Sezonski posao u Grčkoj

Krajnje BOLESNO, pogotovo ovaj pubrtetlija što se igra sa smajlijima.....

Sve sam se šalila...dođite, plate su 4000 evra, dozvoljen je rad, radi se samo 4 sata dnevno, tri dana u nedelji.
Dobijate i penziju posle dva meseca, a onaj ko izdrži tri, dobija i kuću i jahtu.

P.S. Ćerka od moje drugarice sa kojom stanujem kaže da su smajliji za malu decu, a ona ima već OSAM, pa je sramota da to radi
 
Jel kapirate da ne postoje minimalne informacije o toj agenciji na netu..nikakav sajt samo adresa i telefon..manite se takvih..aj da je neka destinacija prekookeanska nego grcka odes sam vidis nista te ne kosta

cisto sumnjam da odes i da vidis a da te ne kosta nista...nego argumentuj ono sto napises ovde, o cemu ti to toliko znas a sto mi ne znamo u vezi agencije. Nije tacno da ne postoje info i sajt, na sajtu ima i dozvola za rad a ja sam se uverio da nisu prevaranti jer sam bio i pricao sa ljudima. Da li je tebi dosadno pa pises cisto iz dosade jer ne vidim da ikako pomazes postovima na temi?!:confused:
 
Kosta te 10 dana turisticki sto je normalno..a ti ih ocigledno reklamiras sto ovde nije dozvoljeno..dakle u uvodnom postu ne pise da preporucimo agencije nego da li smo isli preko istih..to sto su tebe lakovernog uverili samo pricom lici na jos jednu ovcu za shishanje
 
Pa nema frke ako si pametan ti potpisi da ces ima dati prvu platu od tog posla koji ti oni nude na nevidjeno..a uglavnom je unapred!..iako ti se tamo mozda nece dopasti tretman koji te ocekuje od poslodavca..ili ako se ti njima ne dopadnes posle 2 sata rada..sta ces onda..malo razmisli pre nego lupis
 
..a ti ih ocigledno reklamiras sto ovde nije dozvoljeno

nikoga ja ne reklamiram...ali vidim da ti govoris lose o njima a nemas apsolutno nikakve argumente...ja nisam na ovoj temi da bi se zajebavao nego da prikupim sto vise info pa ako vec kazes da nesto na valja onda navedi razloge, iskustva, jer, jedino tako ces doprineti temi, osim ako, ne postujes cisto iz zajebancije...
 
Ziveo sam i radio po grckoj ne pricam napamet..evo nek svako ukuca ime na pretrazivacu pa da vidimo dal imaju sajt i koliko su ozbiljni..dakle ja ne kazem da oni ne valjaju nego da svi ne valjaju..iz razloga sto uzimaju kesh i sto ti niko ne garantuje da je to sto zelis od posla..dok tamo ne odes licno ne znas nista

Evo agava a ti mi pokazi gde je njihov sajt
 
Agava pruža usluge konsaltinga, menadžmenta firmi, osnivanja i registrovanja preduzeća. Mi pružamo poslovne savjete za registrovanje firmi, strukture biznisa i pravnih lica, savjete za anonimno i diskretno poslovanje. Našim klijentima takođe omogućavamo da izrade svoju Internet prezentaciju ili da efikasno prave marketing za svoju robu ili usluge.



Pravne usluge
- Osnivanje privrednih društava, ogranaka i predstavništava pri Agenciji za privredne registre
- Sve vrste statusnih promena kod pravnih lica
- Ostale pravne usluge po zahtevu klijenta

Administrativne usluge
Za Vas ćemo, po zahtevu, puzdano obavljati i administrativne poslove iz Vašeg poslovanja
- prijava i odjava radnika na osiguranje
- kurirska služba za dokumentaciju za Poresku upravu

Edukacija

- Saveti pri osnivanju preduzeća



I ti meni kazes da oni imaju blage veze s onim sto je nama potrebno..dzaba mi oduzimas vreme
 
Protivnik sam da se neko osporava bez argumenata. Nisam čuo da su ispalili nekoga od mojih poznanika, ali EVO moji razlozi zašto nikada ne bih poslovao sa njima:

- agencija je običan ćumez u predgrađu. Moji roditelji tamo stanuju, pa kad dođem u Srbiju, moram da prođem pored agencije

-Bave se SVIM I SVAČIM !

- Turizmom...iako POUZDANO znam da NEMAJU LICENCU, nego preprodaju tudje aranžmane

- Prodajom nekretnina (ista priča)

- Posredovanjem pri zapošljavanju

Sledeći korak u unapređenju njihovog poslovanja će verovatno biti organizovanje svadbi i sahrana...

P.S. obećao sam sebi da neću više pisati NIŠTA na Krstarici, ali ova tema me jednostavno mamila...
 
