SKIATHOS ali stvarno!

DeVa-te "kozje staze"jesu malo strme,ali to su jako kratke relacije,nije problem stici dole(a i gore,ako te neko malo pogura;)) Evo stazice za Krifi Amos...dovoljno je kratka da muzic i vise puta moze skoknuti gore do kola da nesto donese..:cool:
 
Molim Milera za jednu informaciju! Putujem kolima, 08.09. preko green toursa ( vila Angela I ), pa me zanima kako bih mogao da rezervisem trajekt, jer na grckim sajtovima jos uvek nema informacija za taj period!? Unapred zahvalan na odgovoru!
 
Dakle,
suma sumarum, skupljam ideje za sledece leto..

Mogla bih npr. sa muzem i bebom od 10-11 meseci da se uputim na Skijatos, bez problema?
Da npr. sami bukiramo neki smestaj preko neta u gradu Skijatos i onda imamo blizu i neku dobru pescanu plazu?
I da putujemo avionom, a onda tamo rentiramo auto, ako je neophodno?
Kakvo je vase misljenje?
 
Dakle,
suma sumarum, skupljam ideje za sledece leto..

Mogla bih npr. sa muzem i bebom od 10-11 meseci da se uputim na Skijatos, bez problema?
Da npr. sami bukiramo neki smestaj preko neta u gradu Skijatos i onda imamo blizu i neku dobru pescanu plazu?
I da putujemo avionom, a onda tamo rentiramo auto, ako je neophodno?
Kakvo je vase misljenje?

Auto jeste neophodan da bi doziveli sve lepote Skijatosa, pogotovo sto sa bebom nije zgodno ici autobusom po ostrvu.
Za smestaj morate odluciti sta vam je bitnije:
1. Da plaza bude na 2 min od smestaja, u tom slucaju uvece morate kolima u grad za setnju i neki izlazak, kao na primer Pefkari na Tasosu....
2. Ako hocete da uvece setate po gradu bez straha od kola, onda trazite smestaj u gradu, ali za svaki odlazak na plazu cete morati kolima, primer Limenas u kom si bila....

E sad sta ti je prioritetnije, to trazi. Skijatos ima samo jedno mesto, tj grad a ostalo su sve "mesta" kao Pefkari, plaza, po neki market, smestaj i nista vise.... I nemas gde da vozas kolica sa bebom sem po autoputu...sto nikako ne preporucujem.
I da, zaboravih, tamo su ti sve plaze pescane i to onaj najfiniji pesak....
I neka te ne plasi odlazak na plazu kolima, od grada do poslednje stanice busa, tj plaze Kukunaries ima oko 12km....A na celom tom potezu ima plaza koliko hoces...
 
Poslednja izmena:
Obzirom na starost bebe mozda je avion bolje resenje. Bebe ne placaju kartu do 2 godine pa to treba iskoristiti. Put je dosta naporan i treba se uklopiti sa trajektom sto nije uvek jednostavno...mi smo morali da prespavamo kod Volosa...
U svakom slucaju treba preracunati koliko bi sve kostalo....ali kad uzmes u obzir cenu trajekta...mozda ti je ipak isplativiji avion... Uostalom imas celu godinu da smisljas :super: .
 
Noćas sam se vratio sa Skijatosa i bilo je više nego dobro. Iako sam zahvaljujući ultra-mega-giga profesionalnoj agenciji imao problema sa duplim rezervacijama pri dolasku,
utisci su fenomenalni. I to zahvaljujući ostrvu, a nikako agenciji.
Na kraju sam produžio odmor za nekoliko dana i tu mi je prilikom promene apartmana, naravno, pomogao Mobilni. Hvala ti.

Milos 81 pita - auto ili skuter? Po meni je najbolji onaj mali džip - Suzuki Jimmy. Ima ih milion na ostrvu i dobri su jer su po meni najbolje plaže van glavnih puteva. Tu sam video padove sa motora, pa i hitnu pomoć. Jedini je problem što je on oko tri puta skuplji od skutera. Ostrvo je dosta brdovito, pa manji motori jedva izvlače uzbrdo.

Kažu da je septembar na Skijatosu neuporedivo bolji od juna, i da je sredinom meseca veliko pražnjenje ostrva, tj. Grci pale kućama.

Hvala Popitima što su me zarazili forumom, a bogami i na fenomenalnom druženju.
 
