ŠIPTAR KIDNAPOVAO BEOGRAĐANKU, A OČAJNI RODITELJI ZAUVIJEK NAPUSTILI SRBIJU MISLEĆI..

Ovakve otmice sipci praktikuju vekovima, dokaz za to je ocigledan u samom njihovom narodu. Pogledajte muskarce na sta lice, sve mutant do mutanta, sa druge strane zene su im vecinom lepotice, sto sugerise da gen vuku iz drugih naroda. Najbolji dokaz da otimaju ono sto ne mogu dobiti je otmica, silovanje i ubistvo Branke Djukic, cije svirepo ubistvo je i guslarski opevano.
 
Ја не бих губио време на објашњавање с њима,довољно је било једном да ми објасне да не могу да им будем једнак нити рођак с њима,без обзира што би например ступио у брак с њиховом сународницом.Чак би и та жена касније можда била изопштена из фамилије.Шта рећи осим да с колена на колено преносе пећински шовинизам?
 
Па он то озбиљно мисли.Кад би га неко питао да ли је укуснија храна из контејнера или неког реномираног ресторана,он би изабрао контејнер зато што има обрнут систем вредности.
 
sta je tu cudno, siptari su poremeceni, isto kao i crnogorci, pucaju zene, ubijaju ih, kidnapuju ih, siluju, stas kad su deformisani i ruzni...

Nemoj da vredjas bracu crnogorce, to je najcestitiji deo srpskog naroda samo im je komunizam mozak isprao i poremetio vrednosti. Doci ce to vremenom sve na svoje mesto
 
Како "заволела га" - е, стварно са тобом данас нешто није како треба... неко ти уђе у двориште и виче те и замоли да разговара - ЗАШТО БИ ОДБИЛА И ЗАШТО БИ ТО ЗНАЧИЛО ДА ГА ЈЕ "ЗАВОЛЕЛА"... УОПШТЕ НИЈЕ ДОБРОВОЉНО ЗАШТО БИ ИНАЧЕ ПОБЕГЛА - тако могу да тумаче само на Планети мајмуна - СТВАР ЈЕ КУЛТУРЕ ДА ЛИ ЋЕШ СА НЕКИМ ДА РАЗГОВАРАШ ИЛИ НЕ... свашта ...

Poslije svega što joj se desilo s njim, izašla bi samo ako je debilna
 
Zato što je glupača
Не бих ја тако олако квалификовао жене,треба бити и психолог и психијатар па наћи у којем делу Свемира се налазе кад раде нешто што изгледа као да логички нема везе са разумом.
 
Не бих ја тако олако квалификовао жене,треба бити и психолог и психијатар па наћи у којем делу Свемира се налазе кад раде нешто што изгледа као да логички нема везе са разумом.

Meni žene nijesu uopšte jasne, taj način na koji one razmišljaju kad su zaljubljene. To je totalno jedno idiotsko ponašanje
 
Ja sam uvijek bio takav da želim da se žensko u mom prisustu ośeća što ljepše i ja volim da udovoljavam... Al kako da udovoljim kad ne znam šta ona oće :lol:
Hoće da si duhovit i superinteligentan,doduše samo kad treba da te nekome pokažu,da imaš dovoljno love,da možeš da ih slušaš ceo dan i ne komentarišeš osim ako te pitaju,da se u tvom prisustvu osećaju zaštićeno i opušteno...i po mogućnosti da budeš lep i zgodan al' ne mora uvek.
 

Pa problem je što ja pitam, i opet ne dobijem odgovor, nego se sve nešto glumi i izvodi :lol: Al dobro, snađem se ja već nekako, to su bili doživljaji iz srednje... :mrgreen:
A inače ne volim kad seljanka mudruje, a to joj nikako ne stoji. Kad je dama i kad je lijepa i treba da mudruje, al seljanka da mudruje, to mi ide na živce :mrgreen:
 
Pa problem je što ja pitam, i opet ne dobijem odgovor, nego se sve nešto glumi i izvodi :lol: Al dobro, snađem se ja već nekako, to su bili doživljaji iz srednje... :mrgreen:
A inače ne volim kad seljanka mudruje, a to joj nikako ne stoji. Kad je dama i kad je lijepa i treba da mudruje, al seljanka da mudruje, to mi ide na živce :mrgreen:

A kako ti razlikujes u praksi dame i seljanke?

Bas me nesto zivo interesuje.
 

Back
Top