Slike !!!!! (pomoc oko slike )

Nitroglicerin:
hehe .. kupio sam ga prosle zime, jer mi bilo dosadno. Nigde zive duse po gradu a ja neznam sta cu sa sobom, pa reko ajde da kupim i to. A ako ti kazem da mi je soba na spratu, neces mi verovati da smo Tablu od stola nas 6-torica jedva izneli na drugi sprat. Razvukli smo ruke do zemlje brate mili. Ali eto zanimljiv je ... a inace je jako drustvena igra .. i moze da ti priredi jako zanimljivu zabavu pogotovu ako sa curama igras.

Nitro ...
Koliko si ga platio, i koliko uopste kostaju ti stolovi? Kojih je dimenzija tvoja soba, ili kolko kvadrata ima? Ja kad bih u moju sobu ubacio bilijarski sto morao bih na njemu i da spavam :lol: :lol: to mi je više za podrum ili garažu...
 
Svaka čast Nitro!
Jako je zanimljivo, mogao bi 'ladno da zarađuješ na tome. Evo sad već ovde imaš reklamu :-D
Ja bih te npr. prva zaposlila, ali ja srećom već imam jednog umetnika kod kuće, upecala sam ga čim sam provalila njegove talente ;-)
I ja imam islikan zid, samo na potpuno drugačiju temu (nije muzička, pa je bzvz da postavljam sliku ovde).
Još jednom- svaka čast!
 
jbg bre pa sta ce ti ovo na zidu ??? nemoj se ljutis, ali ovo kao da je radio neki osnovac ... nateraj ga da nacrta nesto ozbiljnije !!!!! NESTO LEPO !!!!!!Ali malo novijeg datuma, ovako nesto se crtalo jos davnih 80 ih godina .. zalazak sunca, palme dvoje ispod palmi ...itd ..
 
Ovo je moja želja, šta da se radi. Ja sam ti malo demode :-D Ne volim da imam po zidovima ono što je u tom momentu ''in'', nego ono što prija mom oku i mojoj ličnosti. I stvarno me ne dotiče to što se ovako nešto crtalo 80-ih godina....ja sam izgleda rođena u pogrešno vreme :-)
I to što si ti nacrtao je stvaaarno jako dobro, ali ja ne bih mogla da živim u prostoru gde su zidovi crno beli. Ja obožavam bojeeee.

A inače ima on crteže koji odgovaraju muškim dušama, ne moram ja da ga teram, ali tako nešto ne bih volela na zidu. Jbg. Ja rekoh da sam ja romantik :-D
 
Ma slusajte vi vaseg Nitra ... sve je amaterski, pa nisam ja akademski slikar majku mu :D, sto se tice zalaska i svega ostalog, ja kazem da je prenatrpano previse boja, od kojih oci bole ... ja crtam ali , ali neko bi sigurno zeleo da mu i takva slika krasi sobu ...

Narawno da nije Whitesnake in, daleko od toga, ova slika je iz 80 i neke, ali muzika je ostala i do danas slusana, .. jbg ukusi su razliciti i o njima se ne vredi raspravljati jer nikad se necemo sloziti. :D

U mojoj sobi je bilijar, sad planiram i pikado onaj elektronski zidni da stavim i u tom ambijentu bi bilo glupo staviti na zid, neko srce ili palme uz zalazak ... verovatno se to nebi lepo uklopilo pa sam se odlucio na slike ovakvog kova ... :D

U svakom slucaju hvala svima kojima se svidja, a i hvala onima koji su iskomentarisali malo negativnije, jer nevalja kad je sve extra zar ne ??? :D

Nitro ...
 
M Nitro se ne bavi ovim stvarima, iz Nicka mozes da provalis sta je po sredi ... steta sto nemozemo da diskutujemo o tome, ali imam ja svoj forum koji naravno necu da reklamiram ovde nije fer ... a za koji dan cim zavrsim projekat br 2554 :) rusim zid u sobi, pa cu da slikam kako to izgleda i posle cu da pravim zvezdano nebo ali na svoj nacin .. da vidite kako ce to da izgleda step by step ...
.... mmmm neznam zasto sam vam ovo ispricao ali u svak0om slucaju nemoze da skodi .. :D:D:D

imam ja milion ideja .. samo vreme jb stvar ... :D:D:D
 
Nitroglicerin:
Pozdrav svima koji posecuju ovaj forum, iako mi nije obicaj da nesto trazim evo prinudjen sam, zapravo treba mi slika sa LP ploce grupe Whitesnake - Ready an' willing, jer zelim da je nacrtam na zidu u razmeri 4x4 metra. E sad sta je problem, treba mi samo slika koja se jasnije vidi i koja je u malo vecoj rezoluciji od ove koju ja imam. Moja je dosta ostecena mislim ova na ploci, a ove koje sam nasao na netu su jako male pa mi i nisu od pomoci.

Hvala svima koji ce mi pomoci.

Pozdrav Nitro !

raw2.jpg
Nisam hteo da citiram ono sa slikama jer ima puno slika
Inace odlicno si to uradio sve pohvale
Evo mog predloga:
Ako ima sajt White snake-a oni sigurno imaju i forum uclani se i postavi tu tvoju sliku
(onu zadnju gde si ti pored White snake-a
Valjda si me razumeo jer sam se sav zabunio pisajuci
 
Pa desi @High nema te 100 godina .. e dobri su coveri .. ovaj donji nije los, mada mi je motiv za dnevnu sobu ili za neki zid pored kamina ...a gornji je extra jak, mada nije za veliku sliku. Velika slika treba da je razgovetna za oci da i u formatu 5x5 metara mozes da je svaris, ova ce recimo biti prejaka i preovladace joj crna boja, pa ce biti nerazgoverna ako je gledas iz blizine .. jer ima samo tri boje na njoj, crnu (nijanse), plavu i zutu ..
 

Back
Top