Shta bi vi radili?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E, pa idem i ja na Exit, a prepoznaću ga... nekako će da odudara od okoline :lol:
Sve ću da mu kažem, jedino ako u suprotnom ne učiniš nešto za mene :rumenko:
hard piz.daro :neutral:

Sada ću malo oštro, pa da te pripremim. :) Gde je tebi duša, malecka, imaš li je uopšte? :besna::besna: Da li ikada staviš sebe na tudje mesto i malo se "izmestiš" iz svoje perspektive u tudju kožu?....

izvini se čoveku to mu duguješ. Barem toliko. Takve kao ti..ne znam...kel Vi imate "genetsku grešku" da povredjujete one koji su prema Vama fini? Ako imate, onda barem budite dovoljno dostojni sebe, da ako već ne možete da vratite dobrim, da ne vratite zlim...a kada Vas život pukne tamo gde najviše boli, onda se pitate, a što baš meni? Jer draga, sve se vraća i sve se plaća i na svakoga dodje red pa svima po zasluzi ...dobro iščitaj sve ovo, setićeš me se kroz par godina...Sve najbolje...:cmok:
joooj Jeco jasno mi je..pojela sam gov,no jer nisam reagovala na vreme..zzao mi je ..ne mogu da vratim juche
pa vjerovatno se se ne bih ni dovela u takvu situaciju,ili bih se izvukla ranije,da ne dolazi zbog mene ranije...

ili bi bar imala dovoljno obraza da se suocim face to face...

ali dobro,nisi ni ti glupa...:lol:
ovako si ostavila opciju da ako ti se opet priyebe s njim,mozesh da ga cimnesh...ono kao,proshla zalost ovo ono :lol:
:mrgreen: :lol:
 
On je rekao da ce doci 2.jula, tj juche. Doshao je iz druge drzzave, da me vidi, bude sa mnom..dolazio je par puta ranije.
rekla sam da cu ga chekati. i odjednom...shvatila sam - ja ne zzelim da budem s njim..ja sam mozzda u dushi rasista..pa da..al nema veze..u stvari oduvek sam volela skinse..al to nije tema..:confused:
znachi avion je sleteo u 22 h sinoc..i ja ga nisam chekala..ostao je sam tako..jadan ..u tudjoj drzzavi..a od mene je dobio poruku da mi je umro rodjak i da idem u Hrvatsku. i to je to. :confused:
nishta vishe. i nikakav odgvor od njega. mislim da se sk.enjao. :confused:

ali ja ne zzelim da budem s njim, a nikad nisam znala da raskinem kako treba..da sam mu bar rekla preko maila, chovek se ne bi cimao da dolazi bezveze...poslala sam sms kad je vec bio u avionu...bedak :confused:
mislim da nosim neko prokletstvo da moram da povredjujem dechake, jer sam debil. :confused:

kako bi vi postupili da ste na mom mestu?

btw kad se vracam sa puta? :neutral:

btw2 morala sam da slazzem :neutral:
pa vrati se za jedno dve godine
kazi da ti je lancano pomrlo svih 365 rodjaka
sve jadan od tuge za drugim
e pa posle dok si izdavala godisnjice svima prodje i druga godinica
ako te i dalje bude cekao na aerodromu ondak se udaj za njega :)
 
shto oko slavije??..sine..proshli put uzeo sobu u hotelu Slavija..el me neko shpijunira?

da je znao da si takva, ne bi se cimao

:(

Nego, otkud znas, mozda se nije naljutio. Mozda ce da saceka da ona sahrani rodjaka kako treba i sve redom, i kaze: Cekacu te sarmo i bicu hepi , radovacu se tvom brzom dolasku. I saucesce za rodjaka, sigurno je bio divan cova, ako nista drugo a ono bar zgodan i slobodnog duha :)

Zamisli da stvarno kaze: cekam te da ga sahranis :lol:
 

Što be? :lol:
Učiniću ti uslugu, ali doći će dan kada ću te pozvati i nešto ćeš učiniti za mene :mafijas:
post-22-1189623982.jpg
 
a ti nikad nisi raskinula s nekim bez ijedne rechi?
ljudi, ste vi sveci ili shta?
zaebala sam, jedem se, nije mi lako..ali ne zzelim da se suochavam i objashnjavam..a da li sam ga vredna ili ne..ihh ok ispala sam djubre..a da ga nisam vredna ne bi se cimao a :confused:

Nisam zlato, ali ne, nisam raskidala bez objasnjenja, ne zato sto sam smatrala da treba da mu s eispovedim za svoja osecanja, vec zato sto mislim da nekome sa kim sam provela neko vreme, bilo da je mesec ili dva, kazem u lice sta mislim jer volim da zaokruzim pricu s anekim i da nista ne ostavljam njegovoj masti, da umislja da sam otisla iz ko zna kojeg razloga. Ja bih prva htela da znam zasto neko ne zeli vise da bude sa mnom.

