Smrt bubnjara Joey Jordison-a

Mladen Jovin

Početnik
Poruka
27
Danas su objavljene zaista tužne i iznenadjujuće vesti. Danas je otkriveno da je u ponedeljak (26. jul) preminuo legendarni bubnjar Slipknot-a Joey Jordison. Detalje i uzrok smrti porodica upokojenog nije otkrila, ali sumnja se da je to zbog bolesti od koje je pokojni patio od 2010 - "transverse myelitis". Ponavljam,to su samo sumnje,Joey se skoro skroz oporavio i ništa nije ukazivalo na preranu smrt u 46. godini života. Upravo zbog te bolesti je bio izbačen iz Slipknot-a 2013. godine,jer nije bio sposoban svirati bubnjeve. Zauvek će ostati upamćen kao jedan od najboljih bubnjara ikada,koji je sa svojim unikatnim revolucionarnim stilom sviranja inspirisao hiljade ljudi. Počivaj u miru.
DOUBLE-BASS-SPEED-DEMON.jpg
 
Danas su objavljene zaista tužne i iznenadjujuće vesti. Danas je otkriveno da je u ponedeljak (26. jul) preminuo legendarni bubnjar Slipknot-a Joey Jordison. Detalje i uzrok smrti porodica upokojenog nije otkrila, ali sumnja se da je to zbog bolesti od koje je pokojni patio od 2010 - "transverse myelitis". Ponavljam,to su samo sumnje,Joey se skoro skroz oporavio i ništa nije ukazivalo na preranu smrt u 46. godini života. Upravo zbog te bolesti je bio izbačen iz Slipknot-a 2013. godine,jer nije bio sposoban svirati bubnjeve. Zauvek će ostati upamćen kao jedan od najboljih bubnjara ikada,koji je sa svojim unikatnim revolucionarnim stilom sviranja inspirisao hiljade ljudi. Počivaj u miru. Pogledajte prilog 977311
E jbm ti vest ,upropasti mi dan ,kako da umre **** te ???
 
Corey Taylor je par puta bio na ivici zivota,mogao je umreti sa 13-14 godina i to od predoziranja drogom. Oko 2003. je hteo da skoči kroz prozor ali su ga spasili, Corey je mogao mnogo puta da umre
Znam za to ,bas sam ovih dana ponovo citao razne intervjue Taylora Jordisona o Slipknotu uopsteno,bas fascinantna grupa skoro 20 godina ih slusam …
 
Najbolji bend na svetu , i ko zna koliko nagrada su pokupili ,fascinantno… nijedan los album,ali prva dva albuma su kultna i najbolja ,zadnji je najzreliji.
dobro, jbg, pretera ga i ti...nisu najbolji bend na svetu, ali su dobri, i to za taj zanr nu-metal. ako hoces strasnu istinu, 70% vuku od benda koji
su ono tata-mate za njih u svakom pogledu, a koji se zove Mr. Bungle, koji je ono putujuci karneval talenata. U to spada i besramni rip-of maskiranja i odela domara. Decki krenuli da se maskiraju 1996, kad im je Mr.Bungle, koji je to radio jos od kraja 80-ih i skoro cele 90-te vec izasao na usi od silnog slusanja i
vorsipovanja tog izvornog frik-karnevala zvuka i realno originalnih ideja, pa su cak i zvuk od njih maznjavali, recimo dzez i fank na prvom Slipknot LP-u.:)
Malo sam duze u tome od tebe, pa nemoj da se cudis.;) I dan danas, mister bangl je tata-mata i neprevazidjen bend. Plus imali su i duvacku sekciju
(saksofon, trombon, truba-to gitarista svirao ponekad), koji tresh-metal-eksperiment bend to ima?:p Stejdz im je krcat i klavijaturama, jer su multi-instrumentalisti, a prvi su se zezali i sa skrech-masinom, sto je Slipknot divnog li cuda nedugo zatim uveo kao stalni mobilijar.;) A kao vrh na torti, pevaca im nisi mogao dotaci: u pitanju je pevac Faith No Mora, Majk Paton, njegov paralelni bend, zapravo prvi, i pre i tokom FNM...sta ti kazem, proceni sam...:cool:
ofc, neces ga prepoznati, jer su svi POD MASKAMA, jos 1991! :P Njihovim - originalnim! :) Cisto da znas ko kosi, a ko vodu nosi.;):cool:
 
