Шизофренија Драгана Тодоровића

Jos mu Bilja nije drzala casove... :hahaha:

Маа, "врхунски стручњак, само се узбуДЈава"!!!:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
Пази кад' сам знао да ћеш ти........и прекинух са одговором!!!:mrgreen:
И ја не бих обележио ону "цртицу" - нисам је ни видео!!!:rumenko:
 
Маа, "врхунски стручњак, само се узбуДЈава"!!!:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
Пази кад' сам знао да ћеш ти........и прекинух са одговором!!!:mrgreen:
И ја не бих обележио ону "цртицу" - нисам је ни видео!!!:rumenko:

Da vidis za dvadeset godina... On jos na forumu... Najstariji, mladji referent naprdnjaka... Dusa od coveka... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Kako je nije sramota da ide u ŠTAB NATO PAKTA,
organizacije koja je ubila Milicu Rakić!?

Hbem vas u patriotizam,
prodane duše!

milica1.jpg

nato_flag.gif

ImageHandler.ashx

И?
Јесте ли поносни?:evil:
 
У данашњем "Пресу", ВД шефа странка СРС, Драган Тодоровић поручио је Коштуници:
"Или Николић или ми"

То јест изнео је своје познате шизофрене ставове по којима су Напредњаци криви за пад Византије те за то што он мора да пије Вијагру.
Да не бих мучио људе целим интервјуом, ево на крају и новинар закључује о каквој шизофреној особи је реч.
И не само то, Него свима нама сада може да буде јасно да такозвана "Српска" а у ствари радикална странка не жели да опозиција смени Жуту кугу са власти:

Ipak, Koštunici je trebalo osam meseci da odgovori na ponudu Nikolića za saradnju, zašto i vi ne uzmete malo vremena da razmislite o pozivu SNS?

- To je obmana. Nije Koštunica ni odgovorio na poziv Nikolića, nego je Nikolić došao u DSS na poziv Koštunice koji je već krenuo s inicijativom da se raspišu vanredni izbori i referendum o ulasku u NATO. To nema nikakve veze s Nikolićevom pruženom rukom, kako je to predstavio.

Da li to znači da nikad sa SNS-om?

- Nikad! Ni s njim, ni s Vučićem, ni sa SNS! To za SRS ne postoji kao mogućnost.

Ako je tako, s kim će SRS i DSS sarađivati ukoliko hoćete da formirate vlast jer nemate dovoljnu podršku građana?

- Za nas će pobeda na izborima biti odluka građana, „ne" NATO! Za nas su apsolutno neprihvatljivi Tomislav Nikolić i SNS, DS, LSV i G17 Plus.


Дакле они још трабуњају о "победи на изборима"
Или можда још чекају краља из Лондона?:mrgreen:
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=67890&sectionId=37

Nije naveo LDP :D Osecao sam ja da tu izmedju njih postoji neka hemija :rotf:
 
И?
Јесте ли поносни?:evil:

Čekaj, ti sad hoćeš da kažeš da je Nataša Jovanović nešto zgrešila što ide u NATO a da to nešto ima veze sa smrću Milice Rakić? :dontunderstand: To bi bilo kao da tvrdiš da su svi koji se leče u Domu zdravlja u bloku 45 zli i loši ljudi, jer su tamo ubili Nataliju Tešić ... stvarno genijalna logika. :roll:

Nataša Jovanović ne treba da trči u NATO jer 1) to nije u državnom interesu i mi od toga nemamo ništa 2) glupa je i ispraće joj mozak da i ne primeti, ako već nisu. Nikakve to veze nema sa Milicom Rakić, ne igrajte na patetiku ;)
 
Čekaj, ti sad hoćeš da kažeš da je Nataša Jovanović nešto zgrešila što ide u NATO a da to nešto ima veze sa smrću Milice Rakić? :dontunderstand: To bi bilo kao da tvrdiš da su svi koji se leče u Domu zdravlja u bloku 45 zli i loši ljudi, jer su tamo ubili Nataliju Tešić ... stvarno genijalna logika. :roll:

Nataša Jovanović ne treba da trči u NATO jer 1) to nije u državnom interesu i mi od toga nemamo ništa 2) glupa je i ispraće joj mozak da i ne primeti, ako već nisu. Nikakve to veze nema sa Milicom Rakić, ne igrajte na patetiku ;)

Да, наравно да тврдим.
Мислим ако је иста сподоба клела Николића јер се срео са Тадићем!? Или ми је осећај варљив?
 
