Šojgu: Nismo mi, oni su

Sve te zemlje oko Rusije mole boga da dodju u NATO savez, nije ti cudno zasto?
para vrti gde burgija nece, za 60 milijardi i ti bi

znas da lobiranje za ulazak podrazumeva velike pare? mole oni boga mamona, da se to plati

evo i srbija ce da udje, ako nam, daju nuklearno oruzje kao poljskoj, a sta mislis? sto je dzabe,. i babi je milo, ali nas bi da opljackaju za neke kante koje zovu rafalima

dobije poljska nuklearno i slucajno opali na ruse, a sta mislis?

taj bog je onda satana, njemu se mole da udju u nafo

a garant ce slucajno da opali, ili se nece znati ko je kriv kao i za severni tok, a nije li to divota?
 
Poslednja izmena:
60 milijardi su sitna lova o ovom sukobu.
samo sam ih naveo kao reper za poslednju "pomoc";
shvati, poljska nije bila u opasnosti, nema u njoj rusa da rusija ulazi u nju kao u ukrajinu, vec tek sada poljska ulazi u opasnost - valjda mozes toliko da shvatis da oni tek sada postaju ruska prva meta, za unistenje, jer je najbliza, tj. iz nje poljske preti opasnost rusiji, a pre nije pretila?

Пушков:Појава америчког нуклеарног оружја у Пољској довешће их у опасност


anglosasi namestaju sve da se sloveni istrebe, tebe boli uvo, znam
 
Bez Boga je sigurna propast, tako da dok je Bog uzdao nas pripasti nećemo. Ali i mi moramo biti uz Njega.. A Narodne Službe takođe brane naše narode, onoliko koliko je to u njihovojredu moći,.

Што ће рећи, прилично су немоћне, пошто нит су шта одбраниле, нит сачувале, осим себе на власти у овоме што је остало од држава које су штитиле... :lol:
 
То што је овај човек на челу министарства одбране Русије говори више о самој војсци него прикупљени сви обавештајни подаци свих западних обавештајних служби заједно.
Не зову га случајно руски војници "пожарни"

To sa "pozarni" kao i obicno opet izmislio. Sojgua niko ne zove pozarni osim tebe.
:D
 
samo sam ih naveo kao reper za poslednju "pomoc";
shvati, poljska nije bila u opasnosti, nema u njoj rusa da rusija ulazi u nju kao u ukrajinu, vec tek sada poljska ulazi u opasnost - valjda mozes toliko da shvatis da oni tek sada postaju ruska prva meta, za unistenje, jer je najbliza, tj. iz nje poljske preti opasnost rusiji, a pre nije pretila?

Пушков:Појава америчког нуклеарног оружја у Пољској довешће их у опасност


anglosasi namestaju sve da se sloveni istrebe, tebe boli uvo, znam
Мени заиста није јасно шта Пољској треба то уопште. Зашто сама себе доводи у такву опасност.
Нико их, како ти рече, не би ни приметио а камоли дирао.
 
Господине Шојгу,
морате схватити да се Русија тренутно понаша као љубоморни пас.

Сви су вас издали - све сте издржали.
Од Украјине нисте очекивали потезе које већ предузеше
Бугарска, Румунија, ЧССР, Пољска, ДР Немачка, Литванија, Летонија, Естонија ...

Издаше социјализам, словенство, Исток ...
И ви ни не трепнусте !!!

Имате довољно година, не сумњам да сте некада били заљубљени.
Како сте се извукли тада, извуците Русију из ове немогуће ситуације.

Да се изразим усташки
Дајте се контролират !
Док је на челу руске војске Шојгу, са својом екипом, запад се неће плашити.
Да је запад бирао састав врха руске војске па и већег дела државног врха, боље не би ни сам могао да нађе од тренутне гарнитуре.
 
Bila je dosta izbušena, a moraš uzeti u obzir i geopolitičke okolnosti koje su nas snašle.

Била је, данас је, и биће сутра.

Што ће рећи, нема тих геополитичких околности у којима наша славна Служба није усрала, и неће усрати.

Мислим, усраће увек оно што јој је званично посао...да чува Државу.
 
Била је, данас је, и биће сутра.

