Spolja ili unutra?

seks mi ne znaci nesto mnogo
tako da bih vecinu stvari izabrao na ustrb njega

diablo.gif
 
Sad neshto mislim...da sam mushko ne bi mi smetalo da sam ruzzan, al ako ne umem da radim sklekove propao sam u drushtvu
a kao zzensko bolje biti lep, uvek mozzesh da legnesh i gledash u plafon a neki ruzzni che da se polomata da bi pokazao da je dobar u seksu iako nema skupa kola
tako nekako, shta sam ono htela da kazzem...
 
Odnosi se na izbor izmedju spoljasnosti i onoga sto se otkrije tek u intimi..ko bi sta izabrao..Dakle imate pilulu..koja vas spolja napravi ruznim za vas i potencijalno za okolinu..ali savrsenim u krevetu..bez obzira imali partnera i kako do njega dolazite..sta birate..spoljasnost-los sex ili savrsen sex-na ustrb izgleda?

Uh, nezgodno baš:lol: bacim pilulu
 
Odnosi se na izbor izmedju spoljasnosti i onoga sto se otkrije tek u intimi..ko bi sta izabrao..Dakle imate pilulu..koja vas spolja napravi ruznim za vas i potencijalno za okolinu..ali savrsenim u krevetu..bez obzira imali partnera i kako do njega dolazite..sta birate..spoljasnost-los sex ili savrsen sex-na ustrb izgleda?

E vidis,el moze kako kombinovano kad se svjetlo ugasi da ono postane kao onaj lik Dr.Dzekil i Hajd,el tako nekako bio crtic.Pa znas preko dana Superkoka,a u krevetu kad se zadune svjetlo SuperSeksiChika :)
 
Ma ja kazem da je to chista prevara, nemoguca misija, kako mogu da budem dobar ljubavnik i da imam dobar sex ili bilo shta drugo dobro, kada sebi nisam dobra.Onaj ko nije zadovoljan sobom i ne voli sebe,nishta mu ne pomaze....hmmm ta pilula je laz, nemoguca stvar, kad vam ja kazem;):)

Ako biti ruzan znachi: ne biti u skladu sa samim sobom...
 

Back
Top