Да, наравно да тврдим.
Мислим ако је иста сподоба клела Николића јер се срео са Тадићем!? Или ми је осећај варљив?

Da li je ta "spodoba" ikada rekla reč Nikolić? Nije!
Ja uopšte ne mislim da je ona njega klela a to što se on prepoznao je njegov lični problem. Postoji snimak na kom se jasno vidi da nikakav Tomislav Nikolić nije spomenut a ponajmanje nečija deca i unuci. Ta "spodoba" je verovatno poslednja osoba na svetu koja bi klela Tomislava Nikolića a to što on mora da laže da bi pridobio političke poene je nešto drugo.
 
Da li je ta "spodoba" ikada rekla reč Nikolić? Nije!
Ja uopšte ne mislim da je ona njega klela a to što se on prepoznao je njegov lični problem. Postoji snimak na kom se jasno vidi da nikakav Tomislav Nikolić nije spomenut a ponajmanje nečija deca i unuci. Ta "spodoba" je verovatno poslednja osoba na svetu koja bi klela Tomislava Nikolića a to što on mora da laže da bi pridobio političke poene je nešto drugo.

Та сподоба је глела беког, ма било ко да је у питању јер се састао са Боритом Тадићем, а после се као задња ку*ветима спаковала и отишла на семинар у Брисел!
 
Александре, уз дужно поштовање, не мислим да Наташу Јовановић баш брига за смрт Милице Ракић. Вероватно је довољно способна да замисли шта би било када би њено дете прошло као мала Милица и да саосећа са њеним родитељима. А у одласку у НАТО вероватно има неки велики лични циљ јер не верујем да би ишла за добробит Србије, Шешеља, СРС итд. Заправо убеђена сам да та жена већ дуго није лојална радикалима и да од ње "цуре информације" али то је само мој лични став који немам много чиме да поткрепим ;)
 
Та сподоба је глела беког, ма било ко да је у питању јер се састао са Боритом Тадићем, а после се као задња ку*ветима спаковала и отишла на семинар у Брисел!

Ako si mislio da je klela bilo kog, onda nije klela Tomu kao što se to predstavlja. To se onda odnosi i na Todorovića koji se sa njim sastajao zimus i na Pop Lazićevu koja održava kontakte sa demokratama i intimno poštuje Tadića, pa ne vidim da oni kukaju po novinama da im je Nataša proklela seme, pleme, rod, porod i sve po redu.
Uostalom, nije klela one koji idu na seminar u Brisel nego one što se sastaju sa Tadićem. Koliko ja znam on nije bio u Briselu. :think:
 
Та сподоба је глела беког, ма било ко да је у питању јер се састао са Боритом Тадићем, а после се као задња ку*ветима спаковала и отишла на семинар у Брисел!

Pocecu da bacam pasulj da bih uspeo da rastumacim njegove postove... Od gramatickih gresaka u neogranicenim kolicinama, poceo je da guta slova, da izostavlja cele reci, da ih permutuje... Boze sacuvaj... Ovako se ponasa samo neko kome savest nije mirna...

A za ove reci uvrede, nista novo... Juce su svi Beogradjani bilo gomna... Sada su neki drugi ku*rvetine... Ovo kao da postaje manir na ovom forumu... I niko ne reaguje...
 
Александре, уз дужно поштовање, не мислим да Наташу Јовановић баш брига за смрт Милице Ракић. Вероватно је довољно способна да замисли шта би било када би њено дете прошло као мала Милица и да саосећа са њеним родитељима. А у одласку у НАТО вероватно има неки велики лични циљ јер не верујем да би ишла за добробит Србије, Шешеља, СРС итд. Заправо убеђена сам да та жена већ дуго није лојална радикалима и да од ње "цуре информације" али то је само мој лични став који немам много чиме да поткрепим ;)

Моје мишљење је следеће, може а немора да буде исправно.
НАТо и САД су поткупиле неке Радикале, Наташу, Тодоровића, моћда још неке. Пртеко њих су Шешељу сервирали гласине против Николића и Вучића са намером разбијања СРС.
Тако је СРС разбијена.
Сада шта следи видећемо.


