Šljivančaninu deset godina zatvora

Ebiga Iwo, pa ti si bi bio svuda... Jel imala ta vaša vojska još nekog ili samo tebe? :D

jeste....kao pripadnik..SJP..morao sam posvuda biti..kada sam ..presao u ZNG..(dragovoljno)..eee..to je bila sasvim druga priča...kontaš...imao sam prođu ..i tu.. i tamo..ZNG..,je nastao tj.oficirski-časnički kadar....iz SJP-a ondasnjeg..iliti..MUP-a...pisao sam o tome..nadam se da se sjećaš..
 
Poslednja izmena:
:lol:

Opet sam te pogodio u zivac, a?

Pa sta sam pogresno rekao, Sljivancanin je bio gardist, castan oficir 100 %, ja ti kazem da su mu naredbu krivo razumeli, kad je rekao "sredite ih" mislio je na zavoje, lekove, pivo i go-go plesacice, garant :rtfm:


..nisi.. niti ...me možeš..iživcirati..ti si "malji beba"..ti si topdžija...najmanje 10km..si od linije..pozadinac....tako da..beonjače... ti nisi video..
 
jeste....kao pripadnik..SJP..morao sam posvuda biti..kada sam ..presao u ZNG..(dragovoljno)..eee..to je bila sasvim druga priča...kontaš...imao sam prođu ..i tu.. i tamo..ZNG..,je nastao tj.oficirski-časnički kadar....iz SJP-a ondasnjeg..iliti..MUP-a...pisao sam o tome..nadam se da se sjećaš..

Što se,bre,foliraš da si
preš'o dragovoljno?
Jel' to lepo?
Da lažeš narod.
Kaži sad iskreno,zašto si preš'o "dragovoljno" ?
Pravi je razlog što su u zengama davali
veće dnevno sledovanje....LSD-a.
To je razlog.A,ne ovo što prdiš
da si "samosvjesan domoljub"!!!
Da si rek'o "samoblesav",pa ajde-de....
 

Back
Top