Sexualnost tokom trudnoce i posle nje!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kockice, samo se ti seksaj, čim budeš imala priliku. Meni je doktorica u 4mjesecu trudnoće propisala apsolutnu apstinenciju do poroda :roll: pošto mi je grlić bio omekšan. Mi smo izdržali mjesec dana bez toga, pa onda sve, hajd samo ćemo malo, pa samo do pola, i kad dođe do pola, ja kazem ma hajde samo danas skroz.
Elem, aktivo smo se seksali sve do dana kada ću se poroditi. Meni termin prošao 2 dana, mi ujutro u krevetu i muz se šalio, nešto nam to dijete zaštekalo, neće napolje, šta mislis da malo pročepim, oslobodim mu put, možda će mu biti lakše :lol::hahaha: i mi se stvarno ono pravo fino poseksamo, i posljepodne ja dobijem napone i porodim se nakon 2 sata. :super:. Eto vidite, ima i to neke koristi.
a poslije poroda samo nakon 2 i po sedmice probali, pa nije bas islo, mene prvo bilo strah da će mi rana puknuti, bila sva ukočena, pa smo nakon 10 dana probali ponovo, i SVE EXTRA.
 
Ma kockice, samo se ti seksaj, čim budeš imala priliku. Meni je doktorica u 4mjesecu trudnoće propisala apsolutnu apstinenciju do poroda :roll: pošto mi je grlić bio omekšan. Mi smo izdržali mjesec dana bez toga, pa onda sve, hajd samo ćemo malo, pa samo do pola, i kad dođe do pola, ja kazem ma hajde samo danas skroz.
Elem, aktivo smo se seksali sve do dana kada ću se poroditi. Meni termin prošao 2 dana, mi ujutro u krevetu i muz se šalio, nešto nam to dijete zaštekalo, neće napolje, šta mislis da malo pročepim, oslobodim mu put, možda će mu biti lakše :lol::hahaha: i mi se stvarno ono pravo fino poseksamo, i posljepodne ja dobijem napone i porodim se nakon 2 sata. :super:. Eto vidite, ima i to neke koristi.
a poslije poroda samo nakon 2 i po sedmice probali, pa nije bas islo, mene prvo bilo strah da će mi rana puknuti, bila sva ukočena, pa smo nakon 10 dana probali ponovo, i SVE EXTRA.

Eh nazalost od sexa nista do Marta, ali zato ce da se narade prsti! :ok: :mrgreen: :heart:
Hahahahhaha super je tata prokrcio put bebironu! :D nisi prva koja to kaze da je super... ma inace bas gledam kao ako je normalna trudnoca svi lekari savetuju zdrav sexualni zivot tokom trudnoce! :D
2 i po sedmice?!!?! :eek: znaci ti si najbolja! :mrgreen: heheheh... pa pazi samo je bitno kakva ti je psiha povodom toga... ali optimista sam da cu od 20.03 moci da se volim sa dragim... :cmok: :heart:
 
Ma ja mislim da to sve zavisi od zene do zene. koliko je strah ili koliko je opuštena, i naravno od poroda, ja sam dobro prošla imala samo 2 konca, pa tako da sam se smjela usuditi da probam, a ima zena koje imaju konaca ne mogu ni preprojati, naravmo da te zene neće bas moći nakon dvije sedmice, mislim da bi ih cak i previse bolilo.
A sto se tice sexa tokom trudnoće, ja sam čak pročitala, da je za zenu, koja imala normalnu trudnoću, znači bez nekih komplikacija, čak i zdravo da se sexa, i da orgazam koji majka ima, beba osjeća kao ugodnu masažu. Znači Tate: MASIRAJTE BEBE :lol:
 
Eh nazalost od sexa nista do Marta, ali zato ce da se narade prsti! :ok: :mrgreen: :heart:
Hahahahhaha super je tata prokrcio put bebironu! :D nisi prva koja to kaze da je super... ma inace bas gledam kao ako je normalna trudnoca svi lekari savetuju zdrav sexualni zivot tokom trudnoce! :D
2 i po sedmice?!!?! :eek: znaci ti si najbolja! :mrgreen: heheheh... pa pazi samo je bitno kakva ti je psiha povodom toga... ali optimista sam da cu od 20.03 moci da se volim sa dragim... :cmok: :heart:
..hehe...ovo za prste mi se svidja:klap:
 
