Šovinizam

Mrzi me da citam sve, ali me prica nekih ovde o 'srpskom shovinizmu' neopisivo podseca na onaj vic:


Prilazi siptar jednom prodavcu u Beogradu i kaze : 'posljasticar, jel pravite ovde tuljumbe, ja bi uz'o par komada?', a onaj na to promrmlja: 'kakva budala...'

Siptar to cuje, uvredi se i drekne:' veljikosrpski sovinist, znam ja takve, za vas su svi Aljbanci budalje. I ne samo Aljbanci, verovatno i da Hrvat udje ovde i trazi krempitu, ti ga isto ne bi usluzio nego bi ga nazvao budaljom!'
-Da znas da i bih, rece prodavac
A Siptar: "Eto, tacno rekoh da si srpski nacionaljista, sovinista i fasista. Ti jedino Srbinu da trazi pitu ne bi rekao da je budalja!'
-Da znas da bih i Srbinu to rekao, nastavi prodavac.

Siptar se zbuni, pa rece: 'pa kakav si ti to posljasticar kad bi svim musterijama koje udju u ovu posljasticarnicu rekao da su budalje?!'
A prodavac ce na to: 'ovo je apoteka'
 
Salvantis:
Mrzi me da citam sve, ali me prica nekih ovde o 'srpskom shovinizmu' neopisivo podseca na onaj vic:


Prilazi siptar jednom prodavcu u Beogradu i kaze : 'posljasticar, jel pravite ovde tuljumbe, ja bi uz'o par komada?', a onaj na to promrmlja: 'kakva budala...'

Siptar to cuje, uvredi se i drekne:' veljikosrpski sovinist, znam ja takve, za vas su svi Aljbanci budalje. I ne samo Aljbanci, verovatno i da Hrvat udje ovde i trazi krempitu, ti ga isto ne bi usluzio nego bi ga nazvao budaljom!'
-Da znas da i bih, rece prodavac
A Siptar: "Eto, tacno rekoh da si srpski nacionaljista, sovinista i fasista. Ti jedino Srbinu da trazi pitu ne bi rekao da je budalja!'
-Da znas da bih i Srbinu to rekao, nastavi prodavac.

Siptar se zbuni, pa rece: 'pa kakav si ti to posljasticar kad bi svim musterijama koje udju u ovu posljasticarnicu rekao da su budalje?!'
A prodavac ce na to: 'ovo je apoteka'

:lol: :lol: :lol: ахахахаааааа па и ја им кажем......аљо.......ово је, бре, форум......а они удри,
па удри,
па удри.......
 
Salvantis:
Prilazi siptar jednom prodavcu u Beogradu i kaze : 'posljasticar, jel pravite ovde tuljumbe, ja bi uz'o par komada?', a onaj na to promrmlja: 'kakva budala...'
vic je onako.... ali interesantno je da jedan apotekar ne kaze takvoj osobi da je to apoteka a ne sljasticara, vec mu kaze to sto kaze. ako nije uzeo diplomu u kragujevcu [ ili ... da ne nabrajam] sumnjam da nije bas on taj budala.ili je to BG kultura
 
hektorius:
...i ovakve...

001axa.jpg
Hm,Jura Francetic i Rafael Ranko Boban.......Jura imao pravni , bio prvi Komandant Legije, kad je poginuo nasledio Ga Rafael....Dve bitange,i tako su i skoncali :evil:
 

Back
Top