Širenje ramena!!!

Eto, cim neko kaze nesto lepo o sebi, ma sta to bilo i u kom kontekstu pocinju zle strelice sa svih strana!

Sirina ramena je urodjena ali se isto tako znacajno moze poboljsati fizickom aktivnoscu. I sportom. Ali se ovde ni posto ne govori o mesec dana plivanja vec o plivanju, teretani i jos necim pa jedno 5-6 puta nedeljno, i tako bar nekoliko meseci da bi se u kombnaciji sa pravilnom ishranom videli rezultati. Ne zaboravi ishrana je vrlo bitna jer ovde govorimo o izgradnji misica sto je dug i mukotrpan posao i kod muskaraca a posebno kod zena ali nikako nemoguc, pogotovo ne sa pravilnom na primer bogatom proteinima ishranom.

Ono sta znam za sigurno i sta sam sopstvenim ocima videla je da ucinak moze biti zapanjujuce pozitivan! Vazno je biti uporan i naravno imati dobrog trenera posto je tebi to neophodno ne samo da bi sto pre i bolje postigao cilj vec i da ne bi naneo vise stete sebi sa prblemima kicme koje vec imas. Cak se i ti problemi mogu bar umanjiti ako ne i otkloniti treninzima i sportom. Ali samo ako se ta sredstva koriste na pravi nacin.

Dakle savet, nadji dobrog trenera, fizioterapeuta ili sl i napred. Srecno!
 
Heh.... :D A kakve bedne vežbice? :D
zenske vezbice,najozbiljnije :)
samo da sam ja ti,prvo bih poradila na stavu tj kicmi nemas pojma kako ce sve to bolje izgledati da se prvo ispravi...ne znam sta da ti kazem,meni sta god da radim ide u ledja i ramena tebi mozda treba nesto jace,ali obavezno prvo ispravi stav a posle poradi na ostalom...i srecno sa tim i nemoj da odustajes...:)
 
verovatno zbog toga sto se u teretani mnogi prime pa precene svoje mogucnosti,mislim bas na tegove..e sada to moze da im se desi i van teretane,ali je tamo veca verovatnoca"kako on moz da digne 80 kg na bendzu a ja ne?"...
 
otac mi je profesionalni sportista, reprezentativac...branio mi je kao napaljenom klincu da odlazim u teretanu...a valjda on zna zbog cega...znaci mogu neke sprave eventualno ali teg nikako
A koliko ti imas godina? :) I naravno da klincima nije tamo mesto... kad se razvijes(do 18-19) pa kad uradis hiljade i hiljade zgibova slekova trbusnjaka cucnjeva ledjnjaka i kad pretrcih ohohooo kilometara e onda idi u teretanu... to sto ti on nije dao da ides nema veze sa tegovima i ostalim glupostima sto lupate ovde svi...

@tara
kakve to veze ima...? dodje klinac pa podigne svog druga na ramena i uradi cucanj i dobije kilu ili digne dzak cementa pa?

Mislim da cemo ovu nebitnu temu da lokujemo brzo :)
 

Back
Top