Slomio mu kosti glave! Bivši učenik škole u Bačkoj Palanci upao na čas i brutalno pretukao profesora

Sad skoro sam saznao da škole imaju zaposlene pravne savetnike pa koji će im to? Uskoro će ih zastupati pravne kuće? Kakva rupa od zemlje.
Sta znaci uskoro , vec sad imaju advokata...a pravni savetnik ne znam sta radi.
Ovo znam iz prakse, dodje jedna majka i kaze sta ima problem sa skolom, i ja pitam hoces ja da resim to sa skolom, ja bih bio taj pravni savetnik...ili hoces advokat..
Ona kaze daj advokata, ozbiljne su optuzbe, a nisu , samo mogu da se naduvaju da budu ozbiljne, a plasi se ovih dosijea...
Kaze daj najboljeg, ja rekoh , nemoj sestro , 500e za ovakvu stvar..
Dosao najbolji , advokat skole stisnuo dupence, pomerio se, razgovor trajao 10 min, trazio da napismeno sroce sta su zaebali , i da redom potpisu , advokat, direktorka, i skolski psiholog, posto i skolski psiholog ulazi u sve te sukobe i predmetna profesorka, ako je problem nekako vezan sa predmetnim profesorom..

Pita mene ta majka hoce li advokat da obavi posao , rekli su za 2 meseca...
Kazem ja hoce, mislis da ce da ga vozaju vise od 2 meseca...no no...trazila si ajkulu od advokata, dao sam ti...platila si ga, sad si mirna, videces uvlacice ti se u dupe na prvom roditeljskom...a do sad su te zaebavali.... i bi tako..
Ali je objasnjenje slucaja tek ruganje logici djaka...mislim ta promena od optuzbe do uvlacenja je takva poruka deci da su ljige u skoli bez ikakvog kriterijuma , samo im dovedes krupnijeg psa i ne samo da ce da se sklone nego ce i da ti lizu jaja..
Uzas od primera, ali takav primer daju komplet, direktorka, psiholog, predmetni nastavnik i advokat koji je bio..
 

Back
Top