Pozdrav sa prelepog Skiathosa, ali sada necu pricati o njemu.
Ovde smo tek 1 dan (druga noc je pred nama...) i ono sto smo videli je PREDIVNO,

ALI


Narode molim za pomoc!:otkacio:
Od juce smo na ovom predivnom ostrvu okruzeni jako losim ljudima, neprofesionalnoscu i najgrdjim "vacarama" (sto bi moje dete reklo). Nisam sigurna sta ce nam se sve do kraja letovanja desiti (ipak treba preziveti jos narednih 8 dana :()
.
Smestaj
Agencija Green tours , vila Angela 1 (placen APARTMAN 4 + 1) za 2 odrasle osobe i troje dece (9,8 i 7 godina). U agenciji su nam pokazali slike apartmana i receno nam je da imamo 2 spavace sobe i veliki dnevni boravak (umesto terase) . Dobili smo 2 odvojene spavace sobe sa po DVA kreveta i "dnevni boravak" koji je na raspolaganju CELOJ kuci . Mislim sta reci?????
Apartman? Ma dajete molim vas, za nas 5 imamo 3 case, 3 tanjira NIJEDNU JEDINU serpu, lonac, poklopac - NISTA!!!:confused:
btw. do Green -a smo stigli preko Millera, no avaj mi smo gosti Greena - pa sad zamislite sklapanje i slaganje nasih kockica u nastavku :P A lepo nam je isti Mile rekao da su kuca i apartman bezbedni ko niko i nista. Ma ostavljajte sve u sobi - nikada nikome nista nije nestalo .... :P

Predstavnik agencije
Predstavnika Green toursa NISMO upoznali do veceras (do frke o kojoj cu posle), cuvenog Dejana. Toliko o doceku, pruzanju infoa turistima , karticama sa popustima i sl :bez-zuba: No naravno imali smo prilike da se susretnemo sa gomilom "nasih" ogorcenih ljudi koje je Green zahebao pocevisi od samog smestaja pa nadalje (konkretno rec je o Vili Angela 2 i gostima koje NIKO nije obavestio da ta Vila zapravo ne postoji u ponudi pa su ljudi smesteni umesto u app. u sobe bez ventilacija, posudja, frizidera i sl.)
Eto cuda - igrom slucaja prisustvovali smo kada su 4 devojke jurile Dejana zarad obecanog smestaja, a on se "branio" da to nema veze sa njim, vec vlasnicom agencije Hanom, koja je juce kako dosla, tako i otisla sa istog ostrva :). Gospodja se uredno javlja na telefon, i govori da sve treba resavati sa Dejanom i to je on taj - medjutim on covek ima gadnih problema tako da ne verujem da ista uopste zna. TRAGEDIJA!!!!!!!!!!!!!


Danas...
Kao sto rekoh...nas 5 je smesteno u 2 odvojene spavace sobe, koje se nalaze u samom prizemlju, bez resetki na prozorima, mrezama za komarce, vec imaju samo zaluzine, koju su bile odskrinute - jer nema vazduha. U jednoj sobi su nam spavala deca, suprug je izasao do prodavnice, ja se tusirala. Po izlasku iz kupatila na krevetu pronadjem 2 otiska stopala i ko tipicno zensko pomislim da je suprug prosetao po krevetu :( , nadjem foto - aparat na podu (????) i torbicu na drugom mestu. Naravno, pomislila sam da je on.... Ujutru smo ustali, otisli pravo na plazu, vrtaili se u sobu i kao idemo u nabavku i pogodite sta??????
Nema para!!!!!!!!! Novcanik uredno u torbici, kartice tu - sve je tu osim para!!!!!! :eek:
Nravno zvali smo odmah Dejana, iskusno je prokomentarisao da kakve veze on ima sa tim, da to nije njihova stvar, zasto nismo zvali miliciju i sl. Posle 20 min. ubedjivanja resio je da dodje. 2 h je proslo kada se konacno pojavio, i tu poceo divan scenario . Pa vi ste tek stigli ( naravno da TEK - znaci znate da imamo pare). Ako je neko hteo da krade sto nije uzeo celu torbicu, vec je uredno odradio posao-pogledao kroz zaluzine, usao kroz nizak prozor, izvadio novcanik iz torbe, uzeo pare i torbicu samo bacio na krevet.... Missslim - extra!!! :super:
Ok nasa greska sto ne zelimo da se udavimo u sobi i sto moramo disati i sto se tusiramo- a ne drzimo torbicu 100% u svakom trenutku uz sebe. Sta je sledece? U toku noci nekome moze pasti napamet da mi iznese dete iz kreveta ??? Ne razumem....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pitala sam Dejana sta sad? Kaze zvacu Hanu, ona kaze pojma nema nista da to resavamo sa Dejanom. I nama je bas super!!!
Isli smo i do Milera po savet - i pogadjajte!!! :)
Takodje veceras su nestali peskiri i kupaci kostimi sa terase, zeni iz sobe do nase. Odgovor Dejanov: pa sto susite peskire na terasi? ??????

