Sorabi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Тачно, ти си један од ретких који зна истину! Уствари, још тачније би било очила, кремен камен, односно 4 свете ватре. То је право и древно значење 4 С на српској застави! Крст са 4 оцила је једини сачуван печат старих Сораба од више хиљада истих!


Cetiri "S" znace - "Car Careva Caruje Carevima" i taj moto se nalazi i u Svetom Pismu, a vezan je za onog koji je bio prvi Srbin na ovoj planeti i u svakom slucaju , najveci vladar do sada.
(samo sto se tada govorilo "sar")
 
Cetiri "S" znace - "Car Careva Caruje Carevima" i taj moto se nalazi i u Svetom Pismu, a vezan je za onog koji je bio prvi Srbin na ovoj planeti i u svakom slucaju , najveci vladar do sada.
(samo sto se tada govorilo "sar")

Crkvena izmisljotina! To se nalazi u laznom Jovanovom otkrivenju. Uostalom sam Hristos je posvjedocio pred Pilatom da njegovo carstvo nije od odvog svijeta, pa kako mozete govoriti da Hristos caruje nad carevima?
Djavo je nudio Hristu sva carstva ovog svijeta, samo ako mu se Hrist pokloni. Dakle: ko je car careva i ko caruje carevima ovoga svijeta? Odgovor je u Svetom Pismu!;)
 
Poslednja izmena:
Crkvena izmisljotina! To se nalazi u laznom Jovanovom otkrivenju. Uostalom sam Hristos je posvjedocio pred Pilatom da njegovo carstvo nije od odvog svijeta, pa kako mozete govoriti da Hristos caruje nad carevima?
Djavo je nudio Hristu sva carstva ovog svijeta, samo ako mu se Hrist pokloni. Dakle: ko je car careva i ko caruje carevima ovoga svijeta? Odgovor je u Svetom Pismu!;)


Ko govori o Hristu?
Taj amblem se javlja vekovima pre Isusa.
 
Небески народ = Срби = Сораби = Сора = Небески свод....

Небески народ = Срби = Сораби = Сора = Зора = Гора = Гура = Ура = Уда= *уда, народ из божијих *уда, дакле Срби најстарији народ, директо екстратован из знамо већ чега.... :hahaha:
 
Небески народ = Срби = Сораби = Сора = Зора = Гора = Гура = Ура = Уда= *уда, народ из божијих *уда, дакле Срби најстарији народ, директо екстратован из знамо већ чега.... :hahaha:

А ово је аргумент??? :think: :aha:
 
Небески народ = Срби = Сораби = Сора = Зора = Гора = Гура = Ура = Уда= *уда, народ из божијих *уда, дакле Срби најстарији народ, директо екстратован из знамо већ чега.... :hahaha:

Tjelesni ljudi tjelesno razmisljaju, a duhovni ljudi duhovno razmisljaju. Sta to znaci? To znaci da su Srbi Boziji narod u duhovnom, a ne u tjelesnom smislu: So-rabi, Sunca sluzitelji!

assyria10259md.gif

Asirsko drvo zivota sa dva C (detalj).

mtol2.jpg

Drvo zivota (Asirija) sa dva CC

pgetruscancc.jpg

Etrurija: drvo zivota i dva CC

pgetruscansymbols01.jpg

etrurci.gif

Etrurija: Drvo zivota u ruci Zevsa sa dva C oko drveta (uvecano, desno).

