Смувати?!!1

Da se tebi to ne spava, pocenjes da buncas?! :shock: Pitala sam te sta bi to trebalo da znaci...? Da cekamo do sutra ili sta? :D

e umoran sam bez sale :D od sad ako krenem da lupam, ne uzmite mi za zlo :D

Ja se kandidujem...heheh
Ajde da te vidim sad, kako ces smuvati(ili ja trebam tebe-kako god)...heheh:lol:

@tema
Ma sve je u opticaju kod mene....smuvati, skontati, spandjati, zgotiviti, biti zajedno itd.

ooo vidi ko nam dosao, sto te nema na msn-u? mozes i ti mene i ja tebe svejedno :D samo ocu da vidim o cemu mi to toliko pricamo ;)
 
aj pali meni je to tako trulo.... simpatichnije mi je kad chujem: "E si chuo kako je 'taj i taj' zaveo Dunju, u vezi su"8) Nego "E ona riba se smuvala sa onim likom", tako neko kad mi kaze dodje mi da ga zalepim da se okrene za 360 stepeni :evil:

e jbg,sta bi ti...to je ono u fazonu-imam ortakinju koja se zove gordana,a kao voli da je zovu goca, jer ko je nazove gordana-ona mu lupi samarcinu(samarcina-veoma ruzan izraz.)
Mislim, ni meni ne svidja izraz smuvati, ali tako se govori, sta smo tu i ja da se pitamo da li ce se taj izraz koristiti ili ne...

Nixxx upravo si upotpunio moj recnik....zbariti...interesantno..heheh
 
Ma sta da se kaze ako se ne kaze smuvati kako bih ti to nazvao jbg brate? Bolje bih bilo da neko pita svoju babu kako se to zvalo u njihovo vreme?

Bih koristis samo u prvom licu jednine...Znaci ja bih voleo,ja bih itd. a ti bi,on bi,ona bi,ono bi, mi bismo,vi biste,oni bi...bolje bi bilo...
Dobro nije vazno....
Pre nije ni muvanja bilo ,kakvo muvanje,seks pre braka-nema sanse, cale ti nadje momka i evo ćero udaj se za njega...mislim ne zanima me sta je bilo tada, ja zivim u sadasnjosti i koristim izraz smuvati...
 

Back
Top