Sexy things

40787dsc02700122385lokf3.jpg
 
sexy je ono
sto ti budi sexy asocijacije

Bash tako.

Munja je dao objashnjenje u vezi sa sholjama koje bih i ja dala - dakle, puna sholja obecava druzenje.

Kad je rech o kucama, prva kuca mi je zanimljivija jer ima mnogo mrachnih coshkova i skrivenih mesta za vatanje. Tu je i bashtica & klupa koje raspaljuju bludne misli medju korisnicima gradskih parkova :)
 
"šta je to što je "erotsko" u stvarima?"

imaginarni, potencijalni ili pravi vlasnik tih stvari...eto.

zato ce mushkarcu sholja broj 2 biti vishe sexy
zheni sholja broj 1
gornja kuca vishe sexy ako se u njoj zamisli zhena/mushkarac za brak (tradicionalna trtmrt)
donja kuca vishe sexy ako se....blabla vidi gore....za shvaleraciju (moderna trtmrt)

ovo tek toliko da ih ne vozash vishe
tim (sexy) tochkom...:-))
 
"Što ti seksi taj telefon.."
"Što sam videla seksi cipele.."
"Novi Krajszer je nekako..sexy.."

šta je to što je "erotsko" u stvarima?

ciepele jesu seksi. jesu ili nisu, ali stvarno imaju to nesto. ovo drugo manje-vise, sve mi jedno. ali cipele jesu simbol tog neceg. pogledaj nekome kakve cipele bira i dosta ces znato o njemu (ok, ne racunamo kad neko nema para da kupi nove pa nosi 8 godina isti par, leto-zima).
 
Obichan reklamni trik. Ako proizvodjach kazze za sholju da je sexy, mi chemo zzeleti tu sholju zato shto zzelimo da mi budemo sexy. Kao reklame za cigarete, uvek su sexy da bi kupac poverovao da che biti i sam neodoljiv sa zapaljenim smotuljkom slame u ustima.
 

Back
Top