Што ће рећи, нема тих геополитичких околности у којима наша славна Служба није усрала, и неће усрати.

Мислим, усраће увек оно што јој је званично посао...да чува Државу.
Усрала је чак и онда када је сама организовала производњу дроге, Јовањица, ни то није успела да одради а то је био посао у коме су шансе за неуспех биле 1:1 000 000 она је и то усрала.
Ако иза Бањске стоје шиптари није успела да сазна ни шта трећеразредни семенкари раде нити какву замку спремају а ако је она то организовала, то је толико добро урадила да последице осећамо а тек ћемо осећати.
Једино што ради како треба је заштита ситних дилера испред школа што српској деци продају дрогу и заштита водитељки и певаљки у "додатним пословима" да их неки макро случајно не ректира уместо саме службе.
 
Усрала је чак и онда када је сама организовала производњу дроге, Јовањица, ни то није успела да одради а то је био посао у коме су шансе за неуспех биле 1:1 000 000 она је и то усрала.
Možeš ti i gluplje od toga, ajd probaj ponovo... :mazi:
 
Усрала је чак и онда када је сама организовала производњу дроге, Јовањица, ни то није успела да одради а то је био посао у коме су шансе за неуспех биле 1:1 000 000 она је и то усрала.
Ако иза Бањске стоје шиптари није успела да сазна ни шта трећеразредни семенкари раде нити какву замку спремају а ако је она то организовала, то је толико добро урадила да последице осећамо а тек ћемо осећати.
Једино што ради како треба је заштита ситних дилера испред школа што српској деци продају дрогу и заштита водитељки и певаљки у "додатним пословима" да их неки макро случајно не ректира уместо саме службе.

Једини посао наше славне Службе је да остане на власти...преко својих испрдака, који нам соле памет сваки дан.

До јуче су јахали попове, данас се крсте са све четири.

До јуче су сакривали Дражин гроб, данас сви потомци оних који су га стрељали за истим лију крокодилске сузе (и то, наравно, раде на штету Србије).

Продали су Милошевића Цији да остану на власти, данас плачу за Милошевићем...

И тако даље...на жалост.
 
Једини посао наше славне Службе је да остане на власти...преко својих испрдака, који нам соле памет сваки дан.

До јуче су јахали попове, данас се крсте са све четири.

До јуче су сакривали Дражин гроб, данас сви потомци оних који су га стрељали за истим лију крокодилске сузе (и то, наравно, раде на штету Србије).

Продали су Милошевића Цији да остану на власти, данас плачу за Милошевићем...

И тако даље...на жалост.
Какве су нам војне и полицијске службе најбоље говоре ликови који су били у врху тих истих служби: Божа Спасић и Љуба Каран.
Особи која верује у снагу службе у којој су ове две карикатуре биле организатори и вође акција не могу ништа да кажем јер то више говори о тим особама, као и безнађе, мрак и катаклизма у којој се налазимо него свака прича.
 
Док је на челу руске војске Шојгу, са својом екипом, запад се неће плашити.
Да је запад бирао састав врха руске војске па и већег дела државног врха, боље не би ни сам могао да нађе од тренутне гарнитуре.

Запад увек треба да се плаши,
ма ко да је за воланом руске силе !

Али себе саме сада пре свега треба да се плаши Русија,
личи на изневереног љубавника који је у свом безумљу
решио да убије и себе и неверницу ...
 
Какве су нам војне и полицијске службе најбоље говоре ликови који су били у врху тих истих служби: Божа Спасић и Љуба Каран.
Особи која верује у снагу службе у којој су ове две карикатуре биле организатори и вође акција не могу ништа да кажем јер то више говори о тим особама, као и безнађе, мрак и катаклизма у којој се налазимо него свака прича.

Не брини се ти,
у случају потребе одједном испливају неки непознати јунаци
и генијални стратези !
Сетимо се Обилића, Карађорђа, Аркана ...

Нека опросте сви које порескочих, набројани су нам представници !
 
Била је, данас је, и биће сутра.

Што ће рећи, нема тих геополитичких околности у којима наша славна Служба није усрала, и неће усрати.

Мислим, усраће увек оно што јој је званично посао...да чува Државу.
Mislim da si previše zadojen propagandom protiv Naše Narodne Službe.
 

Back
Top