Silajdžić traži da srbija ukloni ljiljane sa grba...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vremenom se Vlasi slaveniziraju, primaju slavenski jezik i slavenska imena, i rasipaju se u sve vjerske konfesije.
Poslije formiranjem nacija i naroda, vjerski faktor postaje osnovni i nekadašnji Vlasi postaju po vjerskom ključu i Srbi,Hrvati,Bošnjaci.

O poreklu ove gluposti i neistine prosipaj na pdf istorija! Tema se ne tiče porekla srpskog naroda, već o ljiljanima u grbu!
 
Dodji pa ih pitaj i kazi im da nisi u pravu! Kazi kako si pametnija od njih, a oni jadni glupi!
Znaci i Svabe lazu, samo i govoris istinu?
Ti bre mlatis praznu slamu i pricas ono sto volis. Ni za jednu jedinu tvoju PRETPOSTAVKU, NEMAS VERODOSTOJNIH I OD SVETSKE NAUKE PRIZNATIH DOKAZA! NE POSTOJI NISTA, ALI BAS NISTA STO IDE U KORIST TIH VASIH PRICA!

P.S. I u Nemackoj se isto to uci!

Jel' to i Nijemci uče o Srbima ?
 
Draga moja,
To sto ti nazivas mitoloskim istinama, ja sam UCILA U SKOLI OVDE U AUSTRIJI I TAKO SU ME UCILI OVI OVDE, A NISU SRBI, VEC SVABE! ZAMISLI?
Ni jedan jedini ozbiljan i verodostojan odkaz nemas za te PRETPOSTAVKE! Ti ono kao ona baba sto ne prica sta joj se snilo, vec sto joj je milo!
POVUCI, POTEGNI, ALI SRPSKE KORENE I POREKLO ISCUPATI NE MOZES!

a austrijanci ko pametni pa znaju povjest balkana???
odakle ti ta glupost da su svi muslimani iz bosne srpskih korjena??? možda ako se vodimo vašom izmišljenom mitomanijom da su i hrvati porjeklom srbi!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top