Smejanje

Ne volim da ismevam bilo koga.
desavalo mi se puno puta da mi je neko smesan na osnovu izgleda ili ponasanja-ali zadrzim to za sebe...ako vec ne mogu da izdrzim,smejem se,ali u sebi.
svesna sam da to boli ljude.
Sigurno nije lako biti predmet tudjeg ismevanja.
Imala sam jednu takvu drugaricu....i znam koliko joj je bilo tesko.
A ne volim da povredjujem ljude.
 
Ne volim da ismevam bilo koga.
desavalo mi se puno puta da mi je neko smesan na osnovu izgleda ili ponasanja-ali zadrzim to za sebe...ako vec ne mogu da izdrzim,smejem se,ali u sebi.
svesna sam da to boli ljude.
Sigurno nije lako biti predmet tudjeg ismevanja.
Imala sam jednu takvu drugaricu....i znam koliko joj je bilo tesko.
A ne volim da povredjujem ljude.

... :ok: ...
 
ne vidim sto bi svi bili lepi..cak bi bilo glupavo...lepa je raznolikost sveta...
sto se tice muskaraca to tek nije bitno...sta ima da budu lepi ko devojcice
e sad zenama je malo teze zbog konstantnih pritisaka i visokih kriterijuma izgleda
ali opet svako je nekom privlacan ma kako izgledao
cenim ljude koji su u miru sami sa sobom i to im ne predstavlja problem..a ima ih
ove druge ne sazaljevam..cesto umeju da postanu losi ljudi..a sami su napumpali svoje komplekse...jer sami odredjuju kako ce se postaviti prema tome
kod ljudi bas umeju nesavrsenosti da budu simpaticne..daju im posebne karakterne crte
gledala bas na onom extreme makeoveru curu koja uopste nije toliko ruzna..cak ima simpaticno lice...jedini problem je veliki orlovski nos i ruzni zubi...zube sredis mos misliti..pa sad ni nos nije toliki problem...al toliko plakanja i zapevanja,i preterivanja u traumatizovanosti...a devojka skroz simpaticna..al ako joj je to izgovor da sto manje kontaktira s ljudima onda stvarno..
 
E, sad, možda ova tema nije za LjiS, ali pokušaću nekako da je zamotam u omot muško-ženskih odnosa, da sve bude fer n skver.

Svi smo mi ljudi, neki manje, neki više, ali u osnovi... to smo što smo. Zašto onda neki ljudi imaju potrebu da se smeju nesrećniim i ružnima? Zašto ljudi moraju upirati prstom u onog koga je dnk izdao i smejati mu se samo zato što je ružan? Ako je neko ružan da li to znači da je loša osoba? Da je prazan? Da nema šta da ponudi?

Možda, možda, možda su i u pravu.

Zašto se ljudi na forumu prave lepotani, evo, ja priznajem da sam to radio zato što sam želio da budem lep nekome, barem na sekund, barem u nečijoj mašti... evolucija je čudo, novo i lepo će nastaviti da raste i da se razvija, dok če nosioci inferiornog DNK izumreti i isušiti se. I u pravu su, kad čoivek ceo život provede u senci, on se na kraju pretvori u tu senku... postane zanimljiv kao i ta senka, gusenica koja se nikad ne pretvori u leptira, a tako je željna letenja...

Mada to nije problem, problem je kad se ružni smeju ružnima, smejao se magarac zecu kako ima velike uši. Verovatno traže samopotvrdu i sebe smatraju ekstra lepima. Lečenje kompleksa, šta li i to sam primetio da su žene dosta agresivnije, mada ne treba praviti generalizaciju nego sam spomenuo one mž odnose sa početka. :]

Mislim, internet je pun smejanja ljudma koji su ružni, što je u slučaju one devojke(?) koja se slikala pored auta Ok, ali u većini slučajeva nije u redu, nije.

Sve lepo napisano...
...takvi smo...možda je i do nekulture...
...nemam srca da se ismevam bilo kome...
 
Verovatno im znachi to. :D To je lepo bash. :D Vecina ljudi se ovde ponasha sasvim korektno... Mislim, ako ti se neko i ne svidja, mislish da je grob itd., nije lepo spushtati tu osobu, vredjati je, ponizavati...
nije to lepo to je ružno
uvek možeš da kažeš lepa frizura ili simpatična slika ili nešto slično
ili da ćutiš i ne komentarišeš
ali pisati divote i krasote i uzdizati u nebesa neku sasvim prosečnu - da ne kažem ispodprosečnu - osobu je ružno
e to je ili spuštanje i vređanje
ili potez očajnika koji se nada da će na taj način doći do nečega
eto tako to meni izgleda

girl_yes3.gif


To rade pacenici i teshki kompleksashi... I potpuno gadni i ljigavi likovi, koji su " smeshni " i " pametni " samo kada nekoga vredjaju... Inache su, naravno, ku*ton.... Na koga li me to podseca na ovom ljisu? :think:
na koga?