Оно што сам убеђен је да Наташа и Тодоровић и Красић раде за странце.
 
Моје мишљење је следеће, може а немора да буде исправно.
НАТо и САД су поткупиле неке Радикале, Наташу, Тодоровића, моћда још неке. Пртеко њих су Шешељу сервирали гласине против Николића и Вучића са намером разбијања СРС.
Тако је СРС разбијена.
Сада шта следи видећемо.


Оно што сам убеђен је да Наташа и Тодоровић и Красић раде за странце.

Nista lepse nego kad neko okrene pricu naupacke... A svi su izgleda sisali vesla da to progutaju...

Jos ce Toma nekretnina i Vucic placljivi da ispadnu velikomucenici...
 
SRS se sigurno nije raspao zbog glasina serviranih Šešelju već zbog Tominog lošeg odabira sponzora stranke, loših izbornih rezultata, tenzija, pucanja u Beogradu itd. Verovatno postoji više od jednog razloga.
A da je Nataša Jovanović kupljena od strane zapada, demokrata i svih ostalih - jeste 200%. Za Todorovića i Krasića ne znam, ovaj prvi je sumnjiv.

Kojih losih izbornih rezultata?!
SRS je na poslednjim izborima dobila najvise glasova otkad postoji!
Sto je imala manje poslanika, to je zbog izbornog zakona.
 
SRS se sigurno nije raspao zbog glasina serviranih Šešelju već zbog Tominog lošeg odabira sponzora stranke, loših izbornih rezultata, tenzija, pucanja u Beogradu itd. Verovatno postoji više od jednog razloga.
A da je Nataša Jovanović kupljena od strane zapada, demokrata i svih ostalih - jeste 200%. Za Todorovića i Krasića ne znam, ovaj prvi je sumnjiv.

Николић је имао нејбоље резултате са СРС икада у историји те странке.
Онда претпостављам да је Запад кренуо са рушењем странке преко поменутих, са надом да ће уништити Николића и СРС заједно.

Сети се "Отела"...Јаго.....
 
Kojih losih izbornih rezultata?!
SRS je na poslednjim izborima dobila najvise glasova otkad postoji!
Sto je imala manje poslanika, to je zbog izbornog zakona.

Možda sam se loše izrazila, moja greška. Nisam mislila na apsolutni rezultat izbora nego na ono što je posle usledilo. Uzeli su nikad više glasova ali manje nego što su im prognostičari davali. Pričalo se da će DS uzeti 2% više a pretekli su ih skoro za 10%. Nisu formirali vlast ni u jednom većem gradu a onda su ih onako maestralno ispalili za Beograd. Toma je na zimu 2008. imao mnogo više podrške od Tadića u prvom krugu a onda u drugom neočekivano pukao. Sve to sigurno deluje prilično frustrirajuće za članove stranke.
 
Možda sam se loše izrazila, moja greška. Nisam mislila na apsolutni rezultat izbora nego na ono što je posle usledilo. Uzeli su nikad više glasova ali manje nego što su im prognostičari davali. Pričalo se da će DS uzeti 2% više a pretekli su ih skoro za 10%. Nisu formirali vlast ni u jednom većem gradu a onda su ih onako maestralno ispalili za Beograd. Toma je na zimu 2008. imao mnogo više podrške od Tadića u prvom krugu a onda u drugom neočekivano pukao. Sve to sigurno deluje prilično frustrirajuće za članove stranke.

ДС нема толико гласаова него коалиција ЗЕС.
А сам ДС можда има 25%
 
ДС нема толико гласаова него коалиција ЗЕС.
А сам ДС можда има 25%

Ко им онда навлачи 13%? Геј17+? :eek:
Немогуће, Динкић нема више од 2% а ни Расим нема довољно за цензус јер да има наступао би самостално. ДС има барем 35%.
 

Back
Top