96athos2007ouranopolis.jpg

Dvoglai orao, bozanstvo Sunca (sa dva C u centru) drzi drvo zivota (zuti krug) sa dva znaka C (zeleni krug).U desnoj kandzi drzi strijelu, simbol munje.

grbsrbije.jpg

Kombinacija predhriscanskog i hriscanskog: cetiri C oko krsta (Hrista) kao drveta zivota, a ljiljani su zapravo ona cetiri stegnuga C oko drveta zivota.

fleurdelis1.jpg

"Ljiljani"

anunnakitreeoflife.jpg

Anunaki sa drvetom zivota na kojem su cetiri C

symbolassurbabyloniantr.gif

Drvo zivota sa cetiri C

Da li smo razumjeli znacenje krsta sa cetiri C (ognjila): cetiri sile Bozije koje odrzavaju poredak vasione, cetiri elementa koji odrzavaju zivot na zemlji i cetiri godisnja doba u bukvalnom smislu drveta zivota, te cetiri Hristova Jevandjelja kao drvo zivota u duhovnom smislu.


Razumijete li?
 
Poslednja izmena:
Онда докажи своју тврдњу! Горе изнесени аргументи које помињеш су доказане чињенице!:ceka:

ma kako ne bih imao pametnija posla nego da opovrgavam ili dokazujem "tvrdnje" onog matorog šizofrenika Deretića i njegove kompanije.

Ne znam šta drugi misle, ali čovek koji u svakoj krvoj liniji na slici vidi srpske korene, je OZBILJNO BOLESTAN i opsednut Srbima.

Pomirite se sa činjenicom da smo samo mali narod na Balkanu, i da pola sveta nema pojma ni gde smo.
 
ma kako ne bih imao pametnija posla nego da opovrgavam ili dokazujem "tvrdnje" onog matorog šizofrenika Deretića i njegove kompanije.

Ne znam šta drugi misle, ali čovek koji u svakoj krvoj liniji na slici vidi srpske korene, je OZBILJNO BOLESTAN i opsednut Srbima.

Pomirite se sa činjenicom da smo samo mali narod na Balkanu, i da pola sveta nema pojma ni gde smo.

Nemaju pojma zato sto ih uce takvi kao ti. :mrgreen:
 
ma kako ne bih imao pametnija posla nego da opovrgavam ili dokazujem "tvrdnje" onog matorog šizofrenika Deretića i njegove kompanije.

Ne znam šta drugi misle, ali čovek koji u svakoj krvoj liniji na slici vidi srpske korene, je OZBILJNO BOLESTAN i opsednut Srbima.

Pomirite se sa činjenicom da smo samo mali narod na Balkanu, i da pola sveta nema pojma ni gde smo.

Рећи да немаш паметнија посла него да оповргаваш доказане чињенице, слаб је изговор за незнање! И ако је тако, зашто си уопште дошао на ову тему? Да провоцираш? За твоју информацију, никада се нисам позивала на нечије тврдње, изнела сам чињенице! А другога називати шизофреником и озбиљно болесним довољно говори о теби као човеку и саговорнику, то ти је изгледа нјјачи "аргумент"! :manikir:
 
Naprotiv, ja sam odličan sagovornik, kad u razgovoru postoji dobra doza inteligencije. Nego, ajd vime ispričajte nešto na temu:

"Sorabi i burek s mesom"

jer postoje neoborive činjenice da su Sorabi izmislili burek s mesom još pre Isusa Srbskog, takozvanog Hrista.
 
Naprotiv, ja sam odličan sagovornik, kad u razgovoru postoji dobra doza inteligencije. Nego, ajd vime ispričajte nešto na temu:

"Sorabi i burek s mesom"

jer postoje neoborive činjenice da su Sorabi izmislili burek s mesom još pre Isusa Srbskog, takozvanog Hrista.

Провокација није аргумент! А то на какав начин користиш Христово име нека ти служи на част!:thumbdown: Још ми ниси одговорио шта то није тачно у чињеници коју сам изнела о Небеском своду и Сорабима и још ниси објаснио нити доказао своју тврдњу о истом! :think: Управо због таквих као ти истина тешко стиже до људи, али као што видиш није јој немогуће!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sledece prozivanje, spam, vredjanje i tema se zakljucava . :neutral:

Poruke editovane

edit

Svi postovi za koje je moderacija smatrala da su sa problematicnim sadrzajem su obrisani
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top