Slobodan Milosevic - govor 02.10.2000

:roll: :roll: :roll: :roll:
I ti, ili si žešće naivan, ili se praviš. :mrgreen:

puf kakva glupost...pa ako je sloba bio neciji covek sta je onda tadic & CO/??marsovci verovatno.
nijam ja naivan nego ti trazis utehu u nekim glupostima 95% stvari govori da nije a mozda 5%da jeste e sada sto si ti to izvrnula tvoja stvar....tacno se vidi zasta je bila borba 5 oktobra
SLOBA je verovatno u zadnjih 100 bio jedini od vladara koji su bili bukvalno samo nasi
 
Треба стварно бити посебан кретен па цитирати Милошевића као неког пророка. За почетак, у том говору је одвалио да "не нападају Србију због Милошевића, него Милошевића због Србије";
а затим одмах после његовог пада с власти нам је председник Клинтон укинуо санкције које су биле на снази од 1992.
 
Чињеница да су нам "Амери" увели санкције 30. маја 1992, а укинули их 8 и по година касније -- тачно кад је пао Милошевић -- доказује да је та изјава о Милошевићевој неповезаности са нашом изолацијом глупост неопевана.

То што је ОН то рекао се може оправдати, јер њему лично није одговарало да сјаши с власти; али чињеница да ВИ ту глупост после понављате 7 и по година као пророчанство је оно што је бедно.
 
Poslednja izmena:
Мени америчке санкције значе, САД у принципу представљају 1/5 укупне светске економије.

Требало је да пробате 1990. да доведете Весну Пешић на власт, па бисте видели да не постоји завера против земље као такве.

Али сада је ваше константно јебавање у мозак у периоду 1990-2000. трајно оштетило ваше схватање реалности, и сад изгледа имате намеру да 50 година причате о уроти ванземаљаца против православља. Штета што смо пропустили да 1989. кренемо у реформе.
 
Nisam siguran o cemu pricas
Почео си да булазниш како имају непријатељску политику без обзира ко је на власти у Београду,
а ја те обавештавам да тај однос зависи стриктно од тога ко је на власти.

Тако када су на власти Милошевић и његови лојалисти СРС, изложени смо притисцима,
а када Милошевић "због кога нас не нападају" оде, онда непријатељства престају.


Ako ti obecam da cu sledeci put postaviti Vesnu Pesic na vlast 1990, hoce ti biti bolje?
Биће нам свима боље ако обећаш да ћеш да престанеш да цитираш Сима Гајина и Миљу Вујановић.
 
Tvoja politicka razmisljanja su na nivou deteta, i to blago retardiranog deteta.

I sta kazes, kada bi na vlasti bio americki kvisling koji bi bez oklevanja pratio sve diktate americke politike, Amerikanci se ne bi bunili? Interesantno. Ne znam kako se niko drugi toga nije setio?

Pritisci na Srbiju su nastavljeni i deceniju posle odlaska Milosevica. Data je aktivna podrska odcepljenju Kosmeta i Crne Gore, i to posle Cobetove smrti. Pritisci na RS se nastavljaju. Iz ovoga svako sa makar malo mozga moze da zakljuci da Amerikanci imaju politiku koju dugorocno sprovode i koja ne zavisi od toga koliko im se dopada Slobodan Milosevic, da li je na vlasti, i da li je ziv. Iz toga proizilazi da je Milosevic bio u pravu kada je rekao da se Srbija ne napada zbog njega, jer se Srbija napada i bez njega.

Iz toga dalje proizilazi da si glup.
 
Glup je onaj ko se divi govoru Slobodana Miloševića, koji je demantovan maltene momenta kad je govor završen.

Pošto smatraš čoveka koji je prvo uništio sopstvenu zemlju (i to maštovitošću koju ne bi mogao da sabere ni neko ko je plaćen po katastrofi),
zatim godinama mrcvaren na sudu da bi se na kraju ubio pilulama; ako dakle takvog čoveka smatraš VIZIONAROM,

onda me raduje ako misliš da sam ja suprotno od takvog genija...


svako sa makar malo mozga moze da zakljuci da Amerikanci imaju politiku koju dugorocno sprovode i koja ne zavisi od toga koliko im se dopada Slobodan Milosevic, da li je na vlasti, i da li je ziv. Iz toga proizilazi da je Milosevic bio u pravu kada je rekao da se Srbija ne napada zbog njega, jer se Srbija napada i bez njega.
Ima svakakve veze ko je na vlasti, i politika Vašingtona i Brisela je okrenuta 180° od pada tvog lidera.

Stvari s kojima se još razračunavamo, tipa Hag, predstavljaju recidiv njegovog divljanja, npr. traži se čovek koji je izvršio jedan od ključnih masakara kojima je upravljao tvoj vizionar.
 
Kosovo je imalo svojih problema i pre Cobetovog uspona na vlast, ali je njegov masakr 10.000 Arbanasa s kraja '90-ih bio preloman u odluci da Kosovo treba da bude politički odvojeno.

Ako sad nekog proponenta nezavisnosti pitaš zašto je formirao takav stav, verovatno bi jedan od prvih odgovora bio onaj pokušaj genocida iz 1999.
 
Kosovo je imalo svojih problema i pre Cobetovog uspona na vlast, ali je njegov masakr 10.000 Arbanasa s kraja '90-ih bio preloman u odluci da Kosovo treba da bude politički odvojeno.
Deset hiljada? Sedam hiljada, rodjace, na obe strane.

