Slazete li se sa Biljanom Plavsic?

anti-balkan:
A kako sus e ona Ustase borile???
cijelo vrijeme ste na dnevniku trubili da se borite protiv Ustasa? :confused:
Ja nisam pominjao Ustaše, ti pominješ četnike. Ja ovde na forumu napadam Srbe koji se nazivaju četnicima. Šešelj je manijak i on nije nikakav vojvoda.
Ako treba da pričamo na način na koji bi pričale naše neuke babe za kafom 'ćetnici ovo, ustaše ono, balije i turci ono...' onda je bolje da ne pričamo, jer je degradirajuće...
 
DeteSunca:
Ja nisam pominjao Ustaše, ti pominješ četnike. Ja ovde na forumu napadam Srbe koji se nazivaju četnicima. Šešelj je manijak i on nije nikakav vojvoda.
Ako treba da pričamo na način na koji bi pričale naše neuke babe za kafom 'ćetnici ovo, ustaše ono, balije i turci ono...' onda je bolje da ne pričamo, jer je degradirajuće...


Slazem se.I ja sam protiv toga.
I ja kod svojih napadam Ustase.
Nego mi je jedan maloprije nabacio da sam ja Ustasa(bez povoda i razloga) pa sam zato Cetnike spomenuo.
 
anti-balkan:
e.jbg.

na svim svjetskim TV postajama i radijima je pocetak rata sa Srpske strane potvrdjen.
Zivim vani,tako da sam sve mogao pratiti.

E jbg, civilizacijska tekovina kablovske TV je dostupna i u Srbiji. Zapadni mediji nazivaju rat u Bosni gradjanskim, nikakva agresija se ne spominje, Oluju zovu etnickim ciscenjem, itd. Kao pocetak sranja navode Vukovar, i uvek spomenu da su se pre napada JNA desila masovna nestajanja Srba u tom gradu. I RTS je evoluirao, zasto ne bi BBC i CNN?
 
anti-balkan:
Slazem se.I ja sam protiv toga.
I ja kod svojih napadam Ustase.
Nego mi je jedan maloprije nabacio da sam ja Ustasa(bez povoda i razloga) pa sam zato Cetnike spomenuo.
Samo da ne dođe do zabune, ja ne napadam četnike već ove današnje moderne idiote. Iako je i u II ratu bilo zverstava, pravi četnici su bili kraljeva vojska i oficiri koji su ih vodili su bili gospoda. Ne govorim ovo da te isprovociram, već zato što znam.
 
Yopa:
E jbg, civilizacijska tekovina kablovske TV je dostupna i u Srbiji. Zapadni mediji nazivaju rat u Bosni gradjanskim, nikakva agresija se ne spominje, Oluju zovu etnickim ciscenjem, itd. Kao pocetak sranja navode Vukovar, i uvek spomenu da su se pre napada JNA desila masovna nestajanja Srba u tom gradu. I RTS je evoluirao, zasto ne bi BBC i CNN?


Dokazana je umjesanost Srbije preko JNA na agresiju na Hrvatsku.
sad se mozemo praviti ludi,pa ce na kraju ispasti da su svi napali sami sebe,a Srbija je u Skandinaviji i nije imala nikakve veze sa tim. :confused:
 
DeteSunca:
Samo da ne dođe do zabune, ja ne napadam četnike već ove današnje moderne idiote. Iako je i u II ratu bilo zverstava, pravi četnici su bili kraljeva vojska i oficiri koji su ih vodili su bili gospoda. Ne govorim ovo da te isprovociram, već zato što znam.

gospoda koja se borila protiv pratizana(jedinih praih anti-fasista.
Po meni su oni isti kao i Ustase.

znas i sam da su i Cetnici suradjivali sa Njemcima
 
Yopa:
E jbg, civilizacijska tekovina kablovske TV je dostupna i u Srbiji. Zapadni mediji nazivaju rat u Bosni gradjanskim, nikakva agresija se ne spominje, Oluju zovu etnickim ciscenjem, itd. Kao pocetak sranja navode Vukovar, i uvek spomenu da su se pre napada JNA desila masovna nestajanja Srba u tom gradu. I RTS je evoluirao, zasto ne bi BBC i CNN?

Opet potpisujem... :smile:

Evo veceras mi dolazi mamina prijateljica, srpkinja koja je prezivela masakr u Vukovaru...ako bude raspolozena, mozda postiram nesto i iz prve ruke... :confused:
 
DeteSunca:
Slobo je izdao sve Srbe, upravoo zato on i nije trebao ići u Hag, već mu je trebao suditi srpski narod. Nas je zajebao više nego ikoga...
Тачно тако.

