SKANDALOZNO!

Ја сам гледала ту емисију и приметила сам да су сад ухватили нови фазон, ВРЛО СОФИСТИЦИРАН!, презентовања "истине" српском народу.
Сад је фазон да лаж убаце међу истину, ваљда су укапирали да ако нам сервирају "голе чињенице" на онакав начин како их они виде (кроз очи запада), да то не пали баш много код нас. А познато је да је најбоља лаж она убачена између две истине.
Сачекала сам да видим ко је правио тај "документарац" и већ у другом реду одјавне шпице се видео ВВС, и Филип (чини ми се) Шварм.
И мени је скандалозно да се овако нешто прикаже на јавном сервису. Мислим - није
довољно што и ја, као неистомишљеник, морам да трпим разне "аналитичаре", "социологе" и "експерте" у служби режима, него сад морам да гледам и историју на "нов начин"!
Ја уредно плаћам ТВ претплату али од политичара и аналитичара које ја ценим, не видим никога!
Можда је време да престанем да плаћам претплату...

Нисам гледао, можда ће бити реприза... али тај паприкаш у фазону ред истина па ред лажи није изум БиБиСи-а, то су и наше службе такође одавно апсолвирале.
 
pa uglavnom svi Srbi izbegli iz RSK odavno pricaju da ih je i Radovan pored Slobe izdao , razlog za to je verovatno sto su Srbi i Hrvati u BiH vecinu rata sve do 95. zajedno ratovali i saradjivali protiv muja , a drugi je sto misle da je RSK zrtvovana za RS ,sam Radovan je nekoliko dana pre Oluje jasno stavio do znanja da se nece mesati ,niti pomagati RSK u slucaju napada.
 

Back
Top