***** Šok

Ih kako ne.jednom mi se tako neka picajzla nakacila dok sam čekao u redu na nekoj trafici.Samo se nečujno,poput duha,meni tik iza bulje prikamčio.i nista,samo tako ko kip džidžao,pa sam ga laganica izignorirao.ali čoveče,ono,kad sam mu na delić sekunde pogled presekao,zaprepastio sam se.Ne samo da mu palametina iz očiju izbijala nego kao da mu se iz jednog u drugo prelivala.Šta da ti pričam,klasična pederčina.
A MENE ribe startuju u bazenu i trce zamnom u toalet mokre
 
Ja jednom u Zagrebu, na ekskirziji, 1977 godine.
Popio je odmah nokaut (inače trenirao karate),
i posle toga, normalno, masovna tuča.

sila si
ivo_sanader_namigivanje.jpg
 
Nedavno. Znam je onako povrsno, lepo izgleda.
U sred razgovora, cura me gleda i priblizava se sve vise. Pocinje da me mirise po vratu..
Ja stojim, i u tenutku mi prodje glavom "sad ce da me pita za parfem, verovatno"
Odmice se malo samo, ali mi jos uvek blizu, smesi mi se, gleda me u oci i pocinje da mi ceprka rukom po pundji..
da je rasplice i pokvari mi zenska frizuru, poskida snale, pusti mi kosu i gleda me...
Ja sam tek tad skapirala o cemu se tu radi. Tamo.vamo, okrenem nesto na salu...joj, moram da idem...ajd cao...
a meni jedna konobarica dala da je mazim
 
Odlutam ti sinoć do NS-a i u nekoj kafani stojim za šankom delimično razvaljen od piva kad hop, neko me uhvati za dupe..Okrenem se, a ono neki tip koji mumla : Jugoslavija, Jugoslavija, dobar dan, dobar dan
I sad se mislim, možda stranac, vidim jedva stoji na nogama pa mu se omaklo....Prodje 10 minuta kad taj lik opet kod mene i opet on : jugoslavija, dobar dan... ( ispostavi se da je ***** iz NS-a )Pa kao on mi čestita što sam dobio dva deteta, pa što sam uopće i oženjen ??? Dobro, pobrkao me s nekim ali OK, baš da vidim koliko ga zanima moja ******. Krene on sve da navodi priču kako mu je čudno što sam se oženio i imam dece, a kao pričao sam neke druge stvari pre par godina ???
I konta on da ga zajebavam, a ja mrtav ozbiljan : Pa što se i ti ne oženiš, deca su divna i to - pričam
Ne, ne mi ćemo umreti, smrt nas čeka - odgovara mi taj lik....Aha, pa bi pre smrti da mi ubedeš guzici - mislim se
Kad je razgovor već bio pri kraju, demonstrativno se udaljio od mene s komentarom : Ti si *****, 100 %
Zato sam još u šoku, zbog te kurate sreće ( samo što se to kurato usmerilo na moje debelo crevo ) da me startuje *****.

' ste imali neka slična iskustva i kako ste reagovali ? za oba pola pitanje

muvale me dve lezbejke (odvojeno)
 

Back
Top