Смак света је почео...kad` ће крај, не знамо...

ДаклеМ, овако...добро дошли у земљу где су национални хероји сораје, станије и остале бораније...где жене, девојке и деца уздишу за „романтичним“ Сулејманом , где је парада пијанства и кича на „националној“ телевизији најгледанија...где се дипломе купују а образовање није на цени...где се све купује и све продаје за мале паре...где маме ћеркама купују силиконске сисе за пунолетство, а тате синовима најновији Ауди који кошта као пристојан стан...где је све отишло у божију матер...где су идоли деце ти сулејмани, те станије и те параде...

Нешто размишљам, да је прави Сулејман имао овакве медије какве имамо данас, владао би и он и његови потомци Србијом хиљадама година....

Поплаве, торнада, урагани, земљотреси...ко зна шта ће још да нас стрефи...
Лепо ми моје дете недавно рече да је почео смак света, а ја је гледала бело и рекла јој да не лупета...

Дугујем јој извињење...смак света је одавно почео.... једино не знам када и како ће да се завши....
:dash::dash::dash:
 
:klap::klap::klap:

:think:...ma nešto me kopka u vezi onog Sulejmana , ne ovog serijskog , nego onog osvajačkog --- pa ću lanem , da ne crknem....taj Sule leži mrtav , premrtav - pa se prevrće tako premrtav , ne može sebi da oprosti neviđenu glupost....šejtan ga savetovao da napusti makedonce , albance , crnogorce , srbe - a naročito sve bosance bez iznimke - i bez njih će imati večno carstvo , za vjeke vjekova - i plus muhamedansku švedsku kraljevinu.....a on , budaletina jok...oće preko balkana u Beč....šejtan mu priča , kako su njegovi , zahvaljujući tim i tim balkancima , ušli U Konstantinopolj ; jer je beda duha ovih srušila vizantiju , a ne Veliki Alah ....ali on napravi istu grešku kao i vizantijski vasileusi....on jok , neposluša šejtana...sad se mrtav premrtav , naglavačke prevrće , ne može grehe gluposti i pohlepe da okaje...a da nije nogom zgazi na balkanske ove zemlje - sad bi imali Ujedinjenu Tursku umesto Evropske zajednice - naravno bez ovih balkanskih zemalja....

...a koliko je moćna ova balkanska duhovna glupost , kao oružje - e to je tek za priču ...svi znaju da su ameri posle kumanovske mirovne pobede srba , po srbiji delili ratni plen - kroz ono tranziciona prodaja preduzeća...svi su čuli da su ameri za smederevsku i šabačku fabriku čelika i valjanih proizvoda da manje para nego za onog košarkaša sidaša...ova kupovina se u patriotskim krugovima smatrala pljačkom...elem , ameri zaposeli fabriku , razbaškarili se , pale su tu i ženidbe i prijateljsko druženje...falili se i sa profitom...elem , posle nekog vremena utekoše bez ispaljenog metka i dadoše pez put više keša i robe samo da pobegnu od srpštine ...sve to iz bezbedonosnih državnih razloga - kadar im bi inficiran tom našom duhovnošću...a za nju nema vakcine jok,,,a i Amerika nije Turska.....sad ruja hoće da preuzme taj firus kao oružje ; samo neznaju kako da ga bezbedno izoluju pa iznad amerike u niskom letu oslobode....:think::think:
 
bracaco;bt261902:
Kad će kolektivni kraj to ne znamo, ali ovaj pojedinačni svakog dana nekog stiže :( pune su nam crne hronike rubrika koje odgovaraju smaku sveta :(

И сви помрли "природном" смрћу...тако нам рекоше на ТВ, а ко сми ми да не верујемо у њихове речи...:mrgreen:

Много сам била бесна када сам чула да су идоли младих сулејман, звезде гранда и старлете...па ебем му матер ако то могу да буду идоли икоме, а поготово младима...куда иде овај свет:besna:
 
123loncar;bt261903:
:klap::klap::klap:

:think:...ma nešto me kopka u vezi onog Sulejmana , ne ovog serijskog , nego onog osvajačkog --- pa ću lanem , da ne crknem....taj Sule leži mrtav , premrtav - pa se prevrće tako premrtav , ne može sebi da oprosti neviđenu glupost....šejtan ga savetovao da napusti makedonce , albance , crnogorce , srbe - a naročito sve bosance bez iznimke - i bez njih će imati večno carstvo , za vjeke vjekova - i plus muhamedansku švedsku kraljevinu.....a on , budaletina jok...oće preko balkana u Beč....šejtan mu priča , kako su njegovi , zahvaljujući tim i tim balkancima , ušli U Konstantinopolj ; jer je beda duha ovih srušila vizantiju , a ne Veliki Alah ....ali on napravi istu grešku kao i vizantijski vasileusi....on jok , neposluša šejtana...sad se mrtav premrtav , naglavačke prevrće , ne može grehe gluposti i pohlepe da okaje...a da nije nogom zgazi na balkanske ove zemlje - sad bi imali Ujedinjenu Tursku umesto Evropske zajednice - naravno bez ovih balkanskih zemalja....