Ma ja mislim da to sve zavisi od zene do zene. koliko je strah ili koliko je opuštena, i naravno od poroda, ja sam dobro prošla imala samo 2 konca, pa tako da sam se smjela usuditi da probam, a ima zena koje imaju konaca ne mogu ni preprojati, naravmo da te zene neće bas moći nakon dvije sedmice, mislim da bi ih cak i previse bolilo.
A sto se tice sexa tokom trudnoće, ja sam čak pročitala, da je za zenu, koja imala normalnu trudnoću, znači bez nekih komplikacija, čak i zdravo da se sexa, i da orgazam koji majka ima, beba osjeća kao ugodnu masažu. Znači Tate: MASIRAJTE BEBE :lol:

Nadam se da cu i ja tako dobro proci kao ti! :mrgreen: a sta mi mame da radimo kad smo same?! Da same masiramo?! :hahaha: :mrgreen: :heart:

..hehe...ovo za prste mi se svidja:klap:

:rumenko: :rumenko: :rumenko: pa sta cu snalazim se kako znam i umem... a sve vise mi se majke mi cini ko da sam jedina buduca mama koja masturbira... :eek:

:headbang::azdaja::azdaja:he he , jedna moja poznanica na porođaju tražila da je malo više zašiju (pa pošto je iz iste fele, kolege joj izašle u susret) nakon epiziotomije, tako da je posle bilo kuku lele drž mu nane glavu:rotf:

:eek: :eek: :eek: o bozeee...
 
Paaaa ne verujem da ovde ima mnogo toga da se doda... naslov govori sve :rumenko:
Kakva vam je sexualnost u trudnoci (bila)?! A kakva posle?! Dal ste se bojale ili prizeljkivale prvi sex u trudnoci, a kakav je bio onaj prvi posle porodjaja?!
Bas me zanima sve oko toga... :mrgreen: :heart:
Hvala unapred... :cmok:


meni nije bila povecana sexualnost a narocito kad sam u 5.6 mesecu pocela da pijem ginipral i dr. rekla da nemam sex... strah da nesto ne zabrljam ubijao i ono nesto potrebe sto sam osecala
a negde kad sam bila 2,3 mesec mi pocnemo od pozadi i ja se tako usinem u vratu da mi doslo da u sred radnje vrisnem od bola, al ujedoh se za jezik medjutim jako me bolelo nisam mogla da izdrzim...sutradan sam bila poluukocena (a nisam nista smela da pijem od lekova) sam svima pricala da sam se istegla jer sam htela nesto da dohvatim sto mi je zapalo tamo dole...:hahaha:
inace nije nam nesto isao sex u trudnoci... nisam sebi ni bila privlacna...
posle porodjaja smo sacekali 6 nedelja, bilo ok, samo jos uvek imam problem sa vlaznoscu...pa mazem neki gel...
 
:rumenko: :rumenko: :rumenko: pa sta cu snalazim se kako znam i umem... a sve vise mi se majke mi cini ko da sam jedina buduca mama koja masturbira... :eek:


nisi jedina :rumenko: uzivaj ako ti prija;)
ja sam nekako sex izbegavala jer kao tu je beba
i mucila me savest....znam da je to glupo al jace je od mene

E pa drago mi je da nisam jedina :rumenko: :heart: :mrgreen: prijalo mi je da znas... moracu cesce! :whistling: :super: ma znam i ja sam imala tu fazu da mi je bilo glupo zbog bebe... ali zna da prodje ili ne, sve zavisi... :think:
Ma bitno je da je sex i dalje dobar kad beba dodje! :mrgreen:
 
hahah,ma nije vazduh u pitanju Kockice,nego kad mama svrsi,dozivi kontrakcije i to se odrazava na bebu.A valjda i sperma omesksava grlic materice (a to nije dobro)

Evo i mene na ovoj temi. Ovo sto je esperanca napisala to sam i ja citala. Sperma izaziva kontrakcije tako da slobodno se sexajte ako ti nije rizicna trudnoca ali ne do kraja ako me raszumes.

I ja sam tokom trudnoce stalno bila zainteresovana za sex i radili smo to do 9 meseca a onda sam ubrzo otisla u bolnicu. Posle porodjaja ti neko vreme stvarno nije do sexa a postojao i taj strah da ce boleti ili popucati rana. Prvi put i jeste bolelo ali sledeci je vec bio bolji.
 
Kad smo vec kod ove teme nesto me zanima: da li imate osecaj da sada kada ste postale mame, odgovorne prema jednom bicu, nije prikladno da radite i ponasate se kao i pre trudnoce u sexu. Ponekad se tako osecam i mislim da je to stvarno glupo ali opet mi se cini da mi sada ne prilici da radim svakakve gluposti. Ili gresim?

Da li se promenio vas sexualni zivot nakon rodjenja deteta?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top