skandalozan izvestaj ruske TV

drugo ja ne misli mda je zoran djindjic bio iskreno zao i da je namerno radio na unistenju srbije.

on je samo bio glup .

glup i lakoveran covek koji je poverovao lazima zapada.

pred kraj 2002 zoran djindjic je shvatio da je prevaren.

shvatio je da su ga slagali .

onda je hteo da pokrene diplomatsku inicijativu za povratak kosmeta pod suverenitet srbije ali bilo je kasno - ubili su ga . ubili su ga oni koji su ga i na to mesto postavili.

njegovi "prijatelji" sa zapada.

meni je njega iskreno zao al zbog njegove gluposti svi mi ispastamo danas.
 
"Danas su se građani Beograda verovatno setili drugih mitinga. Setili su se kako je besnela rulja koja je svrgavala starog Miloševića. Isti ti, fudbalski navijači. Kako je zemlja koja je poludela od liberalnih obećanja sprovodila na onaj svet plačem zapadnu marionetu Zorana Đinđića - čoveka koji je rasturio legendarnu srpsku armiju i specijalne službe, koji je predao Hagu heroje srpskog otpora za apstraktnu ekonomsku pomoć i koji je za to dobio zaslužen metak", navela je TV Rusija u izveštaju, emitovanom kasno sinoć."

Sve je istina

Mogao je da **** pred smrt, što je bilo beznačajno jer je njegova kompanija upropastila vojsku

Metak je dobio zbog svoje poslovične prevrtljivosti od svojih zapadnih sponzora
 
Ti si kao Kusturica, sad više nisi Jarry, sad si Infostud. Ali, nema veze, ljudi smo, razumemo.

Sto puta sam ti do sada rekla: nemoj da izmišljaš. Izmišljaš, da to više nije normalno. Laži nekoga ko nije ovde živeo pre 2000. godine. Laži nekog Nemca, Engleza, ima ovde ljudi iz dijaspore koji ne znaju šta se ovde dešavalo dvedesetih. Svi smo imali po nekog rodjaka u vojsci devedesetih i svi znamo kako je bilo i kako su se hranili i gde su bili i gde su ginuli i ostajali bez ruku i nogu i nemoj više da izmišljaš, toliko preteruješ da to jednostavno više nije normalno.

to nije laz. ja u srbiji zivim vise od 30 godina tako da je sve sto sam rekao istina.

a ti daj dokaze da nije ako ih imas.
 
"Danas su se građani Beograda verovatno setili drugih mitinga. Setili su se kako je besnela rulja koja je svrgavala starog Miloševića. Isti ti, fudbalski navijači. Kako je zemlja koja je poludela od liberalnih obećanja sprovodila na onaj svet plačem zapadnu marionetu Zorana Đinđića - čoveka koji je rasturio legendarnu srpsku armiju i specijalne službe, koji je predao Hagu heroje srpskog otpora za apstraktnu ekonomsku pomoć i koji je za to dobio zaslužen metak", navela je TV Rusija u izveštaju, emitovanom kasno sinoć."

Sve je istina

Mogao je da **** pred smrt, što je bilo beznačajno jer je njegova kompanija upropastila vojsku

Metak je dobio zbog svoje poslovične prevrtljivosti od svojih zapadnih sponzora

tako je . djindjica su ubili njegovi - tako je rekla zoranova majka mila djindjic par nedelja posle atentata.

naravno to se sad zaboravlja
 
"Danas su se građani Beograda verovatno setili drugih mitinga. Setili su se kako je besnela rulja koja je svrgavala starog Miloševića. Isti ti, fudbalski navijači. Kako je zemlja koja je poludela od liberalnih obećanja sprovodila na onaj svet plačem zapadnu marionetu Zorana Đinđića - čoveka koji je rasturio legendarnu srpsku armiju i specijalne službe, koji je predao Hagu heroje srpskog otpora za apstraktnu ekonomsku pomoć i koji je za to dobio zaslužen metak"
Са овим потамњеним се слажем 100%.То су све наведене чињенице.
Остало нећу да коментаришем,и искрено немам неко мишљење о томе да ли је заслужио или не.Нисам Бог,а Бог једино може да суди.

Што се тиче извештаја,вероватно да су прекршене неке норме,али с обзиром да ми овде имамо Б92 и да смо навикли на мног горе,ово је још у границама нормале.
 
