Slike Australije i Okeanije

Evo još par slika odande...
Fast food _1.jpg
Banane u Kvinslendu_1.jpg
Mesara _1.jpg
Opasnost na putu _1.jpg
 
Rade ljudi,Danas u Sarajevu ugrijalo sunce i pune ulice i baste kafica.Nesto imam utisak da ce mi te baste tamo nedostajati.

Znate da ne volim te generalizacije, ali ajd - ovde je tajming drugaciji, sve ide na kazaljke, tako da u odredjeno vreme vrvi od ljudi i guzva je, dok u drugo vreme je pusto. Tako rade i kafane, tako da ne mos bas ti popiti i pojesti kad se tebi hoce, ako vreme tomu nije... Vise ovi trose po kafanama, ali manje sede u njima - ne mos ni da sedis ceo dan sa jednom kafom, kome se to isplati :) sedi, konzumiraj plati i idi, to je Ozi "leasure" style. Plus rade ljudi, istina. Nekulturno je da uslikam kasire i kasirke u radnji, a voleo bih slikom da vam docaram kako izgleda kad rade deca od 15 godina tamo. Minimalac u Australiji je 15$/sat, ali osobe mladje od 18 se placaju manje (15-godisnjaci kostaju manje od 18-godisnjaka za 2-5 dolara na sat), pa pozdravite taj bogati korporacijski svet....

Miroslave, ubih se da ti pronadjem te sitne ptice na slikama, a ti tako :D, jest neki papagaji (veci), a tamo u krosnji je jedan manji zeleno-crveni :).

Seti me ovaj znak kod Dzindzere, kad sam vozio Melburn-Adelaide i nazad, video sam samo jednog kengura i bio je na putu pregazen.... nisam uslikao.
 
Meni je zao ako si ti protumacio da je rocket science. Takodje mi je zao da ti je promaklo ono sto sam htela da kazem. Mozda je i bolje da nisi napisao "ostar i beskompromisan" odgovor jer bi rasparava bila samo da bismo se raspravljali.

Eto, ispao si pametniji jer si cutao. Doduse slucajno, ali sta fali.
 
Poštovani korisnici,
molim vas da ubuduće stavljate slike maksimalne veličine 800 x 600
i najviše 3 slike u jednoj poruci (sve preko 3 slike u jednoj poruci stavite u spjler
--sve to radi lakšeg učitavanja stranice

Hvala
 

Back
Top