JA BI MOLILA SVE KOJI SU IMALI BILO KAKVO SLICNO ISKUSTVO (kradje stvari iz soba, prevaere oko smestaja i sl. ) DA SE JAVE NA PP. Priroda posla kojim se bavim mi dozvoljava da napravim haos kakav dolikuje .:klap:

Hvala svima!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Noćas sam se vratio sa Skijatosa i bilo je više nego dobro. Iako sam zahvaljujući ultra-mega-giga profesionalnoj agenciji imao problema sa duplim rezervacijama pri dolasku,
utisci su fenomenalni. I to zahvaljujući ostrvu, a nikako agenciji.
Na kraju sam produžio odmor za nekoliko dana i tu mi je prilikom promene apartmana, naravno, pomogao Mobilni. Hvala ti.

Milos 81 pita - auto ili skuter? Po meni je najbolji onaj mali džip - Suzuki Jimmy. Ima ih milion na ostrvu i dobri su jer su po meni najbolje plaže van glavnih puteva. Tu sam video padove sa motora, pa i hitnu pomoć. Jedini je problem što je on oko tri puta skuplji od skutera. Ostrvo je dosta brdovito, pa manji motori jedva izvlače uzbrdo.

Kažu da je septembar na Skijatosu neuporedivo bolji od juna, i da je sredinom meseca veliko pražnjenje ostrva, tj. Grci pale kućama.

Hvala Popitima što su me zarazili forumom, a bogami i na fenomenalnom druženju.





Interesuje me koja je sada cena tog malog džipa - Suzuki Jimmy, naprimer da se iznajmi na 9 dana?
 
Pozdrav sa prelepog Skiathosa, ali sada necu pricati o njemu.
Ovde smo tek 1 dan (druga noc je pred nama...) i ono sto smo videli je PREDIVNO,

ALI


Narode molim za pomoc!:otkacio:
Od juce smo na ovom predivnom ostrvu okruzeni jako losim ljudima, neprofesionalnoscu i najgrdjim "vacarama" (sto bi moje dete reklo). Nisam sigurna sta ce nam se sve do kraja letovanja desiti (ipak treba preziveti jos narednih 8 dana :()
.
Smestaj
Agencija Green tours , vila Angela 1 (placen APARTMAN 4 + 1) za 2 odrasle osobe i troje dece (9,8 i 7 godina). U agenciji su nam pokazali slike apartmana i receno nam je da imamo 2 spavace sobe i veliki dnevni boravak (umesto terase) . Dobili smo 2 odvojene spavace sobe sa po DVA kreveta i "dnevni boravak" koji je na raspolaganju CELOJ kuci . Mislim sta reci?????
Apartman? Ma dajete molim vas, za nas 5 imamo 3 case, 3 tanjira NIJEDNU JEDINU serpu, lonac, poklopac - NISTA!!!:confused:
btw. do Green -a smo stigli preko Millera, no avaj mi smo gosti Greena - pa sad zamislite sklapanje i slaganje nasih kockica u nastavku :P A lepo nam je isti Mile rekao da su kuca i apartman bezbedni ko niko i nista. Ma ostavljajte sve u sobi - nikada nikome nista nije nestalo .... :P