Znam da nisi temu otvorila da bi ti pridikovali, ali je jednostavno i previse ruzno, izvini.
 
:)

najgore shto je tip planirao da me zzeni. tuga.

Ne možeš da vratiš juče, ali možeš da promeniš ono "sutra" - budućnost i da naučiš da ljudi nisu konfete da ih oduvaš sa ramena kada ti dosade, da su to bića , ne igračke i lopte da se sa njima igraš i loptaš.
Ne, to nije najgore, već nešto najlepše, jer te je smatrao za nekoga vrednog sa kim želi da deli život, u dobru i zlu. Sa ove tačke gledišta, za njega vidim da je to sada ipak ispalo najbolje...jer zasluzuje nekoga ko će da ga voli, a ne takvu kao što si ti...Sada mu je verujem koliko teško, ali zapravo nije ni svestan kolike je onda on u stvari sreće, kada se rešio ovakve osobe...mislim, on tebe smatrao za buduću ženu, hej...a damica ni da ga sačeka na aerodromu...jel tebi to srce u grudima, srce od kamena???? :eek::eek::eek::eek: :sad2:
 
zato što nema sexa...:D
naci ce drugu :confused:
Zato što si lepa i imaš dobre sise :)
ja ozbiljno pitala
Nisam zlato, ali ne, nisam raskidala bez objasnjenja, ne zato sto sam smatrala da treba da mu s eispovedim za svoja osecanja, vec zato sto mislim da nekome sa kim sam provela neko vreme, bilo da je mesec ili dva, kazem u lice sta mislim jer volim da zaokruzim pricu s anekim i da nista ne ostavljam njegovoj masti, da umislja da sam otisla iz ko zna kojeg razloga. Ja bih prva htela da znam zasto neko ne zeli vise da bude sa mnom.

Znam da nisi temu otvorila da bi ti pridikovali, ali je jednostavno i previse ruzno, izvini.
jasno..ja nekako..ne znam da raskinem normalno :confused:
 
Ne možeš da vratiš juče, ali možeš da promeniš ono "sutra" - budućnost i da naučiš da ljudi nisu konfete da ih oduvaš sa ramena kada ti dosade, da su to bića , ne igračke i lopte da se sa njima igraš i loptaš.
Ne, to nije najgore, već nešto najlepše, jer te je smatrao za nekoga vrednog sa kim želi da deli život, u dobru i zlu. Sa ove tačke gledišta, za njega vidim da je to sada ipak ispalo najbolje...jer zasluzuje nekoga ko će da ga voli, a ne takvu kao što si ti...Sada mu je verujem koliko teško, ali zapravo nije ni svestan kolike je onda on u stvari sreće, kada se rešio ovakve osobe...mislim, on tebe smatrao za buduću ženu, hej...a damica ni da ga sačeka na aerodromu...jel tebi to srce u grudima, srce od kamena???? :eek::eek::eek::eek: :sad2:
:eek:
prvi deo posta je savrsheno ok, ali drugi :eek:
jel treba da teram sebe da ga volim i da se udam??:eek:
 
Stvarno čitaš samo ono što se tebi čita...a ne sve...slušaj: jel ti razumeš srpski kojom te on količinom ljubavi voleo, ako je već hteo da te ženi? Da li to prvo može da dopre do tvoje tvrde glavice, malecka? NIko ne kaze da treba da se udaš za nekoga koga ne voliš, ne govorim ja o tome..ja kažem, to..kako možeš biti takav čovek ...da tebe neko toliko voli A DA TI ONDA NE SMATRAŠ NI ZA SHODNO DA TOM NEKOM KAŽEŠ U LICE, DA GA NE VOLIŠ VIŠE? O tome ja govorim. Ne treba sebe da teraš da ga voliš, ali gde je tebi osećaj za sram, za mrvu lepog ponašanje, da to nekome trebaš saopštiti makar u lice...ti jednostavno ne možeš da shvatiš da ako te neko toliko voleo, da zarad te njegove ljubavi i poštovanju prema njemu ne duguješ ništa drugo..sem da su mu samo u lice rekla, ja tebe više ne volim i ne želim da smo zajedno više. O tome ja govorim. Iz iščitavanja tvog mojeg posta vidim zapravo koliko nedozrelo razmišljaš, jer samo kažeš..pih, bilo pa prošlo....nije to tako i ne ide tako...jer lako je to reći, kada je tudje srce...pih, bilo pa prošlo....a on će se zauvek sećati kako ga neka nije makar ispoštovala da mu to sve kaže u lice. Ima vremena, život će te tome svemu naučiti...a takvi površni, kao ti...kada padnu jednom...padaju najdublje. No, svakako da je moj trud uzaludan..jer ko pelen nije pio, ne zna šta je čar sladi i ko tužan nije bio, ne zna šta je čar radosti.
 