JC_flirt.gif
 
Mada to nije problem, problem je kad se ružni smeju ružnima, smejao se magarac zecu kako ima velike uši. Verovatno traže samopotvrdu i sebe smatraju ekstra lepima. Lečenje kompleksa, šta li i to sam primetio da su žene dosta agresivnije, mada ne treba praviti generalizaciju nego sam spomenuo one mž odnose sa početka.

nikakav problem mi nije da ako je neko zao, pa ide okolo i deli drugima packe za izgled i sve ostalo (a pritom mi je ruzan/ruzna) da ga sahranim losim komentarom... ne volim bahate ljude i nikakav mi problem nije da im izbrojim deset bahatluka i da im onda izbrojim nedostatke koje oni broje drugima.
inace to ne radim, niti me zapravo zanima i dotice kako neko spolja izgleda... kad kazem "ne zanima" to je samo delimicno tacno - fizicki izgled (necu reci lepota) je def cinilac fizicke privlacnosti...

edit: ne kapiram nista oko ove devojke pored automobila... ali mi nije cudna pojava da su devojke ruznjikave u licu egzibicionisti... mislim, svakom ide svoja zabava...
 
To me potseti, u autobusu, dve napucane plavusice razovaraju,
i jedna, onako na sav glas, da je ceo autobus cuje, kaze -
"Jao kako sam se smejala u Meku, sedi jedna za stolom i jede krompirice,
a na stolu cita neku knjizetinu ima 500 strana! Svaki krompiric jede po pola sata."
I sve vreme se smeje kao kako je ova sto cita glupa, a ona tako pametna XD

lol a verovatno je u meku prvi put videla knjigu od 500 strana XD
 
Poslednja izmena:
E, sad, možda ova tema nije za LjiS, ali pokušaću nekako da je zamotam u omot muško-ženskih odnosa, da sve bude fer n skver.

Svi smo mi ljudi, neki manje, neki više, ali u osnovi... to smo što smo. Zašto onda neki ljudi imaju potrebu da se smeju nesrećniim i ružnima? Zašto ljudi moraju upirati prstom u onog koga je dnk izdao i smejati mu se samo zato što je ružan? Ako je neko ružan da li to znači da je loša osoba? Da je prazan? Da nema šta da ponudi?

Možda, možda, možda su i u pravu.

Zašto se ljudi na forumu prave lepotani, evo, ja priznajem da sam to radio zato što sam želio da budem lep nekome, barem na sekund, barem u nečijoj mašti... evolucija je čudo, novo i lepo će nastaviti da raste i da se razvija, dok če nosioci inferiornog DNK izumreti i isušiti se. I u pravu su, kad čoivek ceo život provede u senci, on se na kraju pretvori u tu senku... postane zanimljiv kao i ta senka, gusenica koja se nikad ne pretvori u leptira, a tako je željna letenja...

Mada to nije problem, problem je kad se ružni smeju ružnima, smejao se magarac zecu kako ima velike uši. Verovatno traže samopotvrdu i sebe smatraju ekstra lepima. Lečenje kompleksa, šta li i to sam primetio da su žene dosta agresivnije, mada ne treba praviti generalizaciju nego sam spomenuo one mž odnose sa početka. :]

Mislim, internet je pun smejanja ljudma koji su ružni, što je u slučaju one devojke(?) koja se slikala pored auta Ok, ali u većini slučajeva nije u redu, nije.

Odlicna tema :ok:

Sto se ismevanja tice-to prezirem i verujem da to rade samo ljudi puni kompleksa
 
nije to lepo to je ružno
uvek možeš da kažeš lepa frizura ili simpatična slika ili nešto slično
ili da ćutiš i ne komentarišeš
ali pisati divote i krasote i uzdizati u nebesa neku sasvim prosečnu - da ne kažem ispodprosečnu - osobu je ružno
e to je ili spuštanje i vređanje
ili potez očajnika koji se nada da će na taj način doći do nečega
eto tako to meni izgleda

girl_yes3.gif


Ma ne, nisam ja mislio na to. Nego na ovo prvo. Neki umeren kompliment, sa dobrom namerom, dize osobi kojoj je kompliment upucen samopouzdanje, i to je lepo. :) A te ochajnichke proteze nisam primetio... Naravno, nisam ni zagledao... E sada, kada se prisetim nekih komentara... :think: :mrgreen:

na koga?

