SKYSTAR2

Sandokan027

Početnik
Poruka
12
Nisam bio kuci kad mi je instalirana kartica i softver, pa ne mogu nikako da se snadjem sa SKYSTAR2 i ProgDVB. Moze li mi neko objasniti kako se koriste programi???

Gde i kako naci kodove za skremblovane kanale na netu i kako to ubaciti u ProgDVB. SKY paket je verovatno promenio sifre i sad ne mogu da gledam kanale.
Unapred zahvalan za objasnjenje.
 
Sandokan027:
Nisam bio kuci kad mi je instalirana kartica i softver, pa ne mogu nikako da se snadjem sa SKYSTAR2 i ProgDVB. Moze li mi neko objasniti kako se koriste programi???

Gde i kako naci kodove za skremblovane kanale na netu i kako to ubaciti u ProgDVB. SKY paket je verovatno promenio sifre i sad ne mogu da gledam kanale.
Unapred zahvalan za objasnjenje.

Od Sky kanala nista do daljnjeg za sada ih nemoze niko (besplatno)gledat ..
 
Skoro sam ubacio SkyStar2 karticu i fiksirao sam antenu na Hotbird . Od programa imam progDVB i AltDVB. Koristim S2Emu 1.080 kao plugin ali ne mogu nikako da se snadjem sa otvaranjem "onih" kanala. Samo jedan dan mi se u AltDVB otvorio ful-x i to je sve. Otvaram XXL i Multivision na ProgDVB koji mi bolje radi na XPu.
Moze li otvoriti neki kanal "obrazovnog" karaktera ovako ili trebam ubaciti jos neki plugin ili sifru i u koje foldere? pokusao sam sa Yanksee ali nisam dobio nikakav rezultat.
Zahvalan za bilo kakvo uputstvo ...
 

Back
Top