...a koliko je moćna ova balkanska duhovna glupost , kao oružje - e to je tek za priču ...svi znaju da su ameri posle kumanovske mirovne pobede srba , po srbiji delili ratni plen - kroz ono tranziciona prodaja preduzeća...svi su čuli da su ameri za smederevsku i šabačku fabriku čelika i valjanih proizvoda da manje para nego za onog košarkaša sidaša...ova kupovina se u patriotskim krugovima smatrala pljačkom...elem , ameri zaposeli fabriku , razbaškarili se , pale su tu i ženidbe i prijateljsko druženje...falili se i sa profitom...elem , posle nekog vremena utekoše bez ispaljenog metka i dadoše pez put više keša i robe samo da pobegnu od srpštine ...sve to iz bezbedonosnih državnih razloga - kadar im bi inficiran tom našom duhovnošću...a za nju nema vakcine jok,,,a i Amerika nije Turska.....sad ruja hoće da preuzme taj firus kao oružje ; samo neznaju kako da ga bezbedno izoluju pa iznad amerike u niskom letu oslobode....:think::think:

мене Лончар више копка овај серијски Сулејман...што га прогласише "романтичним", лепим....дође ми да се самоубијем:(
 
...ma sredićemo mi TV-sulejmaniju bez ispaljenog metka , kao što su šapčani i smederevci sredili amere , pa pobegli glavom bez obzira povijena repa - i jošte platili pa preplatili da pobegnu....nisu turkešanje skontali skim imaju posla....naš velika ljubav smazala onoliku vizantiju a da ne smaže sulenmaniju....
...no mene brine masovna ekremizacija....težak je to virus...teži od španske groznice...ako to preživimo , sulejmanija je mačiji kašalj !
 
SibirskiTigar;bt261917:
Niko ne gleda tog Sulju kao istorijsku seriju nego je gledaju bas kao i Farmu jer je prepuna
svadja,intriga,lepih zena ,golih sisa i g*uzica...zbog toga ce smak sveta,sije mu ga Djuro:D

To ti vidiš tako...klinci ne..oni pojma nemaju..
Neće zbog toga biti smak sveta, ali ćemo zbog takvih trovanja otići svi u tri lepe..u stvari, već smo otišli...odavno:(

Mene izluđuju te serije..nije to nikakva zaebancija...kako na prvi pogled izgleda...
Žene se oblače po uzoru na likove iz serije, balave za nekim turskim glumcima..uči se trbusni ples...nije to baš tako naivno...

Starlete su starletine...iliti k....ine...neka se one samo prodaju...njihova stvar, ali medijska pažnja koja se tome poklanja je strašna...prostitutki je uvek bilo i biće...ali nisu se pojavljivale na nacionalnoj televiziji i u skoro svim novinama.. one postaju idoli maldih devojaka...i ne samo one...vec i razne cice, mice, i ostale pevacice koje ne znaju ni da govore a ne da pevaju...

mrzi me više da pisem, a imala bih o cemu...
 
Poslednja izmena:
zxy;bt261920:
Msm da ono rimsko treba dopuniti da glasi:hleba seksa i igara... i naravno sve resto što ide uz to;):D... pa ko ljudi da živimo:rotf:

Nemam ništa protiv sexa...ni hleba ...ni igara...imam protiv što se sve nenormalno, servira kao najnormalnije...čak i poželjno...pa tako imamo klinke od 12-13-14 godina koje se ugledaju na te ebene starlete pa i one mučenice kače svoje gologuze slike svuda gde stignu...i tako dovode sebe u situaciju da budu meso u izlogu koje je na prodaju...degradiraju sebe, svesno ili nesvesno...

