SKUPŠTINSKA KAFANA 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Служио војску... него шта...
А за време рата... 383 дана добровољац...
Ти толико дана у свом животу ниси ни ебо....
а не пушку носио.

A šta znači ovo ebo?

I otkud izvadu tu cifru 383? Nebitno.

Kad se završi naprednjački mandat, ne ove sad nego njihove sledeće vlade, mesta u kojima sam ja službovao biće u nekim drugim državama. Tako to uvek biva kad srbske patrijote zajašu vlast.
 
Terasko... Ti ko kec na 11...
Vidi šta sam našla u svom haosu...
Predstavljam ti mog omiljenog plišanog medu iz detinjstva koji se zove, verovao ili ne *****.
I sestra i ja smo imale po jednog (ovaj je moj, njen je narandžast)
Dobili su ime tako što ih je moj otac jednom onako pijan u besu kad je poš'o da legne bacio sa kreveta na pod i viknuo
-sklanjajte mi ove pedere odavde. I mede ostale ******... :lol:

fali mu oko i malko je pocepan, ali oprostićete mu. pojelo ga vreme
aP050313_2227_01_zpsaf6d4dd6-1.jpg


aP050313_2227_03_zpsf66c61f7-1.jpg
 
zvanicno, najzvanicnije vam ovim putem saopstavam da napustam forum
razlozi zbog kojih to cinim su odlazak i redji dolazak nekih mojih bliskih drugara, kao i to sto ne osecam vise prelepu energiju na forumu kao ranije
secam se kada sam dosao ovde, bilo je predivno upoznavati sve vas, necu vas nabrajati samo cu spomenuti neke koje sam prve prepoznao, reefer divan drugarcic uvek i zauvek iako se nekad pravi da to nije, labic, koji je otisao isto tako predivan i isto tako folirant, ali prepametan i lep, suncaja preslatka i predivna i preduhovita, vampircic, moj diiivni preeeedivni drugar kome zelim puno srece jer ej mlad kao i ja, aurorica, divna dama koja bi trebalo mnoge da inspirise, tension, luckast momcic, ima vas dosta koje sam kasnije zavoleo, a sada sam naveo samo one koje sam najpre upoznao
bilo je divno razmenjivati sa vama politicke misli i zezkati se
nadam se da cu vam ostati u zabavnom secanju, a vi meni sigurno hocete i iskreno mi je zao sto vas napustam ovako :heart:
 
zvanicno, najzvanicnije vam ovim putem saopstavam da napustam forum
razlozi zbog kojih to cinim su odlazak i redji dolazak nekih mojih bliskih drugara, kao i to sto ne osecam vise prelepu energiju na forumu kao ranije
secam se kada sam dosao ovde, bilo je predivno upoznavati sve vas, necu vas nabrajati samo cu spomenuti neke koje sam prve prepoznao, reefer divan drugarcic uvek i zauvek iako se nekad pravi da to nije, labic, koji je otisao isto tako predivan i isto tako folirant, ali prepametan i lep, suncaja preslatka i predivna i preduhovita, vampircic, moj diiivni preeeedivni drugar kome zelim puno srece jer ej mlad kao i ja, aurorica, divna dama koja bi trebalo mnoge da inspirise, tension, luckast momcic, ima vas dosta koje sam kasnije zavoleo, a sada sam naveo samo one koje sam najpre upoznao
bilo je divno razmenjivati sa vama politicke misli i zezkati se
nadam se da cu vam ostati u zabavnom secanju, a vi meni sigurno hocete i iskreno mi je zao sto vas napustam ovako :heart:

terasko pootvarali smo ti teme ;)
 
zvanicno, najzvanicnije vam ovim putem saopstavam da napustam forum
razlozi zbog kojih to cinim su odlazak i redji dolazak nekih mojih bliskih drugara, kao i to sto ne osecam vise prelepu energiju na forumu kao ranije
secam se kada sam dosao ovde, bilo je predivno upoznavati sve vas, necu vas nabrajati samo cu spomenuti neke koje sam prve prepoznao, reefer divan drugarcic uvek i zauvek iako se nekad pravi da to nije, labic, koji je otisao isto tako predivan i isto tako folirant, ali prepametan i lep, suncaja preslatka i predivna i preduhovita, vampircic, moj diiivni preeeedivni drugar kome zelim puno srece jer ej mlad kao i ja, aurorica, divna dama koja bi trebalo mnoge da inspirise, tension, luckast momcic, ima vas dosta koje sam kasnije zavoleo, a sada sam naveo samo one koje sam najpre upoznao
bilo je divno razmenjivati sa vama politicke misli i zezkati se
nadam se da cu vam ostati u zabavnom secanju, a vi meni sigurno hocete i iskreno mi je zao sto vas napustam ovako :heart:

Nećeš valjda stvarno i sa mosta da skočiš... mislim u reku?
 
Vidi se da je marihuana ipak štetna ako se preteruje. Evo ovaj Kojot kao da je ostao tinejdžer, uopšte ni po čemu ne liči na muškarca od 30+ godina. Ne mislim samo na imidž, već i mentalno deluje nezrelo.

Što opet ne znači da nije kvalitetan umetnik koga snage devedesetih žele da unište, jer njima smeta svaka umetnost, kreativnost i energija, jer one pozivaju na razmišljanje i pobunu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top