Shta se vozi nashim ulicama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DSC00170-1.jpg
 
... e,... da vidite ovo cudo tehnike,... parkiranje bicikla ,,na sprat,,... pre par dana postavljeno,
... svi sad zagledaju, merkaju kako im ,,lezi,, ovo novo naucno-tehnicko dostignuce,
... ja nisam smeo ni da pridjem,... urodjena domorodacka opreznost prema ,,gringosima,, !














 
... uuuuuuuuu,... sa ,,boljih,, se ,,ne skida,,... mislim, ne ostavljaju se tek tako,... ovde se godisnje ukrade 100 000 bicikla, i kupi se 400 000 novih,... moj bicikl je ,,zlata vredan,,...kad i gde je vozen (jos nisam ,,pesacio,, ni na jednoj uzbrdici ), nema ni traga mog bezobzirnog dugogodisnjeg koriscenja, gume su posebna prica visokog kvaliteta ( i cene),... ne pada mi na pamet ,,da se salim,, i ostanem bez njega, pa da kupujem drugi ( cena je inace bila ,,boli glava,, , a sve sto potajno merkam od novih modela je ,,usi odpadaju,, )
 
I ova tema ide pod kljuc.
Najcesce se komentarisu vozila a ne kvalitet fotografija tih vozila.
Skrecem paznju na trecu recenicu u uvodnom postu ove teme: "Kvalitet nemora da bude presudan za izbor s obzirom da su ove fotke cesto slikane u pokretu."
Kvalitet mora da bude presudan na svim temama, jer cemu inace onda sluzi ovaj podforum?

Ako zelite, temu mogu da premestim na Automobilizam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top