Siptarski bolesnici terorisu Evropu

[SIZE=6][I][[SIZE=6]FONT=Arial Black][SIZE=5][FONT=Arial Narrow]Slusaj dobroTorrente BG a i ti Bla Ati Sokiic ostavi u dupe ,,Volci,, ili kako i nazivas a BG,, stvarno mnogo laze i ostavi usta na svako mesto ,,ko svinja,, sto lazes narod ja zivim u Svajcarsku ali ne redovno vec 20 godina nemoj da lazes misli ce ludi da je tacno a sto se tice one slike xa onog decka ne znam stvarno a sto se tice to slike i klipovi od crkve i ja sam protiv stvarno vera je vera ,,onaj rec biraj ago kako ti je drago ,, ali razlika je ovako tacne podatke :140000 su upaljene u ratu albanskih 125djamija da ne ulazim u druge stvari nemojte da propagandirate znamo se dobro znaju u svetu ko su albanci a ko serbi ostavite to komunisticku prpagandu ne go kazi istinu . pozdrav svima ,,,,,,,,,777fhcks[/FONT[/SIZE]][/I][/FONT][/SIZE]
 
[QUOTE=777fhcks][SIZE=6][I][[SIZE=6]FONT=Arial Black][SIZE=5][FONT=Arial Narrow]Slusaj dobroTorrente BG a i ti Bla Ati Sokiic ostavi u dupe ,,Volci,, ili kako i nazivas a BG,, stvarno mnogo laze i ostavi usta na svako mesto ,,ko svinja,, sto lazes narod ja zivim u Svajcarsku ali ne redovno vec 20 godina nemoj da lazes misli ce ludi da je tacno a sto se tice one slike xa onog decka ne znam stvarno a sto se tice to slike i klipovi od crkve i ja sam protiv stvarno vera je vera ,,onaj rec biraj ago kako ti je drago ,, ali razlika je ovako tacne podatke :140000 su upaljene u ratu albanskih 125djamija da ne ulazim u druge stvari nemojte da propagandirate znamo se dobro znaju u svetu ko su albanci a ko serbi ostavite to komunisticku prpagandu ne go kazi istinu . pozdrav svima ,,,,,,,,,777fhcks[/FONT][/I][/SIZE][/QUOTE][/FONT][/SIZE]
 
Varahilo:
tražite i dalje, mislim osam godina posle...... :D
moje je, zato jer Kosovo je Srbija, zato i ne tražimo od MZ da nas prizna.
ozbiljno: sa te distance je lako reci svasta, mislim na "srce srbije", "volim ga" i bla bla bla... to je kao neki koji sede lepo u norveskoj [bilo gde vani] i zeli da odlucuje sta i kako da bude u srbiji, i da se oni pitaju o svemu a ne srbi koji zive ovde. ajde ti lepo zivi na kosovu pa ako ga i dalje budes toliko volela onda cemo da razgovarama
 
adem_ks:
ozbiljno: sa te distance je lako reci svasta, mislim na "srce srbije", "volim ga" i bla bla bla... to je kao neki koji sede lepo u norveskoj [bilo gde vani] i zeli da odlucuje sta i kako da bude u srbiji, i da se oni pitaju o svemu a ne srbi koji zive ovde. ajde ti lepo zivi na kosovu pa ako ga i dalje budes toliko volela onda cemo da razgovarama


kako da živim tamo , pa da prođem kao onaj siroti Bugarin za koga ste mislili da govori srpski :roll:
a što ste nas oterali ako želiš da živim tamo,
moj čukun deda se zvao tako i tako, rodio se , živeo i umro na Kosovu i Metohiji,
moj pradeda se zvao tako i tako , rodio se, živeo i umro na Kosovu i Metohiji,
moj deda se zvao tako i tako , rodio se i živeo na Kosovu i Metohiji, umro je u Srbiji,
ja se zovem Jovana i........EVO NAS OPET NA KOSOVU I METOHIJI :twisted:
 

Back
Top