Spavanje u istom krevetu, da ili ne?

Ne znam da li je ova tema bila, relativno sam nova na ovom forumu. Moje pitanje za forumaše je, da li sa svojim partnerom/mužem /ženom spavate u istom krevetu. Mnogo mojih prijatelja i poznanika već na samom početku braka se razdvoje tipa žena spava sa djetetom i to onda ode u nedogled, kasnije se žale da ne mogu spavati skupa jer neko hrče, otima pokrivač, vrti se u snu bla bla bla....i kasnije se žale na slab seksualni život. Ja lično sam pobornik spavanja zajedno i to pod jednim jorganom, čak i kad se posvađamo (tad ide spavanje u stilu Željka Joksimovića, leđa o leđa:zcepanje:) Zanimaju me vaša iskustva i stav u vezi teme. Hvala!
zanimljiva tema

kad sam se udala i rodila dete moj muž se ubrzo iselio iz sobe.
smetalo mu je buđenje jer ujutru mora da radi...

da li moram da naglasim da je on posle izvesnog vremena postao bivši muž?
ne samo zbog napuštanja roditeljske pozicije već zbog sijaset iščašenih stavova u vezi zajedničkog života.

mislim da ljudi koji odaberu da žive zajedno uzimaju u paketu i zajednički krevet bili posvađani hrkali umotavali se u partnerovo ćebence ili ne...
kako kaže onaj
i u dobru i u zlu :lol:
 
Ne vredja te dobacivanje iz mase? uff, ih, pih trt mrt....kad vec dobacujes onda je pristojno da ti se odgovori na isti nacin....
Neee secam se da sam se ja ikada bavila tvojim privatnim zivotom a pogotovo netacnim informacijama.
Zaleci to malo, nece nista da boli.

Uostalom, nisam ja napisao ni izmislio ovo:
Naravno, ali ja znam tacno sta sam napisala, volela bih da se ne izvrce
Hvala!
 
Neee secam se da sam se ja ikada bavila tvojim privatnim zivotom a pogotovo netacnim informacijama.
Zaleci to malo, nece nista da boli.


Naravno, ali ja znam tacno sta sam napisala, volela bih da se ne izvrce
Hvala!
Tvoj komentar na moje misljenje je bavljenje mojim zivotom, a sama si napisala sta si htela o svom zivotu....naravno, nista nije izvrnuto...a ako je do lecenja proveri malo svoje ponasanje....
 
brate Ti nekad ne znas kad da stanes?
jel ti june instruktor?

da mesam se :) nakacio si se zeni hebote ... nisi primetio
Ti mozes da se mesas jer nemas svoje ja....mozes da mlatis koliko hoces, ali sex se ne dobija tako sto si glup....

Prva je komentarisala moj post nicim izazvana....tupicu....

Ne, moj komentar je komentar na tvoj komentar sve ostalo ne postoji :lol:
Al sta te briga ako ti lepo.
ne lazi, moj komentar na ovo je pristojan, da neki i ovo zovu komentar( kada hoce da prvociraju)
 
Ti mozes da se mesas jer nemas svoje ja....mozes da mlatis koliko hoces, ali sex se ne dobija tako sto si glup....

Prva je komentarisala moj post nicim izazvana....tupicu....

ako je moje ja tako sto ces ti i tebi slicni da mi kazete da ga nemam TAKO JE ... u pravu si
budi musko i sjasi joj sa grbace i ne prebacuj temu na "Keva u mojim ocima je..."

a za moj sex zivot se ne sekiraj sigurno je bogatiji i zivopisniji ako nista drugo
vidi po stilu pisanja nigde ogorcenosti ka zenskom rodu :)

Tako da :bye:
 

Back
Top