šok

Ma moze i ona kola s dijamantima, samo vidi da nadjes i futrolu za njih, da ti neko ne iscupa dijamante pa ti ostanu samo trula nemacka kolica, necu za druga da se sirim(doslovce), da znas.
 
e cao nismo se culi 40 dana pa da ti na cetresnicu javim da se sinoc njegova ruka nasla ispod moje majice. cao
I cekaj, sta je tu strasno, pa sigurno je podelila to sa tobom jer si joj dobra drugarica, sigurno ne bi to rekla svakom...
Cemu zgrozavanje, ili se mnogo pravis fiiina ili si konzervativna do bola.
Msm ja to gledam sa muske strane, i to sto ti je rekla samo pokazuje da ima poverenja u tebe, a ti pravis temu o intimnim porukama svoje prijateljice i iznosis to sto je ona rekla pred gomilom ljudi - ko je sad gori ona sto ti se poverila ili ti sto si to prenela svima nama.
:dash:
 
recimo da ne mogu da mi se svide stvari koje meni nisu emocionalno bliske i sa kojima ne mogu da se identifikujem drugo koje ne iznose nikakvu istinu koju ja mogu sebi predstaviti i opaziti je kao neposrednu cinjenicu svesti trece estetski momenat pozoriste nikako ne mogu da volim jer ga ne razumem ali lepo je, u redu je,
jesmam li sad legalno glupa?
 
recimo da ne mogu da mi se svide stvari koje meni nisu emocionalno bliske i sa kojima ne mogu da se identifikujem drugo koje ne iznose nikakvu istinu koju ja mogu sebi predstaviti i opaziti je kao neposrednu cinjenicu svesti trece estetski momenat pozoriste nikako ne mogu da volim jer ga ne razumem ali lepo je, u redu je,
jesmam li sad legalno glupa?
Nisi glupa taman posla. A to da li si divlja- jesi ili se bar tako predstavljas.
Setio sam se..Budi moja Rosa Salvehe :heart:
 
ovaj treci deo
sage
eklips
ima bolje efekte mislim ima ih vise
ali su razvodnjili pricu
i eto sad cekam 4. pa da vidim koga ce sve da pozovu na svadbu i da li ce uopste da bude svadba i sta ce da obuku
i da l ce da je organizuju na la pušu
il na onoj vrloj goletii ona glumica koja menjala valeriju nije mi nesto
i edvard je pravio neke bezvezne face
ne znam
ali gledacu ga jos par puta sigurno

Ustvari, gola vrlet. :)
 
a hrabri ratnici idu u valhalu gde ih valkirije vode sa bojista
i vecno pijance i gozbe se tamo
molim koliko je u mojoj nesimpatičnoj moći
 
kako reagujete kad od nekih vasih cimera/drugarica i drugara/kolega/poštara
primite neke poruke tipa: "i tako, njegova ruka se nekako našla pod mojom majicom"
?

jesu li ti ljudi normalni?
ja uglavnom povracam u potocima i umivam se ladnom vodom da dodjem sebi
ali to mnogo zavisi je l ta osoba koja mi to priča lepa ako je lepa onda volim da slušam

I šta si osetila kada se ta ruka našla pod tvojom majicom ?
 

Back
Top