Sivi dom & Zaboravljeni

Ali kada Sojka zeza Matica: Je li, ti ozbiljno to sa Savkom.Necete valjda i decu da imate?Bili bi dupati na kevu i nosati na oca.Mogli bi da ih zaposlite kao strasila u PKB-u. Je li, ko ce da vam budu kumovi?Drakula i Frankestajn?:rotf::rotf::hahaha1:
 
Sivi dom je sjajna serija. Jedna od najboljih, rame uz rame sa serijama kao što su Više od igre, Otvorena vrata, Grlom u jagode.

Zaboravljeni osciliraju, na tragu su Sivog doma, ali su malčice komercijalizovani.
U Zaboravljenima su legendarne uloge ostvarili Anita Mančić i Danilo Lazović kao otac i kćerka. Maestralni.
Kao i Renata Ulmanski u epizodi profesorske književnosti. Ta žena je čudo da od ničeg napravi ulogu za Oskara.
 
Kako to mislis, komercijalizovana?Ja u seriji ne vidim ama bas nista komercijalno.Cista autorska serija!Najbolja ikada snimljena kod nas, meni draza cak i od serija koje takodje volim, ali su milimetar ispod nje:Grlom u jagode, Vise od igre, Sivi dom, Vruc vetar, Vratice se rode, Price iz radionice, itd.Nabroj delove koje smatras komercijalnim, posto ih ja nisam primetio.
 

Back
Top