Predstavnik agencije
Predstavnika Green toursa NISMO upoznali do veceras (do frke o kojoj cu posle), cuvenog Dejana. Toliko o doceku, pruzanju infoa turistima , karticama sa popustima i sl :bez-zuba: No naravno imali smo prilike da se susretnemo sa gomilom "nasih" ogorcenih ljudi koje je Green zahebao pocevisi od samog smestaja pa nadalje (konkretno rec je o Vili Angela 2 i gostima koje NIKO nije obavestio da ta Vila zapravo ne postoji u ponudi pa su ljudi smesteni umesto u app. u sobe bez ventilacija, posudja, frizidera i sl.)
Eto cuda - igrom slucaja prisustvovali smo kada su 4 devojke jurile Dejana zarad obecanog smestaja, a on se "branio" da to nema veze sa njim, vec vlasnicom agencije Hanom, koja je juce kako dosla, tako i otisla sa istog ostrva :). Gospodja se uredno javlja na telefon, i govori da sve treba resavati sa Dejanom i to je on taj - medjutim on covek ima gadnih problema tako da ne verujem da ista uopste zna. TRAGEDIJA!!!!!!!!!!!!!


Danas...
Kao sto rekoh...nas 5 je smesteno u 2 odvojene spavace sobe, koje se nalaze u samom prizemlju, bez resetki na prozorima, mrezama za komarce, vec imaju samo zaluzine, koju su bile odskrinute - jer nema vazduha. U jednoj sobi su nam spavala deca, suprug je izasao do prodavnice, ja se tusirala. Po izlasku iz kupatila na krevetu pronadjem 2 otiska stopala i ko tipicno zensko pomislim da je suprug prosetao po krevetu :( , nadjem foto - aparat na podu (????) i torbicu na drugom mestu. Naravno, pomislila sam da je on.... Ujutru smo ustali, otisli pravo na plazu, vrtaili se u sobu i kao idemo u nabavku i pogodite sta??????
Nema para!!!!!!!!! Novcanik uredno u torbici, kartice tu - sve je tu osim para!!!!!! :eek:
Nravno zvali smo odmah Dejana, iskusno je prokomentarisao da kakve veze on ima sa tim, da to nije njihova stvar, zasto nismo zvali miliciju i sl. Posle 20 min. ubedjivanja resio je da dodje. 2 h je proslo kada se konacno pojavio, i tu poceo divan scenario . Pa vi ste tek stigli ( naravno da TEK - znaci znate da imamo pare). Ako je neko hteo da krade sto nije uzeo celu torbicu, vec je uredno odradio posao-pogledao kroz zaluzine, usao kroz nizak prozor, izvadio novcanik iz torbe, uzeo pare i torbicu samo bacio na krevet.... Missslim - extra!!! :super:
Ok nasa greska sto ne zelimo da se udavimo u sobi i sto moramo disati i sto se tusiramo- a ne drzimo torbicu 100% u svakom trenutku uz sebe. Sta je sledece? U toku noci nekome moze pasti napamet da mi iznese dete iz kreveta ??? Ne razumem....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pitala sam Dejana sta sad? Kaze zvacu Hanu, ona kaze pojma nema nista da to resavamo sa Dejanom. I nama je bas super!!!
Isli smo i do Milera po savet - i pogadjajte!!! :)
Takodje veceras su nestali peskiri i kupaci kostimi sa terase, zeni iz sobe do nase. Odgovor Dejanov: pa sto susite peskire na terasi? ??????

JA BI MOLILA SVE KOJI SU IMALI BILO KAKVO SLICNO ISKUSTVO (kradje stvari iz soba, prevaere oko smestaja i sl. ) DA SE JAVE NA PP. Priroda posla kojim se bavim mi dozvoljava da napravim haos kakav dolikuje .:klap:

Hvala svima!!!!!!!!!!!

