smes li da priznas???

svetolik trpkovic:
Ja redovno pratim Dugino poselo evo priznajem cak mi je Nedjo Kostic bio i idol jedno vreme dok se nije pojavio Milan Tarot ,bilo je tesko al eto priznadoh i pade mi kamen sa srca :mrgreen:

ljudi, fanovi narodne muzike, ovih dana (provericu datum) se u kikindi odrzava dugino poselo, pa ko voli- nek` izvoli :mrgreen:
 
E ja nikad ne ukljucujem grand ili zvezde granda… gade mi se i oni i njihova muzika! I NIKAD se iz mojih zvucnika ne cuje folk... Da, i ja sam kao svi ljudi zgresila : ) svidja mi se jedna pesma.. ni nju nikad neslusam.. osim kada mi dodje da placem..ili sam u bedaku jer uz nju stalno zaplacem a to je Sunce ljubavi, nisam sigurna ko peva.... Reci su lepe.. E a nijedna vise...

ZIVEO ROCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Moram da odgovorim ovoj fensi...kako vec nick...dakle,ono o cemu jedino NEMA rasprave,i ne podleze nikakvoj raspravi o ukusima je da je tvoj Grand LOSA,NEKVALITETNA,ZARAZNA,KATASTROFALNA i iznad svega POGUBNA muzika za decu....ne krivim te ja nista,ti si jednostavno inficirana tim sra.njem,i gornja granica tvog IQa ti ne dozvoljava da se izvuces...na zalost to je tako,nije preostro,realno je...za vas ostale,morate da shvatite da je ironija jako kompleksan pojam za takve ljude,te oni verovatno ozbiljno shvate kada se vi zezate da rock nema dusu....rock je umetnost,u epohi rocka su recene jace reci nego kod mnogih pesnika,kolicina emocija i mudrosti koju je ova muzika proizvela je nemerljiva...ali isto tako,ja koji celog zivota slusam rock imam listu od tacno 4 narodnjacke pesme koje volim,za koje sam emotivno vezan,te verovatno ne mogu biti objektivan,ali tvrdim da u jednom malom delu repertoara te stare narodne muzike ima ogromna kolicina kvaliteta i emocije,koja je opet plod samo nadahnuca tog izvodjaca,a nikako kvaliteta cele te vrste muzike....te generalno treba izvuci ideju : Svaka muzika ima odredjen procenat ostvarenja koja su umetnost,remek dela....kod narodnjaka je to najmanji procenat,kod rocka najveci. Kraj price....

Napomena,izrazio sam se pohvalno o narodnjacima samo kada sam pricao o starim,ovi novi nemaju ni jedno kapitalno delo,SMRT su i PROPAST i reba ih zabraniti zakonom.

moja gore pomenuta lista od 4 pesme :

Toma Zdravkovic - Kafana je moja sudbina
Toma Zdravkovic - Secas li se Sanja
Boban Zdravkovic - Ciganima srce dacu
Dzej - Nikom nije zao kao meni
 
fashion queen:
Da li ti se svidja neka pesma narodnjaka?Znam da se mnogi prave da su protiv narodnjaka
a nisu!Mozes li da priznas i koja je to pesma?Ako ti se ne svidja ond mojne se ljutis!

Meni se svidjaju sve narodne i medjunarodne pesme. Ja to otvoreno kazem. To svi znaju. Mnogi muzicari su moji dobri prijatelji i mnogima sam pomogla kada im je bilo najteze. Medjutim, ja volim i metal i punk, rap i naravno, pop rock. Ja volim svu muziku! Muzika voli mene! 8-)
 
Liza Dennis:
Meni se svidjaju sve narodne i medjunarodne pesme. Ja to otvoreno kazem. To svi znaju. Mnogi muzicari su moji dobri prijatelji i mnogima sam pomogla kada im je bilo najteze. Medjutim, ja volim i metal i punk, rap i naravno, pop rock. Ja volim svu muziku! Muzika voli mene! 8-)
Ovo moram da te pitam. Da li to sve znači da ti nit' smrdiš nit' mirišeš?
 
saki8050:
e i ja nekada volim :lol:
sada cju da nabrojim pesme koje volim :lol:
Aca Lukas - Kafana Na Balkanu
Aca Lukas - Miris Tamjana
Dima - Nije Mene Dusho Ubilo
Misho Kovach - Ostala SI Uvjek Ista
Zdravko Cholicj - Zvao Sam Je Emili i Ti Si Mi u Krvi
Zheljko Bebek - Oprosti Mi Shto Te volim
eeee to....samo to i imam u kopui od takve vrste muzike :? :| :lol:
samo ne znam shto bih to krila :|
otkad je cola narodnjak ili miso kovac...aj za misu mozda i nisi cula,ali opste je poznato mislim da cola nije narodnjak.......eh zivote
 
cookie : ):
E ja nikad ne ukljucujem grand ili zvezde granda… gade mi se i oni i njihova muzika! I NIKAD se iz mojih zvucnika ne cuje folk... Da, i ja sam kao svi ljudi zgresila : ) svidja mi se jedna pesma.. ni nju nikad neslusam.. osim kada mi dodje da placem..ili sam u bedaku jer uz nju stalno zaplacem a to je Sunce ljubavi, nisam sigurna ko peva.... Reci su lepe.. E a nijedna vise...

ZIVEO ROCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa vec su nekki pre tebe( gde sam i ja :) ) rekli da je to dzej ;p
 
ok ubite me shto sam u narodno stavila cholicja :?.....jbt vecj rekoh da je to sve shto slusham od narodne mozuke..pa makar to bio i pop... :| :| :| ..samo sam htela recji shta mi dolazi u obzir...a grand ni ne svrstavam u narodnu muziku jer to nije muzika :roll:
 
Izvini, fashion, cemu ova tema? Ima ljudi koji se stvarno foliraju da slusaju dobru muziku, a kod kuce slusaju grand, ali to su isfolirani kreteni. Koliko sam je shvatila, ovde je vecina ljudi normalna...
 
ma iskreno ne slusam uopste....moji neki drugovi slusaju...pa moram i ja kad pustaju to najvise na zurkama...jbg
nemam omiljenu....mozda sam nekad imala...ne secam se....grand ne gledam..al cula sam da se onaj marko iz zvezde granda blamira redovno....
 

Back
Top