Smezurana muskost

Nervira me kod muskaraca njihova obamrlost polnoga organa posle sexa, toliko ih slomi taj orgazmic i duhovno i telesno, nizasta nisu, pa jos moram da ih cekam, da im se povrati snaga, samopouzdanje, uzas !

devojcice, ne znam koliko imas godina ali zvucis mlado i nedojjebano:).ne brini, bice bolje. samo mu duvaj i duvaj i duvaj u glavic i on se onda k poraste :rumenko:

ps. mozda nisi probla poosenje ali to ti je ko aladinova carobna lampa, protrljas i ispune ti se zelje. probaj ucinice te srecnom i nasmejanom :)
 
hm...procitam ja uvodni post i kazem sebi vaskrsla vila ali je resila da ovog puta bude isfrustrirana kucka....hm...citam dalje i skontam ovo nije vila...ovo je novi clan, nova nada foruma....jos jedan zaludjenik kome je jako dosadndno pa odlucio da igra zensku rolu...uloga je naravno - "ja i moje frustracije, nedojebanost i satro humor"....
dobrodosao!!!!:mrgreen:
 
hm...procitam ja uvodni post i kazem sebi vaskrsla vila ali je resila da ovog puta bude isfrustrirana kucka....hm...citam dalje i skontam ovo nije vila...ovo je novi clan, nova nada foruma....jos jedan zaludjenik kome je jako dosadndno pa odlucio da igra zensku rolu...uloga je naravno - "ja i moje frustracije, nedojebanost i satro humor"....
dobrodosao!!!!:mrgreen:

Meni deluje ok riba :) Ali skroz zenska verzija Brajana :D
 
hm...procitam ja uvodni post i kazem sebi vaskrsla vila ali je resila da ovog puta bude isfrustrirana kucka....hm...citam dalje i skontam ovo nije vila...ovo je novi clan, nova nada foruma....jos jedan zaludjenik kome je jako dosadndno pa odlucio da igra zensku rolu...uloga je naravno - "ja i moje frustracije, nedojebanost i satro humor"....
dobrodosao!!!!:mrgreen:

a sto tako? devojcica ima problem :D
 
ali..ne treba meni link na mail ili kako vec...
nego...okaci na youtube ili ne znam...na sendspace pa ostavi link..da svi vidimo..razumes?
mis'im...fotke si okacio,a klip kao ne znas...ono..

Ma vazi. To nije bio dogovor. A i necesh me navuci, da ispadnem josh veca ovca. + Nece imageshack da mi uploaduje video... Rekoh ti lepo... Pa je*ote skapirao si valjda do sada da nemam razloga da lazem. Klip ide samo tebi, jer je dogovor takav bio, a ako ga rashirish smatraj se pi*kom drukarskom.
 
Ma vazi. To nije bio dogovor. A i necesh me navuci, da ispadnem josh veca ovca. + Nece imageshack da mi uploaduje video... Rekoh ti lepo... Pa je*ote skapirao si valjda do sada da nemam razloga da lazem. Klip ide samo tebi, jer je dogovor takav bio, a ako ga rashirish smatraj se pi*kom drukarskom.

rodjeni...ono..nikada te ne bih izneverio,pre bih skocio u vatru..
evo...posalji mi na mail gigilibre@gmail.com
 

Back
Top