Poslednja izmena:
ti potpisi da ces ima dati prvu platu od tog posla koji ti oni nude na nevidjeno..a uglavnom je unapred!..iako ti se tamo mozda nece dopasti tretman koji te ocekuje od poslodavca..ili ako se ti njima ne dopadnes posle 2 sata rada..sta ces onda..

pa ja da znam gde cu da padnem, ja bih tu seo...mnogo filozofiras, naravno da to ima cenu ako ti neko nadje posao zato se i zove agencija za zaposljavanje e sad pitanje je da li je prevarantska ili ne..ako jeste, napisi ovde, tj. navedi razloge zasto da ne idem preko njih, vrlo dobro ja znam sta se i koliko placa, ja hocu da idem da radim a ne da zivotarim
 
Ziveo sam i radio po grckoj ne pricam napamet..evo nek svako ukuca ime na pretrazivacu pa da vidimo dal imaju sajt i koliko su ozbiljni..dakle ja ne kazem da oni ne valjaju nego da svi ne valjaju..iz razloga sto uzimaju kesh i sto ti niko ne garantuje da je to sto zelis od posla..dok tamo ne odes licno ne znas nista

Evo agava a ti mi pokazi gde je njihov sajt

ovo je vec u redu napisao si nesto konkretno
 
pa ja da znam gde cu da padnem, ja bih tu seo...mnogo filozofiras, naravno da to ima cenu ako ti neko nadje posao zato se i zove agencija za zaposljavanje e sad pitanje je da li je prevarantska ili ne..ako jeste, napisi ovde, tj. navedi razloge zasto da ne idem preko njih, vrlo dobro ja znam sta se i koliko placa, ja hocu da idem da radim a ne da zivotarim
E upravo je ovo sto je napisao sch poenta..da se ne zelimo uvlaciti u hvaljenje ili pljuvanje kojekakvih tzv posrednika..mozda na nekom drugom pdfu posao i novac na pr
Protivnik sam da se neko osporava bez argumenata. Nisam čuo da su ispalili nekoga od mojih poznanika, ali EVO moji razlozi zašto nikada ne bih poslovao sa njima:

- agencija je običan ćumez u predgrađu. Moji roditelji tamo stanuju, pa kad dođem u Srbiju, moram da prođem pored agencije

-Bave se SVIM I SVAČIM !

- Turizmom...iako POUZDANO znam da NEMAJU LICENCU, nego preprodaju tudje aranžmane

- Prodajom nekretnina (ista priča)

- Posredovanjem pri zapošljavanju

Sledeći korak u unapređenju njihovog poslovanja će verovatno biti organizovanje svadbi i sahrana...

P.S. obećao sam sebi da neću više pisati NIŠTA na Krstarici, ali ova tema me jednostavno mamila...
 
ne zelim ja ni sa kim da se prepirem samo hocu da saznam sto vise, sajt postoji necu da pisem ovde da ne reklamiram, znam gde su im kancelarije, agencija je i u privrednom registru i to je meni dovoljno za sada, spremam sam i da platim ako mi pronadju posao ni to nije problem..ako je neko pokusao nesto preko njih neka napise koja su iskustva..jer ovo i ja sve znam sto generalno navodite, ali konkretno o njima nisam jos cuo nista lose..
 
E upravo je ovo sto je napisao sch poenta..da se ne zelimo uvlaciti u hvaljenje ili pljuvanje kojekakvih tzv posrednika..mozda na nekom drugom pdfu posao i novac na pr

ok ali devojka zeli da ide da radi u grckoj ili evropi, svejedno, mislim da nije lose da se pise i o ovome kad je vec i ona sama pitala da li i da ide preko neke agencije a koju je i sama spomenula, mozda i treba tamo da se prebaci tema sve je do admin-a
 
georgejune;12957567..evo nek svako ukuca ime na pretrazivacu pa da vidimo dal imaju sajt [URL="http://www.google.com/search?source=ig&hl=sr&rlz=1G1GGLQ_SRRS367&q=agava+agencija&meta=lr%3D&aq=f&oq=":
Evo agava [/URL] a ti mi pokazi gde je njihov sajt
ja sam ukucao i nasao samo sto sam pretragu sveo na novi sad posto imas tih naziva po celom svetu
 
ja sam pre tri nedelje predao dokumenta Agavi i sad kao cekam da mi jave kad mi pronadju posao. Zmaja23,sta su tebi rekli,posto si ishla u agenciju licno?Kada oni treba da vam jave da li ste dobili posao itd? Molim te ako ti nije frka da me malo uputish!!!Mozes i na PM ako ti nije frka ,da ne bi bilo da se nesto reklamira itd ....
 

Back
Top