Shta da radim??

Za mesec dana tek polazi u 8.:dash:
pa ništa
onda i dalje možeš da joj se privučeš.
tu može da se desi:
1. da bude glupa ko ćuskija ili da joj smrdi iz usta ilinešto pa da shvatiš da ti se i ne dopada
2. da se ti njoj dopadneš dovoljno da zanemari tatin zabranu (to ako niste u baš baš malom mestu)
3, nem pojma, svašta može da bude
 
u svakom slucaju nemoj da se sprijateljis sa njom..poslusaj me..to nece izaci dobro...:ok:
pusti tvog druga...pitaj je ti...pozovi je na kolace...mozda tvoj durgar hoce takodje da je zbari...

pa jbte pod sprijateljivanjem nisam ja podrazumevla da ide sa njom u šoping i da sluša o problemima sa rugim momcima, nego to.. da je vodi na kolače
 
Nije iskusna, ni ona nije imala decka, otac joj brani da ima decka do 1.srednje

A ona ce verovatno ocu da iznosi izvestaj, pa ce otac da joj kaze posle koliko sme da je uhvatio za guzu, pa da joj stavi ruku pod majcu, verovatno joj otac pomaze da pronadje pravi broj brusa, pa ce posle da je posavetuje sta da stavlja u usta i dal da guta. E vecu glupost u zivotu nisam cula. Klinka verovatno smislja nacin da te odkaci, pa nasla najgluplji. Setih se ja kad mi neki lik pre dve god trazio broj telefona, a ja mu kazem nemam telefon, a onda ga izvadim iz torbe da pozovem taxi:hahaha:
 
Molim vas pomozite. Imam 16 god i nikada ranije nisam imao devojku, a sad sam se zaljubio u jednu i ne mogu ni da spavam. Ne znam kako da joj pridjem, znaci devojka je extra a mene je sramota da se blamiram pred njom, nemam iskustva. Imate li neki savet za mene???

Devojku nemas - dakle, nemas sta da izgubis, bolje je i da bezuspesno rizikujes, nego da se pitas:"Sta bi bilo kad bi bilo...?" :think:
S druge strane, rizik moze biti isplativ ;) Tako da, umesto da razbijas glavu :dash: to dragoceno vreme mozes da provedes ovako :cmok:
 
Molim vas pomozite. Imam 16 god i nikada ranije nisam imao devojku, a sad sam se zaljubio u jednu i ne mogu ni da spavam. Ne znam kako da joj pridjem, znaci devojka je extra a mene je sramota da se blamiram pred njom, nemam iskustva. Imate li neki savet za mene???

o ti mali nesposobni tjovetje
pred tobom su dva puta
izaberi jedan :mrgreen:
 
Molim vas pomozite. Imam 16 god i nikada ranije nisam imao devojku, a sad sam se zaljubio u jednu i ne mogu ni da spavam. Ne znam kako da joj pridjem, znaci devojka je extra a mene je sramota da se blamiram pred njom, nemam iskustva. Imate li neki savet za mene???

:hahaha:
Znaci: Kad je njemu stalo do nekoga tijela, onda on ide na to da odglumi i da se ne blamira, a kad mu do nekoga nije stalo on bi da mu taj neko dijeli savjete kako da odglumi kod ovih do kojih mu je stalo, ili da ucestvuje u tome.:eek: Sadista koji raste.:eek:
 
Ali izgleda stvarno nece da ima decka, pitao je moj drug

Nezgodna stvar sa drugarima-posrednicima je ta što često umeju da (iz ljubomore ili gluposti) sabotiraju celu stvar i umesto da ti pomognu, odmognu ti....
Pošto njoj tata brani zabavljanje, pitaj je da budete drugari, da se malo bolje upoznate...pozovi je u bioskop, na bazen, na kolače...preko dana..... Upoznajte se malo. Možda je i ona oprezna ili stidljiva, samo se tebi čini da nije.....
Budi fin i nežan i ne nasrći da je pipkaš ili poljubiš....neka se oseća lepo i sigurno u tvom prisustvu....
 

Back
Top