Ne morališem ja..samo imam ćerku ( koja hvala Bogu ima druga merila i uzore)...i užasava me kada vidim decu, devojčice koje idu gradom polugole ili neukusno obučene po ugledu na grandovke ili starlete,kada vidim da kace svoje slike gde stignu, misle da su jako važne i pametne, a zapravo su deca..nezrela deca...

i mnogo toga me užasava...ali da ne dužim...
 
luna-luna;bt261925:
To ti vidiš tako...klinci ne..oni pojma nemaju..
Neće zbog toga biti smak sveta, ali ćemo zbog takvih trovanja otići svi u tri lepe..u stavti, već smo otišli...odavno:(

Ne znam u sta spadas ti al ja sam za Staniju a ne bi oprostio ni sultaniji Hurem.
Nabio bi je na kolac..zar to nije u duhu te serije:hahaha:
 
luna-luna;bt261926:
Nemam ništa protiv sexa...ni hleba ...ni igara...imam protiv što se sve nenormalno, servira kao najnormalnije...čak i poželjno...pa tako imamo klinke od 12-13-14 godina koje se ugledaju na te ebene starlete pa i one mučenice kače svoje gologuze slike svuda gde stignu...i tako dovode sebe u situaciju da budu meso u izlogu koje je na prodaju...degradiraju sebe, svesno ili nesvesno...

Ne morališem ja..samo imam ćerku ( koja hvala Bogu ima druga merila i uzore)...i užasava me kada vidim decu, devojčice koje idu gradom polugole ili neukusno obučene po ugledu na grandovke ili starlete,kada vidim da kace svoje slike gde stignu, misle da su jako važne i pametne, a zapravo su deca..nezrela deca...

i mnogo toga me užasava...ali da ne dužim...

Ne,nego ce da stiskaju kolena do trieste:D
 
123loncar;bt261921:
...ma sredićemo mi TV-sulejmaniju bez ispaljenog metka , kao što su šapčani i smederevci sredili amere , pa pobegli glavom bez obzira povijena repa - i jošte platili pa preplatili da pobegnu....nisu turkešanje skontali skim imaju posla....naš velika ljubav smazala onoliku vizantiju a da ne smaže sulenmaniju....
...no mene brine masovna ekremizacija....težak je to virus...teži od španske groznice...ako to preživimo , sulejmanija je mačiji kašalj !

u pravu si loncar...kakve nam retarde poturaju...pa to je strasno:besna:
 
luna-luna;bt261930:
Nisam to rekla...nemoj da izvrćeš stvari...

Jedno je sex, drugo je prostitucija...ako ne vidiš razliku...ebiga..sta da ti kažem:roll:

Sta hoces da kazes da se Stanija bavi prostitucijom?
Osim dupeta koga unovcava svaki dan navedi mi jednu
stvar koju je uradila a da je nemoralna...obdario je Bog
guzicom pa nek uzima lovu na slike sve dok neko placa.

Postenija je od vecine ljudi iz politickog sveta.
 
SibirskiTigar;bt261933:
Sta hoces da kazes da se Stanija bavi prostitucijom?
Osim dupeta koga unovcava svaki dan navedi mi jednu
stvar koju je uradila a da je nemoralna...obdario je Bog
guzicom pa nek uzima lovu na slike sve dok neko placa.

Postenija je od vecine ljudi iz politickog sveta.


A šta kao ne bavi se...ako ćemo da se lažemo, onda se ne bavi...
Doduše, nije uličarka..ali se bavi elitnom prostitucijom...i ne samo ona...
Ne morališem uopšte...samo stvari nazivam pravim imenom...

Što se poštenja tiče, i političara i starleta i još kojekakvih..tu nema ni P od poštenja...i ne očekujem od njih da budu pošteni, jer je to nemoguće...ko je pošten ne bavi se politikom...

Ne razumeš me...nemam ja ništa protiv i zabole me uvo čime se ona bavi...meni smeta medijska kampanja oko nje i sličnih...nije ona i mnoge druge, novi Tesla pa da zaslužuje toliku pažnju....
A što se njenog dupeta tiče, ima i mnogo boljih kod onih na ulici, ali one nisu u žiži interesovanja medija...
 
SibirskiTigar;bt261934:
Aj kad sam se raspisao... vise volim da gledam Stanijinu guzu,
Sorajine sise nego one modne kreatore,frizere i plesace sto
balave na svakog muskarca koji skine kosulju.:D

Ajd kad sam se i ja raspisala...
Ubode ti baš...****** su tek za pricu..
Ko ti brani da gledaš..nisam o tome pisala...
Pročitaj ako te ne mrzi ono što sam pisala u prethodnim postovima...

Da skratim i pojasnim...baš me briga ko se čime bavi, sve dok to radi bez medijske pompe...pisala sam i o ***** balu...nemam ništa protiv njih..neka rade šta hoće ali ne mora nas da bombarduju svim mogućim i nemogućim obavestenjima o njihovoj paradi...
Smeta mi tolika pažnja medija i kada su u pitanju starlete, i ****** i sulejmani...i jos monogo stosta...ali ovde cu stati...za sada:mrgreen:
 

Back
Top