JC_flirt.gif

Chik pogodi. :mrgreen:
 
Mislim da je to "ismevanje" rasprostranjeno. Retki su oni koji ce nekog da ismevaju pred njim samim (sto je i krajnje debilno, jelte), ali ne verujem da ne postoji neko ko bar jednom nije, uz kaficu ili nesto drugo :lol: poceo da prica o toj temi, pa naso nekome milion zamerki, uz onu legendarnu "ne, ne...mislim, budimo objektivni...stvarno nikakva losa namera ne postoji sa moje strane....bla, bla, bla...truc...".


A ismevaju i "lepi" "ruzne", kao i "ruzni" "lepe". Nisu samo jedni "ugrozena vrsta"!
 
Mislim da je to "ismevanje" rasprostranjeno. Retki su oni koji ce nekog da ismevaju pred njim samim (sto je i krajnje debilno, jelte), ali ne verujem da ne postoji neko ko bar jednom nije, uz kaficu ili nesto drugo :lol: poceo da prica o toj temi, pa naso nekome milion zamerki, uz onu legendarnu "ne, ne...mislim, budimo objektivni...stvarno nikakva losa namera ne postoji sa moje strane....bla, bla, bla...truc...".


A ismevaju i "lepi" "ruzne", kao i "ruzni" "lepe". Nisu samo jedni "ugrozena vrsta"!
dobro ti vidis kroz te rejbanke... rade to ljudi stalno, i niko nije izuzet... mislim da ismevanje suzbijamo razumevanjem za druge (ribu koja cita u meku, za plavuse koje se smeju u busu, za ruzne, za lepe, za glupe, za zle... ovo poslednje mi jako tesko pada)... i suzbijamo ga tako sto se ne osecamo ugrozenima od drugacijih...
 
hehe... ja htela da vadim prigodne citate nekih od ovih ljudi sto se nikada ne podsmevaju nekome i niposto ne ismejavaju nekog, al me mrzelo...
pa to ti kazem...ljudi se ponasaju isto onako kao i bilo koji covek u nasem okruzenju (da ne kazem prosecan rastrgnuce me pri pomenu te reci :neutral: ) i onda kada se otvori neka tema o tome gde se diskutuje o konkretnom fenomenu,onda niko nema pojma sta se tu u stvari desava,u stilu nisam odavde :whistling:

sto ja ne zivim u nekom savrsenom svetu ko sto je ovaj forumski gde su svi individualni i nikako deo grupe,pravedni,dobri,plemeniti,korektni,liberalni u svakom segmentu zivota itd...:sad2:
 
Eh, kad se setim Ace i Top Modelsice sve mi nekako bude toplo oko srca, svi su ih mrzeli, a meni su bili ultra simpatični. :]
ne svi, ili sam ti ja nevidljiva...

meni nikada nije bilo jasno izivljavanje nad modelsicom... a u par navrata mi je bilo odvratno... devojka je cudna ili nesto trece... ali nije tendenciozna i nije zla...

aca je naporan dozlaboga... i trazi paznju paznju paznju i opravdanje... ali ni on nije zao... a opet ljudi su mu svasta govorili...

ma ovo je dogvil ovde... sreca pa je elektronski i udaljeno...
 
ne svi, ili sam ti ja nevidljiva...

meni nikada nije bilo jasno izivljavanje nad modelsicom... a u par navrata mi je bilo odvratno... devojka je cudna ili nesto trece... ali nije tendenciozna i nije zla...

aca je naporan dozlaboga... i trazi paznju paznju paznju i opravdanje... ali ni on nije zao... a opet ljudi su mu svasta govorili...

ma ovo je dogvil ovde... sreca pa je elektronski i udaljeno...
Nisi mi nevidljiva, mada sam pod svi mislio većina, tj par određenih forumaša/ica, ali nema veze, razumemo se : )
 
ne svi, ili sam ti ja nevidljiva...

meni nikada nije bilo jasno izivljavanje nad modelsicom... a u par navrata mi je bilo odvratno... devojka je cudna ili nesto trece... ali nije tendenciozna i nije zla...

aca je naporan dozlaboga... i trazi paznju paznju paznju i opravdanje... ali ni on nije zao... a opet ljudi su mu svasta govorili...

ma ovo je dogvil ovde... sreca pa je elektronski i udaljeno...

ne znam sta ti nije jasno..mi forumasi smo savrseni..i u svoje redove pustamo samo elitu..spartanski
:hahaha:
 

Back
Top