Skorpion fun club

sve skorpije koje ja znam su ultra-narcisoidne :lol:
neke simpaticno,a neke i ne bas :? ,al' "ja pa ja" varijanta...ili ja to kao lav primetim jer od takvih ne mogu da dodjem na red da kazem "ja" :( :roll: :wink:
 
hanibal77:
peach:
sve skorpije koje ja znam su ultra-narcisoidne :lol:
neke simpaticno,a neke i ne bas :? ,al' "ja pa ja" varijanta...ili ja to kao lav primetim jer od takvih ne mogu da dodjem na red da kazem "ja" :( :roll: :wink:
tako je peach!nece oni nama da kradu centar paznje :lol: :lol: :lol:

Hahaha...Lavovi pa ne mogu da dodju do izrazaja od Skorpija. :D E peachice slatko me nasmeja. :) Lav je car svih zivotinja, Lavom vlada Sunce, centar kosmosa, oni po definiciji teze da uvek budu u centru paznje najvise od svih znakova. Ume i Skorpija da se nametne, naravno, ali gde nadje sa Lavovima da je poredis? Lavovi su van konkurencije. :)
 
nebojsa_pisarevic:
MA BRE SKORPIJE ZAKOOOOOOOOON!!!!!!!mislim kad vam ja kazem 8) nije da sam narcisoidna,ali........istina je ocigledna.da nismo tako dobar znak ne bi se toliko polemisalo o njemu :!: mislim...sta reci 8)
Mislim zna se who is the best!!!
Shkorpija je najbolji znak, to smo utvrdili vec. :)
A ne volim duple shkorpije.. Losha iskustva.. :roll: :twisted:
 
Ja mislim da si se opekla zato sto skorpijon ne voli da bude osvojen,vec da osvaja!!!A cim zna da neku osobu moze odmah da ima ona mu je dosadna,pokusaj malo da igras toplo-hladno sa njima,to uvek pali.Znam po sebi i ja sam skorpija,a i oko mene su sve skorpije! :lol: Moras da budes zanimljiva i nepredvidiva,to ti je moj savet!
Pozdrav svim skorijama!!! 8)
 
U pravu si, annasipi, jer upravo je to bio jedan od razloga našeg razilaženja.
Međutim, kasnije sam srela drugu mušku Škorpiju koja verovatno zna šta hoće, za razliku od one prve, i koja nema nameru da se igra topli-hladno. Mogla bih slobodno reći da je to muškarac mog života, ali postoje neke prepreke tbog kojih ne možemo biti zajedno. Međutim, ja ne žalim, drago mi je što znam da takva osoba na svetu postoji i što je to baš Škorpija :wink:

Imam i dve mnogo dobre i drage prijateljice Škorpije koje mnogo volim iako mi često zadaju muke jer skoro nikad nisu zadovoljne, pa mi se žale, a meni žao :(

Ali, primetila sam da se to često kod Škorpija javlja: kad im nešto ne ide po planu, onda im je ceo živiot crn, međutim toliko zrače pozitivnom energijom kad su srećne, da nema šanse da plačete u njihovoj blizini kad su one happy. I to mi se sviđa kod njih (vas) jer i ja često idem iz krajnosti u krajnost: ili mi je super ili mi je loše, nikada sredina, u sredini mi dosadno :roll:
 
Nestasna Ameba:
U pravu si, annasipi, jer upravo je to bio jedan od razloga našeg razilaženja.
Međutim, kasnije sam srela drugu mušku Škorpiju koja verovatno zna šta hoće, za razliku od one prve, i koja nema nameru da se igra topli-hladno. Mogla bih slobodno reći da je to muškarac mog života, ali postoje neke prepreke tbog kojih ne možemo biti zajedno. Međutim, ja ne žalim, drago mi je što znam da takva osoba na svetu postoji i što je to baš Škorpija :wink:

Imam i dve mnogo dobre i drage prijateljice Škorpije koje mnogo volim iako mi često zadaju muke jer skoro nikad nisu zadovoljne, pa mi se žale, a meni žao :(

Ali, primetila sam da se to često kod Škorpija javlja: kad im nešto ne ide po planu, onda im je ceo živiot crn, međutim toliko zrače pozitivnom energijom kad su srećne, da nema šanse da plačete u njihovoj blizini kad su one happy. I to mi se sviđa kod njih (vas) jer i ja često idem iz krajnosti u krajnost: ili mi je super ili mi je loše, nikada sredina, u sredini mi dosadno :roll:
:D
 
Well, moj je bio dupli skorpion. Imali smo divnu vezu koju je upropastila njegova ljubomora, sve ostalo se uklapalo fenomenalno. Ipak ostao mi je do dana danasnjeg neko na koga mogu da se oslonim ako to pozelim, neko ko me cita najbolje kad pokusam da isfoliram da sam ok a nisam (posto su skorpije neverovatno pronicljive), jednostavno, divan prijatelj. Zbog njega o skorpionima sve najbolje.
 

Slične teme


Back
Top