Skola plivanja za odrasle

Evo informacije,
otvoren je novi Plivacki klub za ODRASLE "Swimming adventures" na plivalistu "Tasmajdan". Treninzi su Utorkom i Cetvrtkom od 21.00-22.00 i Subotom od 10.00-11.00. Trener Dragana Manojlovic. Kontakt telefon 063 82 802 82

Ima vise razlicitih programa i grupa, pa izvolite. :)
 
Svi programi su 5000 mesecno sem za neplivace gde se odrzavaju samo personalni 1 na 1 - 1500 din i polupersonalni 1 na 2-4 - 1000 din. Postoji i neki fullfit program ali to je u kombilaciji sa teretanom i plivanjem 24 termina - 8000 mesecno. Sve ostalo je 5000.00. :)
 
Ja gledam bas za NS. Stariji sam i hteo bi da unapredim tehnike plivanja. Prsno kao nesto plivam, kraul mlatar, brzo se zamaran, nemam kontrolu disanja a nepravilno i izvodim kompletne pokrete rukama a prepostavljam i nogama. Kako vidim za NS nema nesto za 25+ godina. Medju klince necu da idem a starijima bi samo smetao na bazenu.
 
veruj da nema sta da se ispravlja ako vidis kako se pliva..dakle sto manji pokreti nogama..brzo..sitno..sto manje drmanje kukova i uvijanje..uzdah kako ti prija na svaki 3-4 zamah..ruke kao strela seku vodu i izduzujes telo..bez lupanja u vodu..kad ide na dole uz samo telo sto vise ruka..a ona sto je ispred glave se pravo ispuzi sto vise..nikakva mudrost mene je spasilac korigovo i sve ok
 
Pozdrav !

Interesuje me da li neko od vas ima iskustva sa ovim skolama plivanja za odrasle ? Na interentu sam nasao nekoliko ponuda (stari DIF, plivacke avanture, zlatni delfin i slicno), pa me interesuje koja je najbolja opcija ? U principu treba mi da nauci da se odrzavam u vodi u vertikalnom polozaju, valjda instruktor moze to da nauci ?
 
Pozdrav !

Interesuje me da li neko od vas ima iskustva sa ovim skolama plivanja za odrasle ? Na interentu sam nasao nekoliko ponuda (stari DIF, plivacke avanture, zlatni delfin i slicno), pa me interesuje koja je najbolja opcija ? U principu treba mi da nauci da se odrzavam u vodi u vertikalnom polozaju, valjda instruktor moze to da nauci ?
jesi probo na youtubu?
 
@gausinjo
Uvek se uci prvo kraul... najlakse ga je nauciti..... to je neminovno. Konkretan odgovor da naucio sam ih... a ukoliko znas da plivas kraul utoliko lakse, nemas strah da udjes u vodu.... Bitku sam bio sa onima koji ne smeju da udju u mali bazen, ali uz dobar rad i postepen i oni uspeju da se odrzavaju i da plivaju u velikom bez bojazni.
 
То ми је битно да знам...

Нажалост, изгледа да овог лета нећу ни бити ту , тако да вјероватно нећемо сарађивати :(

Ал ово ми је било битно да сазнам, да знам да има неко с искуством, да имам у виду кад будем имао времена ! Претпостављам да би се то могло реализовати и током године, не само током лета ?
 

Back
Top