Simbioza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ebiga,ne krecem se u sistemu dvojki :mrgreen:

nas je pet...a ja sam treca...najiskrenije...:)

I nas je pet. :D Neprijatno mi je malo da pricam koja sam po redu...nisam sigurna da umem to da ocenim. Sve smo pametne i lepe :P .
Al' nekad smo bile samo dve. Ali nije tada vazilo ovo o gaboru i lepotici.
Sto kaze Unsaie, ja to samo u teen filmovima videla.
 
I nas je pet. :D Neprijatno mi je malo da pricam koja sam po redu...nisam sigurna da umem to da ocenim. Sve smo pametne i lepe :P .
Al' nekad smo bile samo dve. Ali nije tada vazilo ovo o gaboru i lepotici.
Sto kaze Unsaie, ja to samo u teen filmovima videla.

ma mi smo pricale,ono koja je kojoj najnaj...i eto,od nas pet se razlikuju glasovi samo za ove prve dve,nekoj je ova,a nekoj ona...ja uvijek zlatna sredina :)
 
mada je meni uvijek bilo draze da se igramo onoga "s cim sam ja bila" :mrgreen:
nas 5 pet razlicitih ukusa za likove,pa kad krenemo u krug da nabarajmo i da umiremo od smijeha :mrgreen:

Eh, mi to ne mozemo da se igramo, bilo bi dosadno slusati ponovo sve sto vec znamo :)
Ova jedna ne voli da prica o tim nekim nebitnim frajerima sa kojima je bila, a ove bitne poznajemo, druga nikad nikog nije ni imala, a nas 3 sve ispricale vec.
 
Eh, mi to ne mozemo da se igramo, bilo bi dosadno slusati ponovo sve sto vec znamo :)
Ova jedna ne voli da prica o tim nekim nebitnim frajerima sa kojima je bila, a ove bitne poznajemo, druga nikad nikog nije ni imala, a nas 3 sve ispricale vec.

pa mi se druzimo 5 godina,sve smo vidjele i prepricale...

ali popije se koja...pa kad krenu da se dizu likovi iz formalina...

evo sad u subotu ova jedna je otresla tako slatko sa stolice kad smo spomenuli dva bivsha od od drugarice...

ebote,svoje likove sam ja pozaboravljala,da nece one :mrgreen:
 
lepota je u oku posmatraca
249.gif
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top