Ako sad nekog proponenta nezavisnosti pitaš zašto je formirao takav stav, verovatno bi jedan od prvih odgovora bio onaj pokušaj genocida iz 1999.
Ne pitam "proponenta nezavisnosti," pitam tebe. Zasto je politika Amerike ostala nepromenjena, kad se radi o Srbiji, iako smo sada dobri i fini k'o devojcice?

I kakav genocid, 'leba ti?
 
Precenio je on samo sebe...
Ovde ima dosta istine.
Sramota me je što sam izdajnik iz DS-a i što patriote iz SPS-a prave vladu sa mojim izdajnicima!!!
Ne treba da je tebe sramota,sramota je njihova,ali oni ne znaju za tu rec
Треба стварно бити посебан кретен па цитирати Милошевића као неког пророка. За почетак, у том говору је одвалио да "не нападају Србију због Милошевића, него Милошевића због Србије";
а затим одмах после његовог пада с власти нам је председник Клинтон укинуо санкције које су биле на снази од 1992.
Sankcije su ukinute '96-te,nakon potpisivanja ''Dejtona'' i tada je tom Klintonu,Milosevic bio ''veliki mirotvorac'' i garant stabilnosti na Balkanu
Ima svakakve veze ko je na vlasti, i politika Vašingtona i Brisela je okrenuta 180° od pada tvog lidera
Ovo je stvarno izjava godine,sta bi tek bilo da se okrenula za 360.:dash::dash::dash:
Kosovo je imalo svojih problema i pre Cobetovog uspona na vlast, ali je njegov masakr 10.000 Arbanasa s kraja '90-ih bio preloman u odluci da Kosovo treba da bude politički odvojeno.

Ako sad nekog proponenta nezavisnosti pitaš zašto je formirao takav stav, verovatno bi jedan od prvih odgovora bio onaj pokušaj genocida iz 1999.
Jos jedan biser u nizu.Srbiji i ovo sto se danas desava s Kosovom je presudjeno ustavom SFRJ iz ''74-te.Tacnije,tada je ozvaniceno,ono sto ce da se desi.
 
"не нападају Србију због Милошевића, него Милошевића због Србије"

Apsolutno ispravno, kako se pokazalo. Politika prema Srbiji je sustinski nepromenjena ovih osam godina, na sta se na kraju nedugo pre smrti zalio i Zoran Djindjic.

Ti si covece prs'o k'o bas.Kako su to oni napadali Milosevisa zbog Srbije,'ajde objasni? Sto ga nisu ubili ako su ga napadali nego su umesto njega izginuli toliki civili.Od tog kretena i njegove porodice me nista nije moglo iznenaditi pa ni ta izjava ali kada vidim da ima budala koji ce tu njegovu izvalu jos i pravdati dodje mi da povracam od muke.
Ako ti toliko nedostaje to ***** i njegove debilne izjave,'ajde onda trci pod lipu pa tamo placi za njim i onako im fali profesionalnih narikaca u poslednje vreme,jer SPS-ovci nemaju vremena od pregovora sa DS-om.
 
Треба стварно бити посебан кретен па цитирати Милошевића као неког пророка. За почетак, у том говору је одвалио да "не нападају Србију због Милошевића, него Милошевића због Србије";
а затим одмах после његовог пада с власти нам је председник Клинтон укинуо санкције које су биле на снази од 1992.

boze koliko si ti glupa?dali je moguce da si tako bezobrazno glupa?:dash::dash::dash:
pa bas je to dokaz njegove recenice,kako klinton ima pravo da nama smenjuje predsednike?
i nemoj da LUPETAS SANKCIJE SU UKINUTE 95
 
Мени америчке санкције значе, САД у принципу представљају 1/5 укупне светске економије.

Требало је да пробате 1990. да доведете Весну Пешић на власт, па бисте видели да не постоји завера против земље као такве.

Али сада је ваше константно јебавање у мозак у периоду 1990-2000. трајно оштетило ваше схватање реалности, и сад изгледа имате намеру да 50 година причате о уроти ванземаљаца против православља. Штета што смо пропустили да 1989. кренемо у реформе.

AJDE PRESTANI DA LUPETAS GLUPOSTI.....KOJA BRE VESNA PESIC...POREDJUJES ONU MATORU SKOTINU RASPALU SA SLOBOM KUSH....a kako bi na uzeli kosovo ako ne ratom?sama bi dala a?
pa sta ako nama ameri traze KOSOVO a nas predsednik kaze nedamo-kao sto je i bilo,a oni nama kazu-evo sankcije pa kad skinete slobu mi cemo vam ukinuti.
AJ SAD PALI I LECI komplexe svoje porodice i sire familije na drugom nekom mestu
 
Na nasu zalost sve je rekao tacno.

Ovi sto miniraju ovu temu, voleo bi da mi objasne sta je i u cemu pogresio, umesto sto po demokratskoj tradiciji,znaci bez argumenata, pokusavaju na svaki nacin da zamene teze ili temi promene tok.

Sta sa tim sto je ON bio upravu ? Rekao je 2000te da ce Kosovo biti prva zrtva , a NATO bombardovanje ( koje je on licno izazvao ) je vodjeno zbog Kosova , i srpska policija i vojska su povuceni 1999te dok je on bio Predsednik . Da. Zaista mu je bilo tesko da bude u pravu . Na vrlo komican nacin je on svoje bezumne postupke iskazivao javnosti .
 

Back
Top