Poslednja izmena:
dobro, jbg, pretera ga i ti...nisu najbolji bend na svetu, ali su dobri, i to za taj zanr nu-metal. ako hoces strasnu istinu, 70% vuku od benda koji
su ono tata-mate za njih u svakom pogledu, a koji se zove Mr. Bungle, koji je ono putujuci karneval talenata. U to spada i besramni rip-of maskiranja i odela domara. Decki krenuli da se maskiraju 1996, kad im je Mr.Bungle, koji je to radio jos od kraja 80-ih i skoro cele 90-te vec izasao na usi od silnog slusanja i
vorsipovanja tog izvornog frik-karnevala zvuka i realno originalnih ideja, pa su cak i zvuk od njih maznjavali, recimo dzez i fank na prvom Slipknot LP-u.:)
Malo sam duze u tome od tebe, pa nemoj da se cudis.;) I dan danas, mister bangl je tata-mata i neprevazidjen bend. Plus imali su i duvacku sekciju
(saksofon, trombon, truba-to gitarista svirao ponekad), koji tresh-metal-eksperiment bend to ima?:p Stejdz im je krcat i klavijaturama, jer su multi-instrumentalisti, a prvi su se zezali i sa skrech-masinom, sto je Slipknot divnog li cuda nedugo zatim uveo kao stalni mobilijar.;) A kao vrh na torti, pevaca im nisi mogao dotaci: u pitanju je pevac Faith No Mora, Majk Paton, njegov paralelni bend, zapravo prvi, i pre i tokom FNM...sta ti kazem, proceni sam...:cool:
ofc, neces ga prepoznati, jer su svi POD MASKAMA, jos 1991! :P Njihovim - originalnim! :) Cisto da znas ko kosi, a ko vodu nosi.;):cool:
Da ,samo sto za njih skoro niko nije ni cuo toliko o njihovoj muzici i popularnosti.
A Slipknot i jeste proglasen za najbolji bend na svetu malo pogledaj na netu i pre su osvajali brojne nagrade!
 
dobro, jbg, pretera ga i ti...nisu najbolji bend na svetu, ali su dobri, i to za taj zanr nu-metal. ako hoces strasnu istinu, 70% vuku od benda koji
su ono tata-mate za njih u svakom pogledu, a koji se zove Mr. Bungle, koji je ono putujuci karneval talenata. U to spada i besramni rip-of maskiranja i odela domara. Decki krenuli da se maskiraju 1996, kad im je Mr.Bungle, koji je to radio jos od kraja 80-ih i skoro cele 90-te vec izasao na usi od silnog slusanja i
vorsipovanja tog izvornog frik-karnevala zvuka i realno originalnih ideja, pa su cak i zvuk od njih maznjavali, recimo dzez i fank na prvom Slipknot LP-u.:)
Malo sam duze u tome od tebe, pa nemoj da se cudis.;) I dan danas, mister bangl je tata-mata i neprevazidjen bend. Plus imali su i duvacku sekciju
(saksofon, trombon, truba-to gitarista svirao ponekad), koji tresh-metal-eksperiment bend to ima?:p Stejdz im je krcat i klavijaturama, jer su multi-instrumentalisti, a prvi su se zezali i sa skrech-masinom, sto je Slipknot divnog li cuda nedugo zatim uveo kao stalni mobilijar.;) A kao vrh na torti, pevaca im nisi mogao dotaci: u pitanju je pevac Faith No Mora, Majk Paton, njegov paralelni bend, zapravo prvi, i pre i tokom FNM...sta ti kazem, proceni sam...:cool:
ofc, neces ga prepoznati, jer su svi POD MASKAMA, jos 1991! :P Njihovim - originalnim! :) Cisto da znas ko kosi, a ko vodu nosi.;):cool:
Smesna je ovo muzika :hahaha: pogledaj Disasterpiece London 2002 koncert ili Welcome to my Neighbourhood da vidis kako su oduvali svaki bend na planeti da ti usi otpadnu:sad2:
 
