Sexualnost/homosexualnost u natalnoj karti

Ao znam neke ;) lol, ali mislim da ako ga nisi pitao da ne stavljash i njegovu kartu ;)

Pa ipak naucnic se slazu da u formiranju sexualnosti ulogu ima i sredina i geni. Toliko bar ja znam jer se sexualnost razvija u priblizno istom periodu kod svih, sto znaci da je uzrokovana genetski ali i da sredina moze da je formira, jer se vaspitanjem menaju strkture u mozgu. Kod mushakraca s8 limbicki sistem je takav da izaziva nasilje, otpor a kod gej on ima strukturu kao kod zena. Zato mislim da je se ne moze izolovati uticaj nti jednog, vec da su oba u simbiozi.

Elem, poanta moga posta je da cak i ako postoje neki pokazatelji ne mora biti homo. To je zato sto se ne gledaju pokazatelji sredine, koja ucestvuje u homosexualnosti.
Mene, lol? xD
Pitao me je :P Ivan ima autorska prava na moju natalnu kartu :P
 
Cak i onaj ko se zeza sa nekim astroloskim pitanjima radi to jer postoji poriv u natalu.
Kod tebe su dve bitne planete lose.Los ti je mesec i mars a venera u strelcu je skandalozna,a i merkur ti je u dvanestini vage pa eto neopredeljenosti,da ne pricamo o neptunu u sedmom polju i konjukciji venere i urana.
Interesuje me tvoje iskustvo u desetoj godini ,sta se tada desilo.
 
Meni ova karta gore izgleda kao da je zbog kombinacije Strelac/Blizanci, problematicna kombinacija i oba muska znaka, dalje glavna zenska planeta Mesec u Skorpiji :arrow: pad, stelijum u 6, a krajnji dispozitor u Vodoliji,
Merkur konjunkcija Venera, Uran konjunkcija Venera - oni bi pokazivali na neku slobodu, vise biseksualnost nego homoseksualnost... Jesi li od rodjenja naklonjena istom polu ili je samo eksperimentisanje?


da ne pricamo o neptunu u sedmom polju

Dobro je polozen, ne verujem da je zato...
 
Ali mislim da se to ne gleda samo kroz Uran, Neptun i Pluton, previse se to potencira kad je homoseksualnost u pitanju... Uran i ajde, ali sto Neptun i Pluton? Ja mislim da je prica mnogo slozenija... I uopste, zasto bi se sve gledalo samo kroz lose aspekte?

Ja sam nasla neke aspekte koji su zajednicki za vecinu, jedan od njih je Mesec u promenljivom znaku u 11.
 
Uh, kako da ja postavim Natalijinu kartu? Zivo me zanima, da li u meni cuci samo Hju Hefner i Mr. T, ili ima i nesto malog George Michael-a.
................

Evo, provalio sam, Milana mi Tarota.
I, sta kazu?
astro_w2gw_01_alek_z_hp.695.30702.gif
 
Poslednja izmena:


evo i moje natalne karte..ako nije problem da mi kazete sta vidite :)))...inace sam bisex...hvala unapred..

Koliko mnogo biseksualki... je l' to neki trend?
:dontunderstand:

Nemam ništa protiv, samo sam iznenađena potrebom, koja je izrazita među mlađim generacijama (ja sam isto kao tvoje, mislim na mlađe), posebno među ženskim osobama, da kažu kako su bile i sa muškarcima i sa ženama...

A drugi trend je da kažu da su ''samohrane majke''...

Samo zapažam, razmišljam, ništa lično.

:bye:
 

Back
Top