Ti si kao Kusturica, sad više nisi Jarry, sad si Infostud. Ali, nema veze, ljudi smo, razumemo.

Pa, ako je spoznao svoje prave korene... Možda su mu svi preci bili Infostudovi, onda došli strani zavojevači i pretvorili ih u Jarryje, pa on tek sad shvatio ko je i koja mu je vera pradedovska...

PS: PRESTANITE VEĆ JEDNOM DA PLJUJETE PO GENIJU KUSTURICI, samo zato što ste čuli da tako rade u Peščaniku i na skupovima LDP-a!
 
tako je . djindjica su ubili njegovi - tako je rekla zoranova majka mila djindjic par nedelja posle atentata.

naravno to se sad zaboravlja

zvrko.gif
 
Danas su se građani Beograda verovatno setili drugih mitinga. Setili su se kako je besnela rulja koja je svrgavala starog Miloševića. Isti ti, fudbalski navijači. Kako je zemlja koja je poludela od liberalnih obećanja sprovodila na onaj svet plačem zapadnu marionetu Zorana Đinđića - čoveka koji je rasturio legendarnu srpsku armiju i specijalne službe, koji je predao Hagu heroje srpskog otpora za apstraktnu ekonomsku pomoć i koji je za to dobio zaslužen metak", navela je TV Rusija u izveštaju, emitovanom kasno sinoć.
Ceo video izveštaj se može naći na ruskom odeljku sajta "YouTube".

evo sta je napisala ruska stampa.

SVE OVO JE ZIVA ISTINA

DJindjic je rasturio srpsku drzavu i vojsku

Ја га нисам нашао.
 
DSS: Đinđića ubili njegovi
Bivša vlast je ćutala kad su ubili premijera. Znali su ko je doneo odluku da se Đinđić ubije i znali su ko ga je ubio. Đinđićeva majka to jasno kaže: „Mog sina su ubili njegovi i jedan bivši ministar jasno mi je to rekao“, kaže se u jučerašnjem saopštenju Demokratske stranke Srbije.

http://www.blic.co.yu/stara_arhiva/arhiva/2004-05-18/strane/tema.htm

naravno ovo nase vrle demokrate zaboravljaju
 
tako je . djindjica su ubili njegovi - tako je rekla zoranova majka mila djindjic par nedelja posle atentata.

naravno to se sad zaboravlja

Prvo je roštiljao vola na palama, pa postao evropejac

onda od evropejca opet počeo da **** o Kosovu i nacionalnom interesu što mu zapad nije oprostio :mrgreen:

I za upropaštavanje vojske i privrede bi se izvukao, ali se nije izvukao od Vidovdana 2001 :mrgreen:
 
DSS: Đinđića ubili njegovi
Bivša vlast je ćutala kad su ubili premijera. Znali su ko je doneo odluku da se Đinđić ubije i znali su ko ga je ubio. Đinđićeva majka to jasno kaže: „Mog sina su ubili njegovi i jedan bivši ministar jasno mi je to rekao“, kaže se u jučerašnjem saopštenju Demokratske stranke Srbije.

http://www.blic.co.yu/stara_arhiva/arhiva/2004-05-18/strane/tema.htm

naravno ovo nase vrle demokrate zaboravljaju


Pa da....:lol:

Nego, Tema,

Gore negde se spominje nekakav...ček'...aaa da...kažete čedomir jovanović...ko je to?:shock:
 
DSS: Đinđića ubili njegovi
Bivša vlast je ćutala kad su ubili premijera. Znali su ko je doneo odluku da se Đinđić ubije i znali su ko ga je ubio. Đinđićeva majka to jasno kaže: „Mog sina su ubili njegovi i jedan bivši ministar jasno mi je to rekao“, kaže se u jučerašnjem saopštenju Demokratske stranke Srbije.

http://www.blic.co.yu/stara_arhiva/arhiva/2004-05-18/strane/tema.htm

naravno ovo nase vrle demokrate zaboravljaju

Sta si hteo reci?To sto je debeli smrad Mihajlov izmislio neku pricu pa se posle izvinjavao i rekao kako je to bilo zbog predizborne kampanje.I usput slagao staricu kako zna kojoj je ubio sina.:thumbdown:
 

Back
Top