SNAŽNA EKSPLOZIJA u Bejrutu, na desetine povređenih, iznad grada se vije oblak GUSTOG CRVENOG DIMA

1596829625750.png


jahve,-sad -cemo da s-e -b-iemo.

pa -cemo d-a -vidimo -os -ciji -b-og s-me -da -ub-ia ------cicvile, -olio -hrisracn-ski -oli -ciji
 
На тој фотографији показује аеродром.
On September 27, 2018, Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu (above) pointed out to the United Nations General Assembly forum the warehouse that will explode on 4 August 2020 as a Hezbollah arms depot.
In January-2020, Israel tested a new missile (above) in the Syrian countryside.
On 4 August 2020, Beirut-Lebanon was struck by exact type of weapon (above) Israel tested in Syria.
1596830334053.png
------------------------------------------------------------------------GDE -TI -VIDIS -AERODROM- A-KO ---SE -VIDI -HEZ-B-OLAHOB--MAGACIN- -ORUZ-JA-??????

JA-MISLIM D-A -OBJAVIM -RAT -PROTIV -JHVH, -RELIGIOZ-N-I, -jel, -dosta -smo s-e -igrali, -vreme je d-a s-e -ob-racunamo.
 
Prekinuta humanitarna misija francuskih "Spasilaca bez granica"

5f2bce452b363_ftv_3211-00_00_02_03-4953928.jpg


Herv Roj, lekar iz Dijona objasnjava: "Obicno intervenisemo samo nakon sto pogodjena zemlja posalje zahtev. Liban je u sredu zatrazio medjunarodnu pomoc, tako da smo se pripremili, ali danas nam kazu da nas ne zele. Postujemo odluku zemlje i misija se zaustavlja. "

Lekari, medicinske sestre i logisticari nece slati nikakvu opremu, ali bice spremni ako se od njih zatrazi da odu.
 
Prekinuta humanitarna misija francuskih "Spasilaca bez granica"
pa -ko -b-i -hteo -te -mafiase?
Postujemo odluku zemlje i misija se zaustavlja. "
treba-lo -e -pohapsiti -ba-n-d.u... -paz-i -misia --haiti, -a -tako -krali d-ecu.
jadno -je -samo s-to -e -Jedio -resen-je -RAT.
 
Prekinuta humanitarna misija francuskih "Spasilaca bez granica"

Pogledajte prilog 744885

Herv Roj, lekar iz Dijona objasnjava: "Obicno intervenisemo samo nakon sto pogodjena zemlja posalje zahtev. Liban je u sredu zatrazio medjunarodnu pomoc, tako da smo se pripremili, ali danas nam kazu da nas ne zele. Postujemo odluku zemlje i misija se zaustavlja. "

Lekari, medicinske sestre i logisticari nece slati nikakvu opremu, ali bice spremni ako se od njih zatrazi da odu.
Аууууууууууу....... ал су Арапи бесни....

Зло и наопако шта ће ускоро да бидне...
 
Аууууууууууу....... ал су Арапи бесни....

Зло и наопако шта ће ускоро да бидне...
ma, to su sve-belosvetski -hohstpleri, ----'apsna- -je -lek z-a -nj-ih
-
FACT CHECK: Are Charitable NGOs Trafficking People ...
www.snopes.com › Fact Checks › Uncategorized




Aug 3, 2017 - A group of white nationalists afloat at sea claims that non-governmental organizations like Doctors Without Borders are involved in human ...
------------------------------
 
Ljudi, pamenti i oni manje pametni, ostavite se teorija zavera. Evo upravo pričamo sa ženinom prijateljicom iz Bejruta. Prvo, nema radijacije, nema bombi, imaju samo muku veću od naše - loše korumpirane političare. Zbog njih se ovo desilo, zbog njih su imali demonstracije (u kojima su učestvovali svi građani, bez obzira kojoj od mnogih religije tamo pripadaju) mesecima pre ovog dogođaja. Zbog javašluka je došlo do eksplozije.
Još gore je što njiova vlada ništ anije organizovala, nema prihvatilišta, nema pomoći ljudima, već se svi sami snalaze. Ljudi pomažu jedni drugima i dovode ih u svoje domove ili vikendice ko ima.
Danas se spremaju velike demonstracije nezadovoljnih ljudi.
 
Ljudi, pamenti i oni manje pametni, ostavite se teorija zavera. Evo upravo pričamo sa ženinom prijateljicom iz Bejruta. Prvo, nema radijacije, nema bombi, imaju samo muku veću od naše - loše korumpirane političare. Zbog njih se ovo desilo, zbog njih su imali demonstracije (u kojima su učestvovali svi građani, bez obzira kojoj od mnogih religije tamo pripadaju) mesecima pre ovog dogođaja. Zbog javašluka je došlo do eksplozije.
Još gore je što njiova vlada ništ anije organizovala, nema prihvatilišta, nema pomoći ljudima, već se svi sami snalaze. Ljudi pomažu jedni drugima i dovode ih u svoje domove ili vikendice ko ima.
Danas se spremaju velike demonstracije nezadovoljnih ljudi.
Хиперсонични пројектили не остављају радијацију... и све остало што си негирао а последице рактетирања НИКО СЕМ ТЕБИ СЛИЧНИХ НИЈЕ НИ ТВРДИО...

Нико од вас негатора ракетирања шалитре НЕ УМЕ ДА ОБЈАСНИ ЗЕМЉОТРЕС ОД 4.5 РИХТЕРА, зато што за такав земљотрес оној експлодираној 2700 тона гомили, фали још десет пута толико енергије да ни направила земљотрес од скоро 5 рихтера...

јадни сте ви владини АВ полтрончићи, саће у Либији тај ХЕЗБОЛАХ да угуши те демонстрације најстрашније... више има својих присталица

Све масовне демонстрације у свету имају две завађене групе, а происламска група је јача од прозападне групације ЛГБТ либанаца...
 
On September 27, 2018, Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu (above) pointed out to the United Nations General Assembly forum the warehouse that will explode on 4 August 2020 as a Hezbollah arms depot.
In January-2020, Israel tested a new missile (above) in the Syrian countryside.
On 4 August 2020, Beirut-Lebanon was struck by exact type of weapon (above) Israel tested in Syria.
Pogledajte prilog 744854------------------------------------------------------------------------GDE -TI -VIDIS -AERODROM- A-KO ---SE -VIDI -HEZ-B-OLAHOB--MAGACIN- -ORUZ-JA-??????

JA-MISLIM D-A -OBJAVIM -RAT -PROTIV -JHVH, -RELIGIOZ-N-I, -jel, -dosta -smo s-e -igrali, -vreme je d-a s-e -ob-racunamo.
Eve jos jednog retardiranog dalekog rodjaka coveka

Pa mislis da si zajebo sistem sto pises crtice a IP si dao svima?
 

Back
Top