Slike MILANA Stankovica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovde postavite slike Milana Stankovica...kome se nesvidja tema...MOLIM VAS NEMOJTE OSTAVLJATI KOMENTARE. Ako ga neko ne podnosi, zadrzite uvredljive komentare za sebe. Nebih da ga neko vredja...posto mi je veoma drag. Hvala na razumevanju...:lol:


mislim da postoji neki Grand casopis, magazin, ili sta vec, pa tamo verovatno trpaju i postere u prirodnoj velicini za nalozene devojcice...
 
Ne volite Mikija...a odakle toliko glasova? sa neba.ok!!!!! nisam znala!!!!! ZasTo je PINK najgledanija televizija??? Onako a? Ma nemoj! Ljubomora...glas je bas extra. JA SLUSAM SVE....ZNACI SVE!!! Osim stranog rocka...to stvarno mi se ne svidja...kakva je to muzika??? Oni ko da ne pripadaju nasoj veri. U pitanju su ukusi! Ali opet se pitam odakle ti glasovi za ZG na Tasmajdanu? :lol:
 
Ljudi, nemojte je terati odavde. Ja odavno nisam prochitao ovako nehotichno zabavan post kao ovaj
Ne volite Mikija...a odakle toliko glasova? sa neba.ok!!!!! nisam znala!!!!! ZasTo je PINK najgledanija televizija??? Onako a? Ma nemoj! Ljubomora...glas je bas extra. JA SLUSAM SVE....ZNACI SVE!!! Osim stranog rocka...to stvarno mi se ne svidja...kakva je to muzika??? Oni ko da ne pripadaju nasoj veri. U pitanju su ukusi! Ali opet se pitam odakle ti glasovi za ZG na Tasmajdanu? :lol:
Ovo je maltene kao kratka pricha u formi toka svesti :lol:
 
Ne volite Mikija...a odakle toliko glasova? sa neba.ok!!!!! nisam znala!!!!! ZasTo je PINK najgledanija televizija??? Onako a? Ma nemoj! Ljubomora...glas je bas extra. JA SLUSAM SVE....ZNACI SVE!!! Osim stranog rocka...to stvarno mi se ne svidja...kakva je to muzika??? Oni ko da ne pripadaju nasoj veri. U pitanju su ukusi! Ali opet se pitam odakle ti glasovi za ZG na Tasmajdanu? :lol:
Neke jake lijekove koristiš?
:roll:
u grandu pjevaju popovi?
u grandu pjevaju nešto u vezi sa vjerom?

mrš...
samo ću to reći,ne smijem previše prosto da se izražavam...
 
Na Tasmajdan su stigli glasovi napaljenih seljaka i seljacica.....koji su zeleli da njihovi "heroji" i "heroine" pobede........,.,.,,.,,,.,,...,,,.,..,.,.,.,
A zar je vazno kojoj veri neko pripada da bi mu pesme bile lepe i kvalitetne???
I imam pun razred takvih... koji tako razmisljaju. Kao cim cuju da je pesma rock ili metal(ili bilo koja vrsta muzike sem granda)to nevalja i nece ni da je poslusaju i pokusaju da shvate... vec odmah menjaju... I pravo da ti kazem dosta mi je takvih,.,,.
 

icons.gif
36_2_34.gif

rumuni.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top