sexy rublje!?

wet look:
anakin:
sad ni meni nije jasno....


pa koje su karakteristike lilita u skorpiji...
(inace venera i mars su mi u 8.kuci u ovnu,hihihii :D )

sex na ivici prezivljavanja...sado.mazo igre....tripovi dominacije...uvaljujes se u destruktivne veze...privlace te mocni i mracni muskarci...explozivni...mozda dobijes neko nasledstvo, verovatno od braka (zavisi od aspekata, da te ne plasim)....
 
anakin:
wet look:
anakin:
sad ni meni nije jasno....


pa koje su karakteristike lilita u skorpiji...
(inace venera i mars su mi u 8.kuci u ovnu,hihihii :D )

sex na ivici prezivljavanja...sado.mazo igre....tripovi dominacije...uvaljujes se u destruktivne veze...privlace te mocni i mracni muskarci...explozivni...mozda dobijes neko nasledstvo, verovatno od braka (zavisi od aspekata, da te ne plasim)....


znam sve...ali i mesec mi je u 11. u raku...
ma saljem ti na priv. :D :D :D :D


e a u podznaku sam devica :D :D :D
 
Pa od kada sam se vratila iz Amerike imam problem da nadjem brus koji ce da izgleda lepo, da bude kvalitetan i da mi odgovara velicina (sve mi je malo, a nesto ne mislim da su mi prevelike! :lol: nosim jacu cetvorku)!
 
divlja-u-srcu:
Pa od kada sam se vratila iz Amerike imam problem da nadjem brus koji ce da izgleda lepo, da bude kvalitetan i da mi odgovara velicina (sve mi je malo, a nesto ne mislim da su mi prevelike! :lol: nosim jacu cetvorku)!

ja imam isti problem...usput mi je donji ves fetis pa je zato jos teze naci...a nosim jedan broj veci od tebe...pa ti vidi...
jako tesko naci nesto odgovarajuce kod nas
:wink:
 
divlja-u-srcu:
Pa od kada sam se vratila iz Amerike imam problem da nadjem brus koji ce da izgleda lepo, da bude kvalitetan i da mi odgovara velicina (sve mi je malo, a nesto ne mislim da su mi prevelike! :lol: nosim jacu cetvorku)!

...dovrsis nocas? :) Slatka(nasa)Anakin me je opasno
"nacela"veceras,divljakusice moja,ali tvoj brus... :wink:
 
U bre, sve neke prsate ovde, a ja nosim samo skromnu 3-ojku.
Eto za mene necete imati problem da naruchite nesto fino i pristojno.
Hmm, ovaj, pa pristojno bas i ne mora, moze malo i bezobrazno da bude :wink:
 
Ma nije kinesko, vec oni italijanski, kao cetvorka, a ono morgen!
Doduse oni Skinny nisu losi!
Ja patim za Victoria's Secret vesom, zao mi je sto nisam potrosila jos koju hiljadarku tamo, to se bre ne cepa!Blago tebi Anakin, ti ces uskoro u Ameriku! :D
 

Back
Top