SJAJAN POTEZ DJILASA - OD 1. JUNA OTVARA 750 NOVIH RADNIH MESTA !!!

Reci mi da je ovo ironija...
A koliko zaposlenih GSPa je ostalo bez posla kad je ta lopuža ubacila u igru Turčina i njegovu firmu? Koliko prodajnih mesta za karte i markice GSPa je postojalo? Koliko je ljudi u njima radilo? Koliko njih je ostalo bez posla u jednom danu?

Imas vizu od mene
canada-flag-14.gif
, javi se :P
 
A zar Sosa i Lala nisu Rumuni?
ili bar Lala Srbin a Sosa Rumunka

one su vrlo tvrdoglave, zato Lala pusti sve niz vodu...

Нису. Као што ни Фолксдојчери нису Срби. Мораш мало да познајеш историју да би понешто писао...
 
Реалан? 7,5 милиона + 1,5 милиона РС + 500.000 у НДХ + 2 милиона оних који продадоше веру за вечеру, + 700.000 Црногораца + 2 милиона чокалија уз нешто већи наталитет, ето ти.

+ Rusi = 300.000.000
 
Imas vizu od mene
canada-flag-14.gif
, javi se :P
aj meni sredi malo južnije slažem se sa sunchayom
http://1.***************/--XRNRwi7zdM/T813VixPdeI/AAAAAAAACPc/vVceoF-irT0/s1600/fwp-smiley-holiday-03.gif

nije loša Kanada nego bih poživčanio od nadobudnih Engleza, puko bih nekog sigurno pesnicom
a da mu kažem da je stoka imperijalistička to i on sam zna pa bi čekao nastavak šta želim zapravo
 
Pardon,

Lala i Sosa su iskljucivo Srbi iz srpskog Banata, oni cak nisu ni Vojvodjani!

a onih 750 njel zapošljavaju za stalno do penzije ili samo lep naslov za medije?
jel će zaposle nekog starijeg od 30 makar Djidino godište?
(au što je torma i zubi su mu ko dukati žuti a onolike pare ima može ih polira 5 puta dnevno)

Cccc...

Još jednom se dokazuje koliko su Srbi i koliko poznaju svoju Naciju svi koji su van Banata. :think:

Stvarno pod hitno decentralizacija teritorija Banata i to teritorijalno, i politički i ekonomski!

ta mante me se ko je Rumun ko je Srbin kad su aljkavi ko Cigani
 
Poslednja izmena:
a onih 750 njel zapošljavaju za stalno do penzije ili samo lep naslov za medije?
jel će zaposle nekog starijeg od 30 makar Djidino godište?
(au što je torma i zubi su mu ko dukati žuti a onolike pare ima može ih polira 5 puta dnevno)



ta mante me se ko je Rumun ko je Srbin kad su aljkavi ko Cigani
:hahaha:

Baš tako. :lol:
 
a onih 750 njel zapošljavaju za stalno do penzije ili samo lep naslov za medije?
jel će zaposle nekog starijeg od 30 makar Djidino godište?
(au što je torma i zubi su mu ko dukati žuti a onolike pare ima može ih polira 5 puta dnevno)

ta mante me se ko je Rumun ko je Srbin kad su aljkavi ko Cigani

Bolje biti aljkav kao ciganin nego izdajica kao tamo neki cistunci!
 
Mito, breee! Ccc cc c!

Tako se pocinje. Prvo ugovor o delu, pa rad na odredjeno vreme i onda za one poslusne - rad na neodredjeno vreme!

U Srbiji je sjajna proizvodnja raznih inspekcija, policija, kontrolora, mogli bi da ih izvozimo koliko ih imamo!

- - - - - - - - - -



Da i na ugovor o delu se uplacuju svi porezi i doprinosi u iznosu od oko 62%

Ne znam za poreze i doprinose,
ali na ugovore o delu ne ide penziono sigurno,
a mislim ni socijano osiguranje.

Zato se i najviše koriste,
jer poslodavac tako dobije istu radnu snagu
više nego upola jeftinije.
 
Kako?

Zar te ne napadnu cigojneri, njihovi glavni agenti za facarenje onih koji ne plate kartu? :lol:

Ma nema ih bre nigde, a i ne vozim se daleko, dve tri stanice do studentskog trga uglavnom eventualno preko mosta do usca.

I niko ne otkycava kartu, ako sam vido 10 njih da otkucava karte u vrrrr glave

A i faktor iznenadjenja im ko slonu u polju maslacaka, vidis ih sa kilometar.
 
Ma nema ih bre nigde, a i ne vozim se daleko, dve tri stanice do studentskog trga uglavnom eventualno preko mosta do usca.

I niko ne otkycava kartu, ako sam vido 10 njih da otkucava karte u vrrrr glave

A i faktor iznenadjenja im ko slonu u polju maslacaka, vidis ih sa kilometar.

Nesmem da reskiram, jednom sam naleteo na BG mafiju, koja radi po zakonu, ne bih ponovo da mi isprazne novčanik. :lol:

Još kad su ti "kontrolori" videli da sam iz Pančeva, zamalo da fasujem. :lol:

Mrze Pančevce Beograđani. Naravno, ne svi. :)
 

Back
Top