dobro, jbg, pretera ga i ti...nisu najbolji bend na svetu, ali su dobri, i to za taj zanr nu-metal. ako hoces strasnu istinu, 70% vuku od benda koji
su ono tata-mate za njih u svakom pogledu, a koji se zove Mr. Bungle, koji je ono putujuci karneval talenata. U to spada i besramni rip-of maskiranja i odela domara. Decki krenuli da se maskiraju 1996, kad im je Mr.Bungle, koji je to radio jos od kraja 80-ih i skoro cele 90-te vec izasao na usi od silnog slusanja i
vorsipovanja tog izvornog frik-karnevala zvuka i realno originalnih ideja, pa su cak i zvuk od njih maznjavali, recimo dzez i fank na prvom Slipknot LP-u.:)
Malo sam duze u tome od tebe, pa nemoj da se cudis.;) I dan danas, mister bangl je tata-mata i neprevazidjen bend. Plus imali su i duvacku sekciju
(saksofon, trombon, truba-to gitarista svirao ponekad), koji tresh-metal-eksperiment bend to ima?:p Stejdz im je krcat i klavijaturama, jer su multi-instrumentalisti, a prvi su se zezali i sa skrech-masinom, sto je Slipknot divnog li cuda nedugo zatim uveo kao stalni mobilijar.;) A kao vrh na torti, pevaca im nisi mogao dotaci: u pitanju je pevac Faith No Mora, Majk Paton, njegov paralelni bend, zapravo prvi, i pre i tokom FNM...sta ti kazem, proceni sam...:cool:
ofc, neces ga prepoznati, jer su svi POD MASKAMA, jos 1991! :P Njihovim - originalnim! :) Cisto da znas ko kosi, a ko vodu nosi.;):cool:
Gde su na muzickoj sceni ja ih nesto ne vidim ako su toliko dobri i kose travu ,kao sto kazes?
Treba biti realan Slipknot je vec i sada medju najvecim metal bendovima ikada ako ne i najveci tu su u rangu sa Metalikom i to ne kazem samo ja vec najveci muzicki portali,magazini ….samo pogledaj Micka Thompsona kako covek svira gitaru i tu tehniku i njegove rifove ,to ne postoji nigde.
 
Znam ja ko su oni, sve od kad su nastali pa do danas, ali je poenta da ti ne znas cak i za cinjenicu da mnogi ipak vrlo dobro znaju ko je Mr.Bungle, pa cak i sam Slipknot...;) naravno, sem tebe.:) A govoriti sta je smesno u njihovom slucaju je pun pogodak, jer je ceo bend i osmisljen da sokira, neke nasmeje, neke sablazni, neke zesce odbije, no ipak reakcije postoje. Do djavola ako bi svako sebe i svoj rad shvatao toliko ozbiljno, maltene bez smisla za humor... A tu negde je i uzvisena razlika.;) Pa mucni glavom, hebote: maske, klovnovi, cirkus? :) JA ti govorim da je ceo taj vird luk izvorno smislio Mr.Bungle i to se ipak zna, a neinformisani veruju da je to Slipknotov fazon, ne znajuci da su ga oni bukvalno slepacki preslikali od svojih idola..:cool: No hajde, da ne ispada da hejtujem, jer ja cenim i Slipknot, ali ubacujem mali virus saznanja u mladje umove, koji ce ih mozda preporoditi, mozda i nece.:cool: Otkrio sam ti vec mnoge stvari vezane za samu i pravu prethodnicu, maltene sam izvor tog marifetluka,... a ti tako...takve nijanse zvukova, takva raznolikost zanrova.:sad2::ljutko::lol: P.s.Slusaj glasno...
 
Znam ja ko su oni, sve od kad su nastali pa do danas, ali je poenta da ti ne znas cak i za cinjenicu da mnogi ipak vrlo dobro znaju ko je Mr.Bungle, pa cak i sam Slipknot...;) naravno, sem tebe.:) A govoriti sta je smesno u njihovom slucaju je pun pogodak, jer je ceo bend i osmisljen da sokira, neke nasmeje, neke sablazni, neke zesce odbije, no ipak reakcije postoje. Do djavola ako bi svako sebe i svoj rad shvatao toliko ozbiljno, maltene bez smisla za humor... A tu negde je i uzvisena razlika.;) Pa mucni glavom, hebote: maske, klovnovi, cirkus? :) JA ti govorim da je ceo taj vird luk izvorno smislio Mr.Bungle i to se ipak zna, a neinformisani veruju da je to Slipknotov fazon, ne znajuci da su ga oni bukvalno slepacki preslikali od svojih idola..:cool: No hajde, da ne ispada da hejtujem, jer ja cenim i Slipknot, ali ubacujem mali virus saznanja u mladje umove, koji ce ih mozda preporoditi, mozda i nece.:cool: Otkrio sam ti vec mnoge stvari vezane za samu i pravu prethodnicu, maltene sam izvor tog marifetluka,... a ti tako...takve nijanse zvukova, takva raznolikost zanrova.:sad2::ljutko::lol: P.s.Slusaj glasno...
Gde je ovde pevanje?
Meko je to za mene….

https://m.youtube.com/watch?v=v-KrTQxFGe4
 

Back
Top