А у том "пакету" су били и ови тзв. "четници", из најновијих ратова, (боље рећи, "удбини четници", који, наравно, никакве везе немају с правим четницима, из 2. св. рата.
 
anti-balkan:
za takav ishod rata krivo je rukovodstvo RSK i vrh Srbije.
Naravno..da si digli ruke likovima kao shto su Norac,Glavash Gotovina i ostala ekipa na chelu sa Franjom bili bi proterani josh 91.,ali tada bi smo bili moralni pobednici...jel tako?
Da su 41. pre proglashenja NDH bili naoruzani i to bi opravdalo istrebljivanje Srba tada po toj vrsti logike.Nije kriv ubica nego onaj ko je nasamario zrtvu.Genijalna logika.
 
anti-balkan:
gospoda koja se borila protiv pratizana(jedinih praih anti-fasista.
Po meni su oni isti kao i Ustase.

znas i sam da su i Cetnici suradjivali sa Njemcima
Oni četnici koje ja znam i na koje sam mislio nisu...
Ti isti partizani su pobili gomile tvojih sunarodnjaka, kao i mojih.

Ipak, ovo nije tema, otićemo dođavola nastavimo li ovako. Biljana Plavšić....
 
anti-balkan:
Dokazana je umjesanost Srbije preko JNA na agresiju na Hrvatsku.
sad se mozemo praviti ludi,pa ce na kraju ispasti da su svi napali sami sebe,a Srbija je u Skandinaviji i nije imala nikakve veze sa tim. :confused:

Pa imala je utoliko sto je slala oruzije Srbima u RS i RSK. Jedina otvorena intervencija je bila ta u Vukovaru, a tad je to sve jos bila SFRJ, tako da je prica o nekakvoj agresiji opet nesuvisla.
 
opet ti o 2.svjetskom ratu koji nema veze sa ovim sadnjim.

Srbi su bili uplaseni,ali u to doba jos moras racunati komunisticki mentalni sklop balkana i vjerovanje u puste price.

Norac je pocinio sranja i zato je u Haag-u.
Glavasa treba objesiti sto se mene tice.i zbog ubijenih civila i zbog kradje svog narodaSvuda je bilo ekstremnih debila,ali su takve kod nas pozatvarali,dok Mladic i Karadzic slobodno setaju Srbijom.

A,Gotovinu samo kaze po odgovornoj zapovjednosti,on nije zlocinac.
 
Norma Kampl:
Тачно тако.

А у том "пакету" су били и ови тзв. "четници", из најновијих ратова, (боље рећи, "удбини четници", који, наравно, никакве везе немају с правим четницима, из 2. св. рата.
Sto jes ,jes one onda su naoruzavali nemci i italijani ,a ove sadasnje partizani i njihovi potomci.
 
Karadzic,Krajisnik,Plavsic,Koljevic,Mladic.................... RS
Draskovic,Babic, Martic,Hadzic,Paspalj,............................ RSK

Jedini Paspalj uspeva da na listu Haga bude stavljen pa skinut, za razliku od onih sa liste cije krajeve i pre pocetka kraja znamo, ako znamo.
 
anti-balkan:
opet ti o 2.svjetskom ratu koji nema veze sa ovim sadnjim.

Srbi su bili uplaseni,ali u to doba jos moras racunati komunisticki mentalni sklop balkana i vjerovanje u puste price.

Norac je pocinio sranja i zato je u Haag-u.
Glavasa treba objesiti sto se mene tice.i zbog ubijenih civila i zbog kradje svog narodaSvuda je bilo ekstremnih debila,ali su takve kod nas pozatvarali,dok Mladic i Karadzic slobodno setaju Srbijom.

A,Gotovinu samo kaze po odgovornoj zapovjednosti,on nije zlocinac.
Norac nije u Hagu neg u domacj rvatskoj prdekani tako da nemoj glupaviti bez veze al dobro zato se Kesh druzi sa laznim vojvodom na obalama severnoga mora.
 
anti-balkan:
za takav ishod rata krivo je rukovodstvo RSK i vrh Srbije.

Pa normalno da su krivi, razgovarao sam sa vojnicima koji su 4 godine aktivno učestvovali u borbama u RSK, direktno s vrha iz Beograda su dobili naredjenje da se vojska povlači s narodom. Sami kažu da nije bilo šanse da ih Hrvati u direktnoj borbi poraze do te mere da napuste položaje. E sad će ove patriote da kažu da oni nisu primali naredjenja iz Beograda, da su oni imali svoj vojni vrh, e jesu ****, direktno je odavde vodjena politika o svemu što su radili u RSK.
 

Back
Top