slava svim palim hrvatskim vojnicima a živima hvala

migud:
Je*o te, sta ti je standard kod Hrvata!
Imaju internet po bolnicama za umno poremecene!

Tebe * vlaško-bosanska čeka tvrd hrvatski milokliz kad se hrvatski barjak HRVATSKOM Posavinom zavijori na kuli u Banjoj Luci

Za tvoje dobro ti BL nemoj bit tamo osobno ću te potražiti :wink: pokupi se još prije ko i tvoji sunarodnjaci odavdje
 
Ooo, becki kocijas se vratio...
Si prosul nocnu posudu germanskom gospodaru?
Milostiva otisla da spava pa si se prikacio na mrezu?
Siguran si da te nece ishibati ujutru zbog toga?
Mislim, ipak je to njihovo "racunalo", tvoje su cetke i soferske rukavice...
je li?
slugo svapska...
Cudo ne timaris lipicanera gazdama, funjaro katolicka

i kod vas se kaze "njeznik" pichko ustaska...
 
najveci_izdajnik:
migud:
Je*o te, sta ti je standard kod Hrvata!
Imaju internet po bolnicama za umno poremecene!

Tebe * vlaško-bosanska čeka tvrd hrvatski milokliz kad se hrvatski barjak HRVATSKOM Posavinom zavijori na kuli u Banjoj Luci

Za tvoje dobro ti BL nemoj bit tamo osobno ću te potražiti :wink: pokupi se još prije ko i tvoji sunarodnjaci odavdje


Vi cete do Bl nikada... A potrazi me sledece god. na svetskom u Nemackoj ili na Rivi, pusticu te da mi se divis... A te miloklize (hahaha, jes` mlohav izraz) ostavite tim picicima od vasih milosnica...Mi ovamo imamo KUR*EVE, ZATO SMO MI MI, A vi to sto jeste...
 
migud:
Strasna vam mudrolija!!! Vidi se da je made-in-croatia...
A za ovaj fenomen da se p. smanjuje od je*anja prvi put cujem.

Nije mi jasno sta te navede da izvalis ovako nesto...Turbo glupost...

Tko zna koji su tebe mlitavci bradati do sad prcali :? !?

A imam još jednu, s ovom ćeš se složit, uvjeren sam : "Blago ti je pravoslavnoj pi.čki kad je prči ****** katolički !" Tako je oduvjek bilo, ne ? :wink:
 
najveci_izdajnik:
migud:
Strasna vam mudrolija!!! Vidi se da je made-in-croatia...
A za ovaj fenomen da se p. smanjuje od je*anja prvi put cujem.

Nije mi jasno sta te navede da izvalis ovako nesto...Turbo glupost...

Tko zna koji su tebe mlitavci bradati do sad prcali :? !?

A imam još jednu, s ovom ćeš se složit, uvjeren sam : "Blago ti je pravoslavnoj pi.čki kad je prči ****** katolički !" Tako je oduvjek bilo, ne ? :wink:

Kod vas prcaju, valjda je to najveci domet hrvatskog muskarca (ili tog atrofiranog milokliza,haha), kod nas, pak, muskarci yebu, kresu, karaju, ****-aju... Osecas testosteron? E, to vama fali, tj. vasim curama, zato hrvati i jesu tako isfrustrirani nasim muskarcima...

I, ne, nije tako bilo, opet si pored mete, ne u, ali, rekoh, tipicno hrvatski... I, ne, nije "ku*ac katolicki", nego kittic kat. Amebo!
 
I još nešto. Pozdrav od Saše Đorđevića. Sećaš se onog vašeg komentatora: Ima Boga, ima Bo... Nema Boga, nema boga...
Kakvi ste bolidi ispali. A tek onaj odlazak sa podijuma, k'o pićkice...Hahahahah :lol: :lol:
Joj, umalo da zaboravim. Pozdrav i od Bate Mirkovića! Znaš kad je nasred Maksimira do'vatio ustašu Jarnija za yaya!!! :lol: :lol:
I onda TRI PRSTA UVIS, PA PREKO TERENA... :shock:
uuuuHAHAHAHAHAHAHA... :lol:
 
jomini:
I još nešto. Pozdrav od Saše Đorđevića. Sećaš se onog vašeg komentatora: Ima Boga, ima Bo... Nema Boga, nema boga...
Kakvi ste bolidi ispali. A tek onaj odlazak sa podijuma, k'o pićkice...Hahahahah :lol: :lol:
Joj, umalo da zaboravim. Pozdrav i od Bate Mirkovića! Znaš kad je nasred Maksimira do'vatio ustašu Jarnija za yaya!!! :lol: :lol:
I onda TRI PRSTA UVIS, PA PREKO TERENA... :shock:
uuuuHAHAHAHAHAHAHA... :lol:

Koja "yaya"? Tu ide deminutiv, ali da zvuci metiljavo - jajasca...

Sad mi ga zao, mora da stoji pred ogledalom, spustenih gaca, i tugaljivo gleda u svoj treb`o-bit`-al`-nije 'ponos'...
 
jomini:
I još nešto. Pozdrav od Saše Đorđevića. Sećaš se onog vašeg komentatora: Ima Boga, ima Bo... Nema Boga, nema boga...
Kakvi ste bolidi ispali. A tek onaj odlazak sa podijuma, k'o pićkice...Hahahahah :lol: :lol:
Joj, umalo da zaboravim. Pozdrav i od Bate Mirkovića! Znaš kad je nasred Maksimira do'vatio ustašu Jarnija za yaya!!! :lol: :lol:
I onda TRI PRSTA UVIS, PA PREKO TERENA... :shock:
uuuuHAHAHAHAHAHAHA... :lol:

Je, rekel si dovoljno, vama Srbuljinama i fale muda te ste nama stali uzimati naša RITERSKA :lol: ko onaj gay od vašeg nogometaša ! Nu što gubite sljedeće - Kosovo, RS, Vojvodinu, CG, Sandžak ? :lol:

Sa zadovoljstvo ću promatrati iz Jaccuzija pod palmom s limunadom u ruci na lijepom plavom Jadranu kako se Cigani kolju na Adi Ciganliji 8)

ćujemo se i NE zaboraviti______"Povući vodu da Srbi odu !"

Za to vrjeme mi smo u EU !


Do sljedećeg otcjepljenja Ciganšture !
 

Back
Top