Шокантно: како је КФОР мучио Србе!

Ih, al' su ih mucili, ma strasno... :aha:

Vece mucenje su neki klinci doziveli kod nas u SUP-u nego ta dvojica...

Prkos da, ali na ovako patetičan i nadasve nerealan način - nikako. Da se u ovo poveruje, treba biti apsolutno odvojen od mozga...
Kao i u onu idilu u Libiji pod Gadafijem (ono sa sve, svi i niko) :lol:

A kako bi im ti prkosio, svega ti?
Ili, ako im ne bi prkosio onda opisi mi kako mislis da bi neko stvarno prkosio njima...bas me zanima... :)
 
Znači ja ne mogu da verujem da iko može da pomisli da je ovo istina. :lol: Pazi, on je vikao "Srbija, Beograd" i pevao pesme. :rotf: Pogotovo zbog ovog "Beograd". Čudo nije i Tadićevo ime uzvikivao. :lol:

Ljudi, pa ovo je luđe od pesama o vojvodi Šešelju. :hahaha1:

Тебе ови шуНАТОвци изгледа специјално и појачано запрашују... ***...замисли да сам ти ја ове догађаје забележене фото апаратом препричавао на овом форуму... ти би ме прогласио лудим, је л' тако:

Гвантанамо









 
Ne sumnjam da je ovo istina, ali oni su super prosli.
Ja ne znam da li su oni gledali slike iz Abu Gariba i kako se okupatorska vojska ponasa kad mrzi.
Mislim da su privedeni u Beogradu za saobracajni prekrsaj, srpska policija bi bila okrutnija prema njima.
Pazi ti debilizma "nisu nas pustili na cigaru". :roll: ... super, imas slucaj za Strazbur. :ok:

Srbi ako misle da zadrze drzavu, barikade treba da postave po Beogradu, a ne po pizdicevcima.
 
Eto. Gledaj ove slike i zamišljaj da vojnici/stražari viču: Džordž Buš, Džordž Buš, Vašington, Vašington... A ovi jadnici nešto što je neka kontra tome, recimo Kuba, Kuba, Kastro, Kastro, Čavez, Čavez... :lol:

i to bi trebalo da bude smesno? :confused:

nego, aj' ti bar jednom u zivotu napisi jedan smislen post pa da mirne duse idem u penziju...:mrgreen:
 
Тебе ови шуНАТОвци изгледа специјално и појачано запрашују... ***...замисли да сам ти ја ове догађаје забележене фото апаратом препричавао на овом форуму... ти би ме прогласио лудим, је л' тако:

Гвантанамо





ne moras do gvantanama da putujes za ovakve prizore
posle sablje su dosovski nesposobni kerovi ovom metodom UBILI jednog slikara iz Uzica
zbog navodne veze sa kriminalom
prodavao slike....... .nekome
pa valjda znao nesto ...
mos milsliti

al nema toga u novinama
pa kao da se i nije desilo
demokratija i slobodoumlje na delu
 
verujem da su ih zlostavljali, ali kfor ne radi to samo sa srbima vec sa svakim koga uhapse...

5 godina sam radila za UN i kfor i nagledala se svega i svacega...jedan je cak nanisanio siptaru u glavu i skoro povukao oroz...

Auh...To je bas gadno... Skoro su pa toliko nasilni kao nas DB prema Siptarima u stara dobra vremena...

Ne mozes bre da verujes ovim strukturama sile, pa to ti je....
 
Ne sumnjam da je ovo istina, ali oni su super prosli.
Ja ne znam da li su oni gledali slike iz Abu Gariba i kako se okupatorska vojska ponasa kad mrzi.
Mislim da su privedeni u Beogradu za saobracajni prekrsaj, srpska policija bi bila okrutnija prema njima.
Pazi ti debilizma "nisu nas pustili na cigaru". :roll: ... super, imas slucaj za Strazbur. :ok:

Srbi ako misle da zadrze drzavu, barikade treba da postave po Beogradu, a ne po pizdicevcima.

Kod interventne u BG-u bi mozda gore prosli. Ovi obicni sobracajci su boranija.
 
Eto. Gledaj ove slike i zamišljaj da vojnici/stražari viču: Džordž Buš, Džordž Buš, Vašington, Vašington... A ovi jadnici nešto što je neka kontra tome, recimo Kuba, Kuba, Kastro, Kastro, Čavez, Čavez... :lol:

Ceniš da okupatorski vojnici ne primenjuju fizičku i psihičku torturu.
Stvarno treba biti gad pa se sprdati sa žrtvama okupacionih snaga.
 

Back
Top