smijehom strah otjeram uvijek kad.....

Ja se iskreno smejem samo sa ljudima koje dugo poznajem.Volim da se smejem,ali kad su tu novi ljudi ni ne pricam s njima,a smejem se samo iz kurtoazije....
Inace,cesto se nasmejem sama od sebe,setim se neceg smesnog.Kad je u ucionici tisina,nastavnik predaje,a ja uzmem pa se smejem ko luda-prvo se smejem zbog tog cega sam se setila a onda zbog nastavnika jer bleji u mene ko u ludaka....... :hahaha:
 
Pripadam onim "duhovitim" tipovima, nisam od namćora koji se ne nasmeju dva puta za ceo život.
Smejem se svakodnevno, volim da stvari prikazujem na malo smešniji i zanimljiviji način. Takodje sam jako sarkastičan.
Ali umem da budem poprilično ozbiljan kada zatreba, nebitno koliko je smešno ako je celokupna situacija ozbiljna.
 


Kad ste se najvise, al ono pravo, iskreno, iz srca nasmijali?i sa kim?

kako smijeh djeluje na vas....da li ste od onih sa napadima smijeha na sahranama, i u ozbiljnim razgovorima, ili znate da se kontrolisete?
da li se nekad smijete ''radi reda'' iz uljudnosti, postovanja, navike?
sta je najsmijesnije sto ste dozivjeli?


kako svojim smijehom djelujete na druge ljude, u kojim situacijama se smijete i koliko iskreno.................???










:hahaha:- ovo sam kao ja...uvijek kad se smijem krenu mi suze (sto je pravi pakao kada imam maskaru!)....a jos veci problem je sto kad krenem da se smijem nema toga sto ce me zaustavit!:mrgreen:

Bilo je dosta onog pravog smeha, tako da se ne mogu setiti koja je situacija bila.

Najlepse i najsladje se smejem sa prijateljima i porodicom.

Nisam od onih koji dobijaju histericne napade smeha na sahranama i uopste desavanjima gde se ne bi trebalo smejati. Mogu se kontrolisati ...

I da... Ponekad se smejem cisto iz kurtoazije...

Inace, tema je :okok:
 


Kad ste se najvise, al ono pravo, iskreno, iz srca nasmijali?i sa kim?

kako smijeh djeluje na vas....da li ste od onih sa napadima smijeha na sahranama, i u ozbiljnim razgovorima, ili znate da se kontrolisete?
da li se nekad smijete ''radi reda'' iz uljudnosti, postovanja, navike?
sta je najsmijesnije sto ste dozivjeli?

kako svojim smijehom djelujete na druge ljude, u kojim situacijama se smijete i koliko iskreno.................???

:hahaha:- ovo sam kao ja...uvijek kad se smijem krenu mi suze (sto je pravi pakao kada imam maskaru!)....a jos veci problem je sto kad krenem da se smijem nema toga sto ce me zaustavit!:mrgreen:


Ja se stalno smejem i smatram da sam vesela osoba... Najvise se smejem, od srca, kada sam sa svojim najdrugaricama jer su jedino one u stanju da me izvade iz najveceg bedaka u roku od tri minute... hehe ... :mrgreen:
Ljudi kazu da je smeh vrsta ventila... Kao plac... Smeh, plac, smeh, plac... Jedno se, na prosto, utapa u drugo... Cak i kada mi je najteze, pustim poneku suzu, ali trudim se da to ne bude tako cesto... Puuuuno cesce se smejem... Kod mene nije bilo bas nekih napada smeha na sahranama, ali jeste bilo na internim casovima, koncertima i ispitima u muzickoj (tada mi je to cak i pomagalo! :)) i naravno u skoli... :mrgreen:
 
ja idem na folklor,i desava se,naravno,da neku koreografiju ne odigramo dobro,i onda se ona koja nas uci dere na nas......i svi jadni gledaju u pod kao im je zao.....a ja pucam od smeha....
ili u skoli kad se deru profesori...onda svi cute,mrtva tisina....a ja se samo okrenem i pucam od smeha...
jednostavno ne znam,postala sam malo neozbiljna,smejem se i onda kad ne smem.....ali sta cu....
 

Back
Top