Spanska musica

AcaBg82:
Dragi moji trenutak istine.
Koliko vas se ikad okoristilo nekim prljavim sredstvom da dodje do seksa.
Ali posteno.
Nikad, to je silovnje !
Sem toga nema nikakve potrebe za tim, sex nije toliki problem, bar meni.
Aco, ja sam mladji od tebe, nemam lovu, ali trpam.
Tako neces resiti nijedan problem.

Sto se malo ne opustis, promenis neke svoje stavove, porazmislis o svemu...

jer cak i da nadjes devojku- ona moze da ode

Probaj malo da se regulises
 
Cossack:
Nikad, to je silovnje !
Sem toga nema nikakve potrebe za tim, sex nije toliki problem, bar meni.
Aco, ja sam mladji od tebe, nemam lovu, ali trpam.
Tako neces resiti nijedan problem.

Sto se malo ne opustis, promenis neke svoje stavove, porazmislis o svemu...

jer cak i da nadjes devojku- ona moze da ode

Probaj malo da se regulises

Da sve bude jos smesnije , svi muskarci (momci) oko mene patoloski cuvaju svoje devojke od mene, a ja ne mogu da nadjem curu.
 
AcaBg82:
Da sve bude jos smesnije , svi muskarci (momci) oko mene patoloski cuvaju svoje devojke od mene, a ja ne mogu da nadjem curu.
Mora da je tražiš na pogrešnom mestu i/ili u pogrešno vreme. Sem toga, valjda nemaš nameru da društvu oko tebe preotimaš devojke, to je sigurno potpuno pogrešan pristup.
 
AcaBg82:
Da sve bude jos smesnije , svi muskarci (momci) oko mene patoloski cuvaju svoje devojke od mene, a ja ne mogu da nadjem curu.


MA daj covece sta te briga za njihove zenske..

Imas pogresan pristup. Nevezao za ovo sada, nego inace. Moras malo da promenis nacin razmisljanja, jec cilj nije ispred ptebe u pravoj liniji najkracoj, nego mlao onako...

Ej vec me nerviras, sad bi dosao u BG da vidim kako ti to izlazis i gde i startujes, kada ne mozes naci zensku!!! :evil: Naravno potrudio bih sa de pomognem ako mogu....
 
Devilishgirl:
samo na ebanje mislite ccccc

shta se deshava nakon te mushice, ako ima iskustava ovde..mozda smo zrtve, a da ne znamo :?
Ako si žrtva (silovanja u ovom slučaju) onda znaš, a ako nisi onda bolje da nikada ne saznaš. Objašnjenje je u svakom slučaju nepotrebno. Jedino bitno u čitavoj priči je da paziš gde i šta piješ ili još preciznije s kim se viđaš.
 
kakav je
4.gif
ovaj aca,znaTchi neverovatno
 
Cossack:
Nikad, to je silovnje !
Sem toga nema nikakve potrebe za tim, sex nije toliki problem, bar meni.
Aco, ja sam mladji od tebe, nemam lovu, ali trpam.
Tako neces resiti nijedan problem.

Sto se malo ne opustis, promenis neke svoje stavove, porazmislis o svemu...

jer cak i da nadjes devojku- ona moze da ode


Probaj malo da se regulises
Ma lik umesto da siluje moze da drka. Sto bi reko onaj jedan "Its cheap and convenient
and you cant catch VD
Its avalible at anytime and its absolutly free
 
Maslachak:
...moja drugarica je, a u svrhu smuvati se/yebati se sa nekim momkom, stavila menstrualnu krv tom tipu u kafu kad ga je pozvala na istu...a on doshao... qq...
...jel`to prljavo sredstvo?

Jeste :)
I nije
Zavisi kako na to gledas
Sve je relativno rece ne znam ko

Nego jel joj uspelo?
 
...ma da... vlashka magija.... ima ih dosta, devojaka/zzena koje to rade.... ima tu josh fora... neshto sa slepim mishevima... itd. itd
... ili kafa od saliguza - saliguz je voda koja se dobija kada devojka ode na poljanu za vreme punog meseca i skine se gola i uzme dve chantre - jednom se poliva niz ledja, a drugom hvata vodu ispod dupeta... saliguz. i onda skuva kafu. usput pricha neke bajalice. kazze, garantovano uspeva. ali nepovratno, pa ako se predomislish, nayebo si.
 
Maslachak:
...ma da... vlashka magija.... ima ih dosta, devojaka/zzena koje to rade.... ima tu josh fora... neshto sa slepim mishevima... itd. itd
... ili kafa od saliguza - saliguz je voda koja se dobija kada devojka ode na poljanu za vreme punog meseca i skine se gola i uzme dve chantre - jednom se poliva niz ledja, a drugom hvata vodu ispod dupeta... saliguz. i onda skuva kafu. usput pricha neke bajalice. kazze, garantovano uspeva. ali nepovratno, pa ako se predomislish, nayebo si.

ahahahhaha
ovo je dobro
 
Aco, moj ti je savjet da se selis iz mjesta kojeg zivis i da promjenis sredinu totalno i da svoje prijatelje otkacis.Da su oni neki drugari oni bi rekli svojim djevojkama da ti jedna od njih da.To im nista ne bi falilo i cak za drugara vrijedi toliko da se ucini.

Aco seli se gdje znas i umes.
 
Maslachak:
...ma da... vlashka magija.... ima ih dosta, devojaka/zzena koje to rade.... ima tu josh fora... neshto sa slepim mishevima... itd. itd
... ili kafa od saliguza - saliguz je voda koja se dobija kada devojka ode na poljanu za vreme punog meseca i skine se gola i uzme dve chantre - jednom se poliva niz ledja, a drugom hvata vodu ispod dupeta... saliguz. i onda skuva kafu. usput pricha neke bajalice. kazze, garantovano uspeva. ali nepovratno, pa ako se predomislish, nayebo si.


Mislim SALIGUZ!!!!!

Hahaha joj strasno..... :D :D
 
David Coverdale:
Aco, moj ti je savjet da se selis iz mjesta kojeg zivis i da promjenis sredinu totalno i da svoje prijatelje otkacis.Da su oni neki drugari oni bi rekli svojim djevojkama da ti jedna od njih da.To im nista ne bi falilo i cak za drugara vrijedi toliko da se ucini.

Aco seli se gdje znas i umes.

Ili sestrama :lol:

(Nisam mogao da odolim :))
 
Sad kad si me podsetila na te madjije i slicne vradzbine na koje su mnoge devojke spremne, onda mi "spanska musica" deluje sitno. Uzas cime se ljudi sve sluze, meni je blago receno odvratno. A i cula sam da moze da dodje kasnije do poremecaja :-(
 

Back
Top