље и Бога!



Србски Јунак
жели да докаже своје херојство. НЕ ЕУРОПСКОЈ УНИЈИ!
avatar209176_1.gif


...znaci valjanje..... make my day
:hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1:
 
Данас су Борис Тадић и Мирко Цветковић још један пут починили тешку воздају своје отаџбине...
Тзв. кандидатура за улазак у Еуропску Унију ће бити поднета, након чега ће сербски народ почети да одбројава дане до нестанка своје отаџбине и до собственог нестанка, након чега задатак који нам је Господ поверио нећемо успети да испунимо и Човечанство ће прићи нечастивом! Ово мора спречено бити!
"Ој Еуропска унијо, змијо отровнице,
Сви су тужни, снег пада, Шешељ је далеко,
О како је јадно бити Србин!"
С вером у Србље и Бога!

Е сад се сетих једног цитата из нашег филма

Када се поп молио за спас од нациста ,комуниста је рекао;

"Спор је тај твој Бог ,ми смо бржи"

Ех прошлости и историјо величанствена зашто се не вратиш!
 
Ja говорим изворни сербски језик, реформа Вука Стефановића Караџића је западњачка и искварена и ја ју не прихватам!

Baš sam se pitao kad će neko i Vuka Karadžića proglasiti izdajnikom.

Ipak se previše družio sa tim pokvarenim zapadnjacima.
 

Back
Top