Nazad nema..sta si uradila, uradila..pusti sada kajanje, ruzno jeste sto nisi skupila hrabrosti da mu u lice kazes da raskidas, ali to je uradjeno i jedino sto mozes da uradis je da izvuces neku pouku iz ovog, sve ostale savete si dobila od drugih i ne bi ih ponavljala ;)
 
meni je zzao shto mu nisam rekla na vreme..ali ne znam shta bih sad mogla da uradim..
a ne zzelim da ga povredim

Već si uradila dovoljno..time što si se ponela kako si se ponela, prema nekome ko to nije zasluzio. Pamet u glavu, od sada. Radi na sebi, da ti se to nikada više ne ponovi, da tako postupaš sa ljudima. Ne poštuješ tudja osećanja. To ti dobronamerno kažem i najiskrenije. :cmok:
 
dan puta za Hrvatsku,spremanje i to...znaci juce si saznala,jutros si otishla...

frka panika,sahrana je kroz dva dana,racunaj tako...znaci,uzmi prekosutra,kao da on zna racunati [ne smijem reci na cemu je zasnovano ovo mishljenje,banovace me :mrgreen:] to je...peti...

znaci,josh sa familijom se ide ono tri dana po groblju poslije sahrane,pale svijece ovo ono...a to ti je bio omiljeni rodjak od svih rodjaka,znaci ostacesh...

+ shto su ti doshle tetke iz Australije i Njemacke,morash da ih vidish....

znaci to je vec osmi....dan nazad...bla bla....eto te kuci oko 9. ili 10.

exit traje do 11. zar ne?
eto i Moa opet tebi da ti izjavi sauceshce i da te utjeshi :lol:
 
On je rekao da ce doci 2.jula, tj juche. Doshao je iz druge drzzave, da me vidi, bude sa mnom..dolazio je par puta ranije.
rekla sam da cu ga chekati. i odjednom...shvatila sam - ja ne zzelim da budem s njim..ja sam mozzda u dushi rasista..pa da..al nema veze..u stvari oduvek sam volela skinse..al to nije tema..:confused:
znachi avion je sleteo u 22 h sinoc..i ja ga nisam chekala..ostao je sam tako..jadan ..u tudjoj drzzavi..a od mene je dobio poruku da mi je umro rodjak i da idem u Hrvatsku. i to je to. :confused:
nishta vishe. i nikakav odgvor od njega. mislim da se sk.enjao. :confused:

ali ja ne zzelim da budem s njim, a nikad nisam znala da raskinem kako treba..da sam mu bar rekla preko maila, chovek se ne bi cimao da dolazi bezveze...poslala sam sms kad je vec bio u avionu...bedak :confused:
mislim da nosim neko prokletstvo da moram da povredjujem dechake, jer sam debil. :confused:

kako bi vi postupili da ste na mom mestu?

btw kad se vracam sa puta? :neutral:

btw2 morala sam da slazzem :neutral:

:zcepanje:...jaoj bre...

Mozda je plakao i pobegao kuci prvim avionom a vrlo je moguce da je uzeo sobu u hotelu, izasao da proseta...uvideo da se moze dobro provesti...veceras je subota, nemoj da ides na splavove...mozda se sretnete:mrgreen:...ozbiljna sam, zavisi od njegovog duha, nije sve fatalisticki u zivotu, stranci su navikli da zbog gluposti lete u druge drzave...vrlo je moguce da ce se promajati kroz Beograd za vikend a onda vratiti puniji za iskustvo vise...znam strance u dusu, znam kako razmisljaju...pronasao je taj drustvo vec...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top