Skandalozan film na HRT1

Komentar na film: zali boze para za pirotehniku.

Komentar na glumu: jadna, osim kod onog ruznjikavog Dalmosa sto glumi gazdu u "Bitangama i princezama", standardno odlicnog.

Komentar na srbocetnikejugokomuniste: mi Hrvate u nasim filmovima i serijama neretko prikazujemo kao pedere ("Sejtanov ratnik", "Crni Gruja"), tako da kapiram da smo dobro prosli.
 
ilkebgd:
gledao sam samo 20 zadnjih minuta jer nisam mogao da verujem sta pustaju. osim toga znas kako kazu, treba upoznati onoga ko ti ne misli dobro!
zapravo se kaze:upoznaj NEPRIJATELJA da bi ga pobedio....onaj ko pobije u jednom veku ne zna se koliko tvojih sunarodnika i protera jos toliko ne moze se nazvati "onaj ko ti ne misli dobro"....najbolje da mi sebe prvo upoznamo posto negiranjem postojanja neprijatelja sami sebi postajemo neprijatelji....ovo je, kladim se ,za Tadica neresiva zagonetka,100%! :confused:
 
jeremijabg:
zapravo se kaze:upoznaj NEPRIJATELJA da bi ga pobedio....onaj ko pobije u jednom veku ne zna se koliko tvojih sunarodnika i protera jos toliko ne moze se nazvati "onaj ko ti ne misli dobro"....najbolje da mi sebe prvo upoznamo posto negiranjem postojanja neprijatelja sami sebi postajemo neprijatelji....ovo je, kladim se ,za Tadica neresiva zagonetka,100%! :confused:

Šta nudiš za opkladu ? :?:
 
vlado_s:
Ej bunite se protiv tog hrvatskog "filma"...pa ko brani da Srbi snimaju filmove koje hrvate pretstavljaju kao divljacku rulju...problem kod Srba je u tome sto pustamo da razne propagande "susjeda" puste korijenje u svijetu i da se o Srbima stvori losa slika, a onda na nekom "sitnom forumu" se zalimo i pricamo o skandaloznosti nekog trecerazrednog filma.....ma budalast smo mi narod..... 8-)

Tačno tako
 
FuBK-HRT2.jpg

Pariz, London, Lisabon
Ima slike, nema ton...



Haahhahahaahhaah.............TI SI CAR !!!! SVAKA CAST............ :D
 
Upravo sada na Hrtu 1 ima neki film koji bih za ovih 15ak min. nazvao nekakvom degutantnom parodijom. Ambijent cine rusevine verovatno Vukovara, grupa totalno pijanih prljavih i razdrljenih bradatih mentola Divlja, puca i peva od topole pa do ravne gore, Ceca je predstavljena kao prostitutka koju neki tip pokusava da k**** na parkingu al mu ne ide, u nekoj kuci treste pesme Miroslava Ilica a unutra kao neki Srbi slave, a "Ceca" polugola igra po stolu i neki je vataju, pri tome kao neki avioni bombarduju.

Bravo braćo Hrvati!

:worth: :worth:
 
a bilo je kao drugačije... :grin: :grin: :grin:
možda su preterali 3%

Ma jok kakvi,hrvati su to ublazili po obicaju :cool:

Ceca bez Arkana bi bila nula.Baš joj je onda krenula karijera.

Ceca je bila najveca zvezda na balkanu sa 15 godina,da da sa 15.

A karijera sa Arkanom joj je stala samo da se zna.

Tada je i prestala da objavljuje albume.

Tako da tvoja ljubomora ne mora da bude bas tako provaljena.
 
Ma jok kakvi,hrvati su to ublazili po obicaju :cool:



Ceca je bila najveca zvezda na balkanu sa 15 godina,da da sa 15.

A karijera sa Arkanom joj je stala samo da se zna.

Tada je i prestala da objavljuje albume.

Tako da tvoja ljubomora ne mora da bude bas tako provaljena.

Ljubomora na što? Na njene silikone.Meni je dovoljno da čujem kako peva "Zajdi,zajdi" tako da....al pazi to je zahtevna pesma i peva je ko pred smrt.
 

Back
Top