JEEEEEEEEZZZZZZ
 
Zbog izuzetno velikog obima posla nisam u mogucnosti ove sezone (kao ranije) da ucestvujem na forumu.odgovaram samo na pp,mail,skype,telefon.Razlog da se danas ukljucim je licno "kikki" koja me je i obavestila o njenom obracanju na forumu,jer sam im jutros bio u poseti da vidim rezultat moje intervencije(nocas oko 22.00) i obecanja vlasnika da ce im dati nesto od posudja kao i da odnesem serpu koju sam ukrao svojoj supruzi i tiganj koji sam kupio onim devojcicama....medjutim...."kikki" kaze:"Isli smo i do Milera-i pogadjajte!!!" da, bili su kod mene oko 22.00 ... i intervenisao sam...da bi se video (kakav-takav) rezultat moje intervencije u jutarnjim satima.ali "kikki" pise ovaj tekst u 22.47...Sto se mene licno tice....za mene je komentar jedne devojcice-deteta(koje sam probudio jutros) dovoljna satisfakcija:"cika mile,divni ste".NEGO.....izvlaci se zakljucak da pripadam tim "losim ljudima,vracarama.. kojima su okruzeni". Ako nisam izlapeo....cini mi se da ja te ljude docekah u luci,odvedoh ih u kafic da sacekaju da se sobe spreme,podelih im geogr.karte,karte za popust,"udavih" ih sa informacijama o ostrvu i na kraju NAGLASIH da "svako vece od 19.00 do 02.00 mogu doci kod mene gde radim, da me pitaju za bilo kakvu pomoc i pitanje- pa cak i zasto je voda slana.....da bih isto vece za 10 minuta odjurio u bolnici jer im je dete(od kumova) bilo bolesno a da ne bi platili pregled.kao sto i nisu....da bih im sinoc(oko 22.00) dogovorio izlet(po kojim cenama-"pogadjajte").da li ja pogresno zakljucih..... ili me"kikki" greskom (ili namerno) nagrdi........videcemo.ili ja pogresno zakljucih.sto se tice dogadjaja u vezi smestaja,mog otkaza green toursu...potrudicu se nocas da o tome nesto napisem.
 
Mislim da je džip 30 do 35 €/dan, ako se uzme na nedelju dana. Mozda treba još nešto platiti, ovo su cene koje stoje na tablama duž puta.

Kikki, da li znaš da li taj Dejan radi i za Agora Travel. Ako jeste onda je to katastrofa. Kada sam stigao uveče na Skijatos odmah sam ga pozvao i on mi mrtav-ladan rekao da nema mesta u vili Rania. Nije ga bilo ni najmanje briga. Pojavio se tek posle sat vremena i rekao da idemo negde totalno na drugi kraj ostrva. Kada smo to odbili, čovek kaže da je njegova dobra volja što priča sa nama, da ne mora uopšte da bude tu, da on i nije prijavljen u agenciji itd. Ubrzo je negde otišao i više se nije vraćao.
Vlasnik vile (Grk) nam je ustupio svoja dva apartmana na jednu noć i tu smo odspavali. Ujutro je vlasnik agencije iz Bgd sredio neke druge apartmane i tamo smo otišli. Bilo je prihvatljivo koliko-toliko. 10 km od grada, a bilo mi je najbitnije da bude u gradu, bez klime itd. Dejan sve to vreme nije bio dostupan, verovatno je kuntao. Tek negde oko 12 h se pojavio i tada smo ušli u taj smeštaj. Izgubili smo čitavo prvo veče i dobar deo drugog dana.
Sve to vreme je Miler bio sa nama, savetovao, čak nas i odveo do tog novog smeštaja, nije hteo ništa da uzme za uzvrat već nam je neke stvari i dao. Svaka mu čast, čovek nam se baš našao i pomogao.
 
Evo i mene....Takodje išla preko Agore...takodje vila Rania....da budem iskrena, mi nismo imali nikakvih problema što se same agencije odnosno smeštaja tiče.Dejan nas je sačekao u luci ( nismo se nikom javili, jer smo došli sopstvenim prevozom, pa pretpostavljam da čeka svaki trajekt,seo sa nama u auto, odmah uveo u sobu, dao par osnovnih informacija i otišao.
Naredni put sam ga videla sa terase, kada je forumašica Popito i još jedan par imao problem duplih rezervacija.Pošto sam kasnije i upoznala Popito, znam da će nam po povratku sve o tome ispričati na forumu, i nadam se da je do sad uz sve lepote ostrva, potisnula tu neprijatnu epizodu.Mogu samo da zamislim kako bih se i sama osećala u toj situaciji - toliko unapred čitaš o svemu, pažljivo biraš, kako bi ti odmor prošao što kvalitetnije ili srazmerno mogućnostima, a onda te dočeka tako nešto.I krene priča: ali tamo vam je bolje, to je skuplji smeštaj, bliže su vam lepše plaže...Ma važi... daj ti meni ono što sam izabrala i platila, ne treba mi ni bolje, ni lepše, ni bliže...Samo ispoštuj rezrevaciju..kao što sam ja ispoštovala plaćanje..ništa više...
Što se samog smeštaja tiče, zadovoljna sam, iako nismo do bili sobu koja se može videti na netu.Čini mi se da su to trokrevetne sobe(iako se na netu to ne vidi) i da se nalaze na poslednjem spratu, gde je ona prostrana zajednička terasa.Naša je bila na prvom spratu i sasvim je zadovoljila ono što od smeštaja očekujem.Čisto je, novo, od posudja ima sve što je potrebno - i šerpu:), ali i cediljku, rendo,kompletan escajg ( da, da i suparu,i sva ona pomagala za bockanje i prevrtanje šnicli), pa tako redom...Za 15 dana, posteljinu su nam menjali 3x, pa tako i peškire, svakodnevno izbacivali djubre, čistili...
Obzirom da je za nas sve prolazilo glatko, nisam se javljala Mobilnom sve do pred sam kraj, zbog izleta.Našli smo ga u glavnoj ulici, okruženog našim turistima, koji mu se zahvaljuju ,ali i zapitkuju najrazličitije stvari i kojima on strpljivo izlazi u susret.Odmah nam je ponudio kartice sa popustima, iako nismo njegovi gosti i iako smo za dva dana išli kući, pa nam nisu bile potrebne.Uplatili smo izlet ( Lalaria,Kastro, Pilion, Tzugria - 15e po osobi), te nas je ujutru sačekao u luci, mada smo bili jedini par iz Srbije koji je tog dana trebalo da ide sa Englezima.Duvao je severac, pa nas je posavetovao da ne idemo,jer ugodjaj ne bi bio adekvatan i vratio novac.Narednog jutra mi se činilo da nema vetra, i ne želeći da se vratim kući ,a da nisam videla Lalariju, pozvala sam ga i probudila, na šta je ponovo bez reči, bio u luci da nas isprati.
Izleta ima mnogo, sami možete odabrati šta vas interesuje.Agencija nam je ponudila izlet na Lalariju, Kastro i Aselinos, po ceni od 17,5e po osobi,ali obzirom da smo na Aselinosu provodili dosta vremena, bilo nam je zanimljivije da odemo da vidimo nešto drugo.
Po meni, Lalarija se ne sme propustiti, mada sam tamo od svog ushićenja izgubila suknjicu u kojoj je bio ključ od sobe, nešto novca i ...pogadjajte...ključ od auta!!!To smo shvatili tek po povratku u grad, tako da nam izlet nije bio upropašćen.Panika je nastala kasnije....Srećom, moja jača polovina, ponela je rezervni ključ od auta, po savetu jednog od forumaša ( ne znam kako će oni koji su auto kupili na lizing).Gazda nam je dao drugi ključ od sobe i sve vreme brinuo kako ćemo, jer smo izgubili novac, pa sam mu objasnila da to nije neka značajna cifra...Dakle, Lalrija me je opčinila,shvatili ste već koliko :) , tako da je sve što je usledilo, bilo u njenoj senci.Kastro je zanimljivo videti,ali u isto vreme došlo je više brodića, pa je plaža bila prenatrpana.Pilio mi se nije dopao, bar taj deo gde smo bili,ali to je ionako predvidjeno samo za ručak u tavernama.Najveće razočarenje bila je Tzugria, koja nam se nimalo nije dopala ( kombinacija peska i ogromnog kamenja, nezgodan ulaz u vodu, puno smeća...) i gotovo svi turisti su se pre zakazanog vremena vratili na brod.Ono što mi se dopalo, pored Lalarije i Kastra je što smo obišli čitavo ostrvo i mogli da vidimo sa mora sve plaže na kojima smo provodili vreme.
Što se ostalih plaža tiče, toliko ih je i svaka je posebna na svoj način, da će svako naći neku koja je baš "njegova".Osvrt na plaže, naravno uz fotografije, kad budem imala malo više vremena.
Sam grad je neprestano živ i dopao mi se.Odiše šarmom.Iznenadjena sam brojem restorana, kafića....Pravo otkrovenje je ulica sa noćnim lokalima,gde zabava traje do samog jutra.Obavezno izdvojite jednu noć za to.
Šopinga, osim suvenira, nema.Mahom kineska roba - ništa što ne možete naći kod nas.Ali ako ste birali Skiatos za svoj odmor, onda ste znali šta tražite, a to definitivno nije bio šoping.

Još jednom hvala Mobilnom, što smo sve vreme znali da je tu za nas.
